این نوع پنجره دوجداره با توجه به عملکرد آن در عدم اشغال فضا و گیر کردن به پرده، در هنگام باز شدن در بین مصرف کنندگان طرف داران زیادی دارد. برای اتصالات پروفیل های درب و پنجره آلومینیومی از اتصالات فولادی به نام فیکسچر استفاده می شود در صورتی که این فرآیند در upvc به وسیله ی گرم کردن سطوح upvc می باشد که در مرور زمان ممکن است باز شود. بدین ترتیب می توانید در وقت و هزینه خود صرفه جویی کنید.

در این نما شیشه های ساختمان به وسیله اتصالات نقطه ای به همدیگر متصل می شوند. در انتخاب درب و پنجره upvc اصفهان یکی از نکاتی که باید توجه شود کیفیت پنجره مورد استفاده و کیفیت مواد تشکیل دهنده آن می باشد. باید آلومینیوم را انتخاب کنید یا uPVC؟ غیر از مواردی که در بالا ذکر شد، قطعات و موادی هستند که در درون ساختار پنجره قرار می گیرند، مثل تسمه ی ترمال بریک که وظیفه ی عایق کردن را در درب و پنجره های آلومینیومی ترمال بریک دارد و یا گالوانیزه که چهارچوب ساختاری درون پنجره های uPVC است.

رنگ همه پرفیل ها سفید یخچالی (کد رنگ : 9016)می باشد. این در و پنجره ها معمولا سبک هستند و در اندازه و انواع مختلف در بازار موجود می باشند. قاب روی میزان واقعی بهره وری انرژی هر در و پنجره ای تاثیر فراوانی می گذارد.امروزه، قاب های پنجره با کارایی بالا، با کاهش اتلاف حرارت یا کسب گرما باعث افزایش آسایش حرارتی و پایین آوردن هزینه های سرمایش، گرمایش و … تا حدودی در برابر آتش قابل اشتعال است.

در صورتی که آلومینیوم به هیچ عنوان در برابر آتش آسیبی نمی بیند و تنها پوشش رنگ آن در دماهای بالای ۲۰۰ درجه دجار سوختگی می شود که با هزینه ی ناچیزی قابل ترمیم می باشد. در اصفهان و خارج از اصفهان آمادگی خود برای همکاری با تمام پیمانکاران ،کارفرمایان ،همکاران و دوستان عزیز را اعلام می دارد. یکی از دلایلی که در گذشته آلومینیوم نسبت به UPVC کمتر خواسته شده است ، بازده حرارتی پایین آن است.

این سیستم، عایق بسیار خوبی برای آلومینیوم بوده و استفاده از پوشش آنادایزینگ (Anodizing) باعث میشود که هم رنگهای بسیار زیبا و دلنشین برای ساختمان خود داشته باشید و هم با توجه به عایقبودن این پروفیل، با استفاده از این سیستم شاهد دوام آن در مقابل شرایط جوی نامناسب باشید. البته در شرایط کنونی تلاشهایی برای عایق سازی دربها و پنجرههای آلومینیومی با استفاده از ماده تریال بریک انجام شده است.

یک سنت قدیمی در بین معمارهای ما وجود دارد که عقیده دارند زمانی که شما از پنجرههای آلومینیومی ترمال بریک استفاده میکنید، این امکان را دارید که حتی بعد از ۳۰ سال که خانه خود را به تخریب کردید آلومینیوم را به قیمت روز بفروشید، اما این در حالی است اگر از پنجرههای upvc استفاده کنید بعد از تخریب ساختمان نمیتوانید ضایعات پنجره را بفروشید، چرا که نه ارزش خاصی دارد و نه مشتری برای آن پیدا خواهید کرد. با یک تماس با نوین خانه قیمت پنجره کشویی بالکن را بدانید و از ضمانت ها و گارانتی های نوین خانه برای پنجره کشویی بالکن اطلاع پیدا کنید.

منبع: Tansuwin