احتمال هست که کودک حدود 6 ماهتان و یا بیشتر شروع به جیغ زدن کند و یا حتی به صورت شما ضربه بزند تا شما بیدار شوید ! کودک ۸ تا 12 ماهتان را روی صندلیش یا روی زمین بازی فکری صفحه ای بنشانید. هر بار که یک نوع بازی “دالی” با کودک انجام می شود. دوباره اسباب بازی را پنهان کنید، البته این بار به صورت کامل، بازی را تکرار کنید،. در 3 ماه اول کودک با دست و پای خودش بازی می کند و از این طریق با اعضای بدنش اشنا می شود. انگشتانش را به دهانش ببرید و پاهایش را نزدیک صورتش بیاورید تا با اعضای مختلف بدنش بازی کند.

بازی فکری دیجی کالا بنابراین اگر یک کودک کم توان نمی تواند اینگونه بازی کند والدین می توانند به او کمک کنند. در مقابل او یک برگه و چندین غذای پوره ای رنگی که صاف شده است قرار دهید. و نسبت به اسباب بازیهای رنگی و صدا دار عکس العمل نشان دهد و با چشمانش آنها را دنبال کند و غالبا آنها را به دهان ببرد . جنگا یکی از پرطرفدارترین بازیهای برجسازی در جهان است که محدودیت سنی ندارد. اصلا بازی PlayerUnknown’s Battleground به لحاظ گرافیکی هیچ شخصیت خاصی ندارد و صرفا تا حد و اندازههایی کار راه انداز است و تا حد و اندازههایی هم از دید سختگیرها و پر توقعهای بازیهای ویدئوی، آزاردهنده! همچنین دریابد که برگهای خشک صدا هم خواهد داشت. که برای کودکان با هوشیاری پایین و اختلالات طیف اوتیسم مناسب است. همچنین چندین نوع بازی فکری و پرورش ذهن برای بزرگسالان وجود دارد که هم اوقات فراغتتان را پر میکنند و هم برای تقویت تواناییهای ذهنی مناسب هستند.

به او بگویید که قصد دارید بخوابید و چشمهایتان را ببندید، بعداز چند ثانیه چشمهایتان را باز کنید و مشتاقانه به او سلام کنید یا زمان را به او بگویید ، مثلا صبح بخیر یا عصر بخیر که او زمانها را هم درک کند. تفریح دیگری هم می توان کرد، یک اسفنج را به کودکتان بدهید اسفنج را خیس کنید، او از فشار دادن اسفنج و ریزش آب لذت می برد. بازیکنی که بالاترین کارت را داشته باشد، بازی از او شروع میشود. این بازی باعث افزایش دقت به محیط، یکپارچگی حسی و هماهنگی چشم و دست خواهد شد و به عنوان یکی از جذابترین بازی های کودکان زیر یک سال توصیه میشود. چرا نماینده شما نباید توضیحات کافی بدهد نماینده شما آدم بسیار شریفی بود میگفت من وارد سیاست این کار نیستم توضیحاتی از او میخواستیم اول چون در مصاحبه گلشائیان و گس وارد بود یک توضیحات و اطلاعاتی مثل یک مخبر به ما میداد و هیچ حاضر برای این که اظهار عقیدهای بکند نبود گاهی به او فشار میآوردیم که عقیده خود شما چیست؟

بازی فکری بازی به او اجازه بدهید آنها را بلند کند و با دستانش بازرسی کند. وقتی مهدی قایدی هنوز 2 سال دیگر با باشگاه قرارداد دارد چطور به دوبی می رود تا مذاکره کند؟ بنده نمیخواهم بگویم که شرکت سابق شیلات هنوز قانون کار ایران را به رسمیت نشناخته و در موسسات خود اجرا نکردهاست بنده نمیخواهم بگویم که تمام سرمایه و ثروت ماهی ایران همه ساله حواله بنگاههای مسکومیشد و در کنار شمشهای طلای متعلق بایران میخوابید این دردها را ما باید در دل خود نگاهداریم واز این پس کاری کنیم که ضعیف نباشیم زیرا حاکم واقعی دنیا قدرت است و آنچه که درباره تساوی حقوق ملل گفته شده حرف مفت است . هر کسی که زودتر از بقیه بالون کوچیک (یا همون بادکنک) رو سوراخ کنه یا بترکونه، از بازی کنار میره و بازی با بقیهی بازیکنها ادامه پیدا میکنه.