[ad_1]

میلیون ها زن از ابتدای شیوع بیماری همه گیر نیروی کار ایالات متحده را ترک کرده اند که این تعداد زیادی به دلیل کمبود فرصت برای مراقبت از کودک و مدرسه است. در صورت عدم رسیدگی ، این مهاجرت می تواند پیشرفت زنان را در محیط کار برای یک نسل کامل بازگرداند. شرکت ها باید سیاست ها و برنامه هایی برای حمایت از کارمندان زن خود و بازگرداندن آنها بعد از پایان همه گیری ایجاد کنند. آنها می توانند این کار را با ارائه مرخصی همه گیر ، تنوع بخشیدن به متقاضیان خود ، توسعه برنامه های بازگشت به کار و بازآموزی و تعهد درگیر کردن نامزدهای زن با نقص در از سرگیری همه گیری انجام دهند. شرکت هایی که این کار را انجام می دهند ، با مهارت های خاص مورد نیاز خود استعداد پیدا می کنند و به نرم کردن مارپیچ عقب مانده پیشرفت زنان در محل کار کمک می کنند.

با شروع نزدیک به 2.2 میلیون زن از بازار کار ایالات متحده از ابتدای شیوع بیماری ، روند پیشرفت کار زنان معکوس است. مادران شاغل مجبور به ترک کار می شوند و یا ساعات کار خود را به شدت کاهش می دهند زیرا تعادل کار ، مسئولیت های مراقبت از کودکان و تحصیل در مدارس از راه دور غیرقابل تحمل می شود.

بیایید فراتر از آمار برویم و کار سختی را که برای کمک به زنان در بازسازی حرفه خود انجام می دهیم ، شروع کنیم. این به شرکتها کمک خواهد کرد تا با مهارتهای ویژه مورد نیاز خود استعداد پیدا کنند و از برخی هزینه های بالای گردش مالی جلوگیری کنند. از همه مهمتر ، این می تواند اطمینان حاصل کند که پیشرفت زنان در محل کار باعث کاهش سرعت کل نسل نمی شود. در اینجا پنج راهی وجود دارد که رهبران تجاری می توانند بلافاصله زیرساخت های بازگشت زنان به نیروی کار را پس از همه گیری ایجاد کنند.

مرخصی همه گیر را پیشنهاد دهید.

قانون مرخصی پزشکی خانوادگی (FMLA) به دلایل خاص خانوادگی و پزشکی به کارمندان واجد شرایط اجازه می دهد در طی یک دوره 12 ماهه حداکثر 12 هفته کاری مرخصی بگیرند. او در طول سالها به دلیل محدودیت هایش مورد انتقاد قرار گرفته و همچنان زنان و خانواده های آنها را در طی شیوع بیماری شکست می دهد.

در صورت عدم وجود سیاست های شدیدتر دولت ، مشاغل باید برای بازگرداندن زنان به سازمان های خود مداخله کنند. با ارائه مرخصی همه گیر برای مدت 12 تا 18 ماه شروع کنید. این ممکن است پرداخت نشده باشد ، اما مزایای آن باید پرداخت شود. در پایان تعطیلات ، مسئولیت تضمین اشتغال در همان سطح و حقوق یکسان ، اما نه لزوماً همان شغل ، به عهده شما است.

معیارهای سیاست مرخصی همه گیر شما ممکن است بر روی زنانی باشد که قبل از همه گیری بسیار موثر شناخته شده اند و به شما گزارش داده اند که به دلیل عدم دسترسی به مدارس و مراقبت از کودکان ممکن است مجبور به استعفا شوند. این فرصتی است تا آنها را در سازمان خود و در همان سطح ارشد نگه دارید. آنها از حمایت و وفاداری شما قدردانی خواهند کرد و وقتی آماده بازگشت هستند کمتر به دنبال کار در جاهای دیگر می گردند.

تعصب تفاوت همه گیری در سال را از بین ببرید.

زنانی که مجبور به ترک نیروی کار می شوند به دلیل شکاف استخدام در CV با تعصب روبرو می شوند. نامزدهایی که در CV خود خلا am دارند ممکن است بلند پروازانه یا فاقد مهارت تلقی شوند و 45٪ کمتر از افرادی که بدون آنها هستند مصاحبه می کنند.

سازمان ها باید زنان را تشویق کنند که در CV و پروفایل های LinkedIn خود نسبت به “سال شکاف همه گیری” باز باشند. آنها می توانند این کار را با تقسیم علنی تعهد خود در مورد بازگرداندن زنان به نیروی کار انجام دهند ، و این امر را روشن می سازد که آنها درمورد کسانی که مجبور بوده اند در طول بیماری همه گیر وقت بگذارند ، تبعیض قائل نخواهند شد. رهبران همچنین باید وابستگی های خود را به آن از بین ببرند و بر مهارت ها و تجربه قبلی نامزدها تمرکز کنند.

کاندیداهای متنوعی را اجرا کنید.

در حالی که برای رفع تعصب همه گیری در طول سال تلاش می کنید ، اطمینان حاصل کنید که سایر سوگیری ها از بررسی کاندیداهای زن جلوگیری نمی کند. به لطف اثر “دو در استخر” ، در صورت وجود دو نامزد زن در گروه نامزدهای نهایی ، شانس انتصاب یک زن 79 برابر بیشتر می شود.

قبل از استفاده در لیست های مختلف داوطلبان ، استخدام کنندگان و مدیران استخدام را آموزش دهید و مناطق آزمایشی سازمان را در نظر بگیرید که در آنها شاهد کاهش وزن داوطلبانه در میان زنان بوده اید. ابزارهایی مانند Greenhouse می توانند به شما در ردیابی داده ها و تصمیم گیری بهتر در زمینه استخدام کمک کنند. برای کمک به گسترش موفقیت خود را با بقیه سازمان به اشتراک بگذارید.

شما همچنین می توانید با شرکت هایی مشارکت داشته باشید که می توانند به شما کمک کنند تا استعدادهایی را با صفوف قوی از نامزدهای زن جذب کنید. Audeliss ، The Rich Talent Group و Mathison سه سازمان برجسته هستند که می توانند در دستیابی به تنوع و جذب زنان بیشتر به سازمان شما کمک کنند. آنها به عنوان شرکت های جستجوگر ، هم به عنوان مشاور شرکت و هم کاندیداها عمل می کنند و می توانند نقش مهمی در ارتقا the رفع لکه ننگ در اطراف زنانی که می خواهند دوباره وارد نیروی کار شوند ، داشته باشند. اگر با یک شرکت جستجو شریک هستید ، با درخواست پلاک هایی که شامل زنانی می شود که به دلیل همه گیری شغل خود را از دست داده اند ، یک سوارکار در قرارداد خود بگنجانید.

مقیاس بازگشت به برنامه های کاری.

برنامه های بازگشت به طور فزاینده ای محبوب می شوند و فرصتی را برای سازمان ها فراهم می کنند تا استعدادهای زیادی را جذب کنند و افراد پس از غیبت دوباره وارد کار شوند. اکنون زمان ایجاد یک برنامه بازگشت برای زنان است. اگر قبلاً یکی از آنها را دارید ، اکنون وقت آن است که فکر کنید پس از همه گیری چگونه آن را مقیاس بندی می کنید.

Hubspot Return Program یک برنامه 20 هفته ای است که هر ساله دو بار ارائه می شود و شامل آموزش مهارت ها ، پشتیبانی و پتانسیل کار تمام وقت است. Fitch Group Women Returners یک کارآموزی 10 هفته ای تمام وقت با حقوق کامل برای متخصصان مالی است که می خواهند شغل خود را از سر بگیرند. Path Forward یک سازمان غیرانتفاعی است که به بیش از 75 شرکت از جمله Walmart ، Netflix و PayPal در ایجاد کشتی های بازگشت کمک می کند. Path Forward گزارش می دهد که بیش از 80٪ از شرکت کنندگان آنها توسط شرکتهایی استخدام شده اند که بازگشت خود را به آنها انجام داده اند.

مقاومت مجدد در زنان.

شرکت هایی در صنایعی که انتظار می رود به سرعت بهبود یابند و در دنیای پسا همه گیری عملکرد خوبی داشته باشند ، باید از این فرصت استفاده کنند تا زنان را در برنامه های صدور گواهینامه دوباره آموزش دهند. فارغ التحصیلان باید پس از فارغ التحصیلی ، با یک مربی و مربی شرکت منصوب ، برای اولین سالی که سپری می شوند ، وظایف خود را تعیین کنند. شرکت هایی که در طی همه گیرى عملکرد خوبی داشتند ، مانند گوگل ، فیس بوک ، آمازون و اپل ، می توانستند سود خود را برای پرداخت به زنان برای اجرای برنامه های آموزشی خاص سرمایه گذاری کنند.

این زمان آن است كه شركت ها گام هایی را برای حمایت از كارمندان زن خود بردارند – هم در حال حاضر با ادامه بیماری همه گیر و هم پس از پایان آن. کسانی که این کار را انجام می دهند نه تنها مزایایی از نظر استخدام و هزینه ها می بینند ، بلکه به کاهش مارپیچ معکوس پیشرفت نیروی کار زنان نیز کمک می کنند.

[ad_2]

منبع: bighat-news.ir