[ad_1]

با گسترش همه گیری جهانی در حال انجام ، سازمان مستقر در دفتر شما ممکن است خود را در حال اجرای برنامه های کاری از راه دور بدلیل نیاز به ماندن در اینترنت و رشد پیدا کند. این روش جدید کاری ، اهمیت اتصال در محل کار را جلب می کند.

زیرساخت ها و فرهنگ مبتنی بر اتصال می تواند به سازمان شما کمک کند تا روی استراتژی ها و مأموریت شما متمرکز شود ، فاصله و موانع موجود در بین افراد و روش های شما را کاهش دهد و کار تیمی را سریعتر و سودمندتر کند. این رویکرد علاوه بر بهبود نحوه کار افراد ، می تواند نگرش ما نسبت به کاری را که انجام می دهیم نیز بهبود بخشد. این عوامل در کنار هم به عنوان “اثر شرکت مرتبط” ترکیب می شوند.

اگرچه اهمیت اتصال با همه گیری آغاز نمی شود ، اما مزایای آن بیش از هر زمان دیگری روشن است – و همچنین چالش های پیش روی سازمان های فاقد آنها. این چالش ها در سه سطح ظاهر می شوند: برای تیم ها ، شرکت ها و فرهنگ سازمانی.

کار گروهی برای موفقیت سازمان شما ضروری است. در بهترین حالت ، همکاری منجر به دیدگاه های مختلف ، ایده های جدید و نتایج بهتر می شود. اما دستیابی به آن آسان نیست. بسیاری از سازمان ها مطمئن نیستند که روند کار تیمی داخلی آنها به خوبی کار می کند و بسیاری از رهبران تجارت در تلاشند تا تلاش های مشترک خود را از بالا هدایت کنند.

این منجر به شرکت های مستثنی ابزارهای ارتباطی سنتی – ایمیل ، جلسات ، یادداشت ها ، پوسترها – به ویژه در مواقع بحرانی نمی توانند خواسته های تجارت امروز را برآورده کنند. شرکت هایی که از ابزارها و سیستم های قدیمی استفاده می کنند ، معمولاً به آرامی ، بسته و بدون تعامل انسانی که هر کسی می تواند احساس کند ، از کارمندان گرفته تا کاربران نهایی ، حرکت می کنند.

وقتی تیم ها و شرکت های شما از این امر مستثنی شوند ، شما نیز از این امر مستثنی هستند فرهنگ سازمانی. بسیاری از سازمان ها از بازگشت به شرایط عادی پس از همه گیری خوشحال هستند ، اما برای اکثر کارمندان شروع طبیعیات خیلی خوب نبود: 53٪ از کارمندان در ایالات متحده در یک نظر سنجی گالوپ قبل از COVID گفتند که “در کار” مشغول نیستند. با این وجود سیزده درصد اذعان داشتند که آنها “فعالانه از هم جدا شده اند”.

تله های ارتباط ضعیف

عدم اتصال تیم ها ، شرکت ها و فرهنگ سازمانی می تواند مشکلات زیادی را برای سازمان شما ایجاد کند.

ارتباط ضعیف از نوآوری و تعامل جلوگیری می کند. بسیاری از ابزارهای ارتباطی مدرن تجارت ، مکالمات بین تیم ها یا سازمان ها را دلسرد می کند. (هیچ کس روی “پاسخ همه” به ایمیل مدیر عامل کلیک نمی کند.)

در این سناریو ، شروع یک مکالمه در سراسر شرکت یا جمع آوری معمول و آشکار بازخورد یا ایده هایی که به ایده های جدید عالی تبدیل می شوند ، دشوار است. رهبران مشاغل باید کارمندان خود را بشنوند تا نبض تجارت خود را بپذیرند ، به ایده های خط مقدم گوش دهند و به مردم کمک کنند تا با استراتژی یا ارزشهای شرکت خود درگیر شوند.

همکاری بی نتیجه سرعت افراد را کاهش می دهد. نود و چهار درصد مشاغل در یک نظرسنجی اخیر گفته اند که انعطاف پذیری و همکاری در رشد آنها مهم است ، اما تنها 14 درصد می گویند که روند همکاری آنها به خوبی کار می کند.

وقتی کارمندان با همکاری مشکلی دارند – وقتی اطلاعات در سیلوها قفل شده ، پنهان یا دسترسی به آنها دشوار است – آنها نمی توانند کار خود را تا آنجا که ممکن است انجام دهند. فقدان ابزار مناسب برای همکاری در مناطق زمانی یا موانع زبانی می تواند باعث کندی کارکنان ، ناامیدی کارکنان و افزایش استرس و جابجایی کارمندان شود.

اتصال کم می تواند منجر به روحیه پایین شود. در حالی که 90٪ شرکتهای مورد بررسی معتقدند فرهنگ سازمانی آنها در حالی بهبود یافته است که کارمندان از راه دور در طی همه گیری کار می کردند ، رهبران تجارت اکنون تحت فشار بیشتری هستند تا این تمرکز را حفظ کنند.

کارمندان اکنون انتظارات بیشتری از ارتباط معتبر با رهبران تجاری خود دارند. آنها بیش از هر زمان دیگری انتظار شنیدن دارند. و آنها انتظار دارند که بازخورد و شناخت شفاف باعث ایجاد و حفظ احساس تعلق در زمانهای نامشخص شود.

سه استراتژی ارتباطی

در دوره تداوم عدم اطمینان و استرس ، سازمان شما می تواند از طریق سه استراتژی فرهنگ شرکت را بهبود بخشد و تجربه کارمندان را افزایش دهد.

مکالمه ایجاد کنید. به جای انفجار یک طرفه ایمیل ، کارمندان سازمان شما می توانند برای برقراری ارتباط و همکاری در زمان واقعی به ویدیوی زنده روی بیاورند. برنامه های ویدئویی موبایل و آنلاین همچنین از طریق پرسش و پاسخ مبتنی بر متن ، نظرات و واکنش های زنده برای بازخورد فعلی ، نظرسنجی ها و نظرسنجی های زنده و حتی قابلیت ترجمه زبان برای اتصال واقعی جهانی ، از قابلیت دسترسی دعوت می کنند.

سریعتر حرکت کن. از بین بردن موانع موجود در بین افراد و عملکردها باعث می شود تیم ها متمرکز و موثر باشند. اجرای یک کتابخانه آنلاین به اعضای سازمان شما امکان می دهد تا به اطلاعات مورد نیاز در اسکریپت و فرم مورد نیاز خود دسترسی پیدا کنند. و بحث های متمرکز پروژه به تیم ها امکان می دهد پرونده ها را به اشتراک بگذارند ، در مورد اسناد همکاری کنند و برای کار به راحتی و بدون زنجیره ایمیل از طریق سیستم ثبت نام کنند

شرکت خود را به یک جامعه تبدیل کنید. قرار دادن فرهنگ در راس سازمان شما این امکان را به کارکنانتان می دهد تا آنچه را که شرکت شما در هر تعامل می ایستد تجربه کنند. جوامع اجتماعی آنلاین همکاران همفکر خود را نه تنها برای کار بلکه به منظور جلب همه افراد خود به کار با تجلیل از هویت ، بحث در مورد منافع شخصی خود و ایجاد روابطی که کار را در طولانی مدت آسان می کند ، متصل می کنند. و فرهنگ شناخت که نتایج برجسته و نقاط عطف مهم را جشن می گیرد ، به کارکنان سازمان شما کمک می کند ارزشهای فرهنگی شما را احساس کنند.

از آنجا که بسیاری از نیروهای کار هنوز از راه دور کار می کنند ، اتصال هرگز از اهمیت بیشتری برخوردار نبوده است. ابزارهای مناسب می توانند به سازمان شما کمک کنند تا “اثر شرکت متصل” را بدست آورید تا زمانی که با هم باشید ، متمرکز باشید ، روحیه بالایی داشته باشید و از رقابت جلوتر باشید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اینکه چگونه Workplace می تواند به موفقیت بیشتر رهبران کمک کند ، اینجا را کلیک کنید.

[ad_2]

منبع: bighat-news.ir