خرید یوسی پابجی موبایل هیجان بازی و همچنین امکانات را برای گیمر هایی که با گوشی هوشمند این بازی را دنبال می کنند دو چندان می کند. در ادامه در رابطه با این ارز و کاربرد آن توضیح می دهیم.

یوسی یا همان دلار بازی پابجی موبایل یک نوع ارز رایج است که با داشتن آن گیمر ها قادر خواهند بود هر آنچه که در فروشگاه بازی موجود است خریداری نمایند. به همین علت خرید یوسی برای بسیاری از گیمر ها دارای اهمیت خاصی است.

برای بیان روشن تر و دقیق تر این ارز به طور خلاصه می توان گفت که پول یوسی پابجی مخفف Unknown Cash می باشد و همانطور که از نامش پیداست همان پول نقدی است که برای خرید امکانات و اقلام گوناگون در طول بازی استفاده می شود.

حال می خواهیم در رابطه با کاربرد و مزایای یوسی بازی پابجی موبایل توضیحاتی در اختیار شما قرار دهیم که به شرح زیر است:

 

امکان خرید آیتم های خاص و ویژه در بستر بازی:

بازی پابجی موبایل دارای یک استور است که در این فروشگاه تجهیزات و امکانات خاصی برای فروش قرار داده شده که گیمر ها می توانند به کمک پرداخت درون برنامه ای آن ها را تهیه نمایند. نمونه ای از این امکانات شامل: انواع لباس‌، پک لباس‌، انواع سلاح و مهمات و تجهیزات نظامی می باشد که با خرید این آیتم ها بازی شما هیجان و رنگ و لعاب دو چندانی به خود خواهد گرفت.

امکان شرکت در رقابت های رویال پس:

از دیگر مزایای مهمی که  خرید پول یوسی در بازی پابجی موبایل به همراه دارد این است که شما می توانید در رقابت های ویژه ای تحت عنوان رویال پس و الایت رویال پس شرکت کنید.

از مزایای شرکت در این نوع رقابت ها این است که اگر شما در این عملیات ها پیروز میدان شوید چند برابر بیشتر از آن مقدار یوسی که برای شرکت در این رقابت ها خرج کرده بودید به شما تعلق خواهد گرفت و شما می توانید دوباره از این یوسی که تحت عنوان پاداش به شما برگشته در طول بستر بازی استفاده کنید و بازی هیجان انگیزی را برای خود رقم بزنید.

منبع: https://zoomtech.org/ucpubg/