[ad_1]

ما دیگر نمی توانستیم با درخواست دولت بایدن برای آمریكایی ها به مدت 100 روز ماسك بپوشیم و به دستور مردم مبنی بر ماسك زدن در املاك فدرال و در طول سفرهای بین ایالتی با خطوط هوایی ، قطارها ، اتوبوس ها و كشتی ها موافقت كنیم. این اقدامات برای مقابله با افزایش موارد Covid-19 و بستری شدن در بیمارستان های ایالات متحده در زمستان امسال بسیار مهم است.

اگرچه دو واکسن موثر Covid-19 در ایالات متحده توزیع می شود و امیدوارم که سایر واکسن ها به زودی در دسترس قرار بگیرند ، اما احتمالاً تا پایان سال 2021 در وسط به تعداد کافی واکسن برسد تا بتوانند به ایمنی گله برسند و زندگی شروع شود در ایالات متحده به حالت عادی برگردد. انتظار می رود واکسیناسیون گسترده در سراسر جهان چندین سال طول بکشد. در همین حال ، با افزایش نگرانی در مورد جهش های Covid-19 ، مدیران عامل ، شهرداران و مدیران باید بلافاصله سه مرحله را برای ارتقا to استفاده موثر از ماسک های صورت بردارند.

1. فلاش آگاهی را راه اندازی کنید. به منظور افزایش استفاده از ماسک و از بین بردن اطلاعات نادرست ، یک کمپین موثر در زمینه افزایش آگاهی در مورد توصیه های ماسک مورد نیاز است. به استثنای چند مورد ، هنگام تقسیم فضای هوایی با افراد دیگر در خارج از بالون خانواده ، دوستان و همکاران ، همه افراد باید به طور مداوم ماسک بزنند. آنها فعلاً این کار را نمی کنند.

در یک نظرسنجی ملی ایالات متحده که در ماه دسامبر انجام دادیم ، بیش از 85٪ از 466 پاسخ دهنده گفتند که برای محافظت از خود و دیگران از ماسک استفاده کرده اند (طبق نظرسنجی مشابه Pew در ماه آگوست) و 80٪ گفتند که از ماسک خود در فروشگاه های مواد غذایی استفاده کرده اند . اما تنها 56٪ می گویند وقتی در خانه با افراد بیرون از خانه خود بوده اند از آن استفاده می كرده اند ، فقط 48٪ در محل كار این كار را انجام داده اند و فقط 33٪ هنگام مراجعه شخصی به خانه آنها این لباس را انجام داده اند.

استفاده از ماسک و نحوه استفاده از آن نیز از شهری به شهر دیگر متفاوت است: با استفاده از دوربین های خیابانی که در دسترس عموم است ، اخیراً تعداد افرادی را که در یک مکان در سانفرانسیسکو (خیابان کاسترو) و دیگری در ساحل هرموسا در لس آنجلس به درستی ماسک زده اند ، شمردیم. ؛ در حالی که 90٪ افراد در اولی به درستی ماسک می زدند ، در 60٪ دوم این عمل را انجام می دادند.

2. ارتباط بین اینکه چه نوع ماسکی از مردم استفاده می شود ، باشد. در مطالعه ما ، اکثریت (71٪) اظهار داشتند که از ماسک های اساسی (ماسک های پارچه ای یا جراحی) استفاده می کنند ، که گزینه مناسبی برای افرادی است که در معرض خطر ابتلا به یک مورد شدید Covid-19 قرار دارند و در معرض ویروس قرار دارند. یا افراد خارج از بالون آنها. مناطقی در کانزاس و آلمان که به ماسک های اساسی (و هرگونه نیاز) نیاز دارند ، نسبت به مناطقی که نیازی به عفونت ندارند ، سطح عفونت بسیار کمتری دارند.

اما افرادی که بیشتر در معرض خطر ابتلا به یک مورد شدید Covid-19 هستند یا در معرض افراد دیگر در خارج از بالون کوچک خود هستند ، ممکن است به ماسکی با فیلتراسیون بالاتر نیاز داشته باشند. به عنوان مثال ، استفاده از ماسک اساسی باعث نمی شود که عفونت ها در طی پروازهای طولانی مدت با یک بوئینگ 777 مجهز به فیلتراسیون HEPA و در میان کارگران یک کارخانه فرآوری غذاهای دریایی و کارخانه های فرآوری گوشت ، کاملاً متوقف شوند. ماسک های جراحی اختصاص داده شده به یک کشتی تفریحی آرژانتینی هنگام شیوع و در یک آزمایش کنترل شده تصادفی دانمارکی به طور کامل از انتقال جلوگیری نمی کند ، اگرچه این ماسک ها ممکن است از شدت علائم بکاهند. در حال حاضر ، آلمان ، فرانسه و سایر کشورهای اروپایی به صورت عمومی به ماسک هایی با فیلتراسیون بالا (پزشکی) نیاز دارند.

در آینده نزدیک ، استانداردهای جدیدی توسط ASTM International ، یک سازمان استاندارد بین المللی ، برای برچسب هایی که نشان دهنده اثربخشی فیلتر ماسک های صورت برای مصرف کنندگان است ، در حال تدوین است. چندین گزینه ماسک با فیلتراسیون بالا به طور قابل توجهی م limitثرتر از ماسک های پارچه ای پایه یا ماسک های سفارشی “جراحی” در کاهش گسترش Covid-19 هستند.

چند روش ساده برای بهبود چسبندگی و فیلتر کردن ماسک برای عموم مردم که اخیراً مورد مطالعه قرار گرفته اند ، قرار دادن ماسک پارچه ای با کیفیت بالا روی ماسک جراحی یا قرار دادن ماسک جراحی (یا فیلتر با کیفیت بالاتر) بین دو ماسک پارچه ای است. ماسک های جراحی سفارشی را می توان با افزودنی های “مناسب تر” مانند Fix-the-mask برای بهبود مناسب بودن آنها ، در نتیجه فیلتراسیون ذرات ویروسی بهبود بخشید.

ماسک تنفسی N95 معروف ترین ماسک با فیلتراسیون بالا در ایالات متحده است. (مدل های قابل مقایسه در سایر نقاط جهان شامل FFP2 در اروپا ، KF94 در کره جنوبی و KN95 در چین است). در مطالعه ما ، 13٪ از پاسخ دهندگان گزارش کردند که N95 یا معادل آن را پوشیده اند. در یک مطالعه فنلاندی در مورد کارکنان مراقبت های بهداشتی ، هنگام استفاده از دستگاه تنفس N95 هیچ عفونی در محل کار مشاهده نشد ، اما 63٪ از عفونت در محل کار هنگام استفاده از ماسک های جراحی رخ داده است.

N95 های یکبار مصرف ، که در طی همه گیری ، کمبود داشتند ، عمدتا به کارکنان بهداشت اختصاص داشت. اما N95 در حال حاضر در Costco ، Amazon ، Office Depot در دسترس است و برخی از تولید کنندگان می گویند تقاضای عموم مردم برای N95 به جبران روند جزر و مد از تقاضای بیمارستان کمک می کند تا تولید مداوم را حفظ کنند. برای کارآیی ، N95 نیز باید به درستی نصب شده باشد و کاربران باید آموزش ببینند تا به درستی آن را حمل کنند. در حالی که در محیطی مانند بیمارستان ، یک برنامه محافظت از تنفس می تواند اطمینان حاصل کند که این اتفاق می افتد ، که برای عموم مردم امکان پذیر نیست.

همانطور که در ماه اکتبر نوشتیم ، گزینه تولید شده توسط ایالات متحده و تأیید شده توسط فدرال ، که کمبودی ندارد و می تواند دوباره مورد استفاده قرار گیرد ، دستگاه تنفس الاستومریک N95 (eN95) است. پس از انتشار این مقاله ، تعدادی از سازمان ها – به ویژه سازمان آتش نشانی نیویورک – شروع به استفاده از آنها کردند. در مطالعه ما ، 9٪ از پاسخ دهندگان گزارش کردند که از ماسک eN95 استفاده کرده اند.

طبق CDC ، eN95 ها دارای سطوح آب بندی و تسمه های قابل تنظیم هستند که می تواند به دستیابی بهتر (یا نشت کمتر) کمک کند و از فیلترهای قابل تعویض در برخی از مدل ها می توان به مدت یک سال استفاده کرد در حالی که کارتریج های فیلتر در شرایط خوبی هستند. برای محافظت از دیگران ، بسیاری از مدل های eN95 نیز برای پوشاندن دریچه بازدم نیاز به یک راه حل دارند ، اگرچه CDC اخیراً گزارش کرده است که حداکثر میزان انتشار ذرات از طریق دریچه شبیه ماسک های جراحی یا پوشش های صورت غیرمجاز است. برخی از تولیدکنندگان (مانند Envomask و MSA) قبلاً با وصل کامل شیر این کار را انجام داده اند. علاوه بر این ، ماسک های بدون شیر ، دو طرفه و شفاف با فیلتراسیون بالا برای استفاده عمومی در دسترس هستند. همانند N95 های یکبار مصرف ، نصب و آموزش برای اطمینان از اینکه کارگران از بهترین حفاظت ممکن برخوردار هستند ضروری است.

برخی از افراد مبتلا به آسم ، بیماری مزمن ریوی یا بیماری قلبی ممکن است قادر به تحمل دستگاه تنفس N95 یا eN95 نباشند و باید قبل از استفاده با پزشک خود مشورت کنند. اما برای عموم مردم ، ما انتظار داریم که دسترسی گسترده به ماسک های تنفسی کم مایع و فیلتراسیون زیاد و ماسک های صورت ، همراه با آموزش نحوه استفاده از آنها ، باعث کاهش قابل توجه قرار گرفتن در معرض ویروس کرونا شود که باعث Covid-19 می شود.

حتی ممکن است افراد بخواهند eN95 را برای شیوع بیماری های منتقله از طریق هوا ، حملات زیستی عمدی و موارد اضطراری آتش سوزی در جنگل ، همچنان eN95 را در دسترس داشته باشند.

3- اولویت را به گسترش ماسک های دارای فیلتراسیون بالا در بین افراد آسیب پذیر بدهید. علاوه بر بهبود تهویه داخلی و فیلتراسیون هوا در مناطقی که کارگران ، افراد مسن و افراد مبتلا به بیماریهای همراه در آنجا زندگی می کنند یا در آنجا کار می کنند ، سازمان ها باید تهیه این جمعیت با ماسک های دارای فیلتراسیون بالا و نشت کم را در اولویت اصلی خود قرار دهند. آنها باید نسبتاً یارانه بگیرند یا به طور رایگان در اختیار افرادی قرار بگیرند که توانایی پرداخت هزینه آنها را ندارند.

در ماه اکتبر ، ما پیشنهاد کردیم اعتبار فدرال را برای خرید ماسک با فیلتراسیون بالا به مصرف کنندگان ارائه دهیم ، و آلمان در حال حاضر برای همه افراد مسن بالای 60 سال و گروه های آسیب پذیر که می توان با 12 ماسک FFP2 خریداری کرد “کوپن” ارسال می کند ( معادل N95) داروخانه ها و فروشگاه های مواد غذایی. یعنی 34 میلیون نفر. اتریش نیز سیاست مشابهی را در پیش می گیرد.

رئیس جمهور بایدن از كنگره خواست كه 30 میلیارد دلار برای تجهیزات حفاظت شخصی اختصاص دهد و قانون ساخت دفاع را برای افزایش تولید ماسك امضا كرد. تا زمانی که این منابع در دسترس نباشد ، مدیران عامل ، شهرداران و مدیران باید این سه مرحله را برای اطمینان از استفاده مداوم از بهترین ماسک های ممکن برای گروه های آسیب پذیر اجرا کنند. این مراحل باعث کاهش شدید شیوع Covid-19 و نجات جان افراد می شود.

[ad_2]

منبع: bighat-news.ir