پس آن چنان تفاوتی بین HB و LLA نیست. بر این اساس، تفاوت بین بسته بندی واقعی و جعلی کمتر از بین گوشی های جعلی و اصلی قابل توجه نیست. بنابراین نوع و مدل گوشی که قصد خریدش را دارید بر روی مقدار هزینهای که باید برای گارانتی آن پرداخت شود تاثیرگذار خواهد بود. در بخش Model ، بعد از چند عدد باید عبارت LLA ثبت شده باشد. بعد ، ”Find iPhone” را خاموش کنید و دستگاه را از حساب Apple ID خود خارج کنید. چگونه میتوانیم با نگاه به جعبه دستگاه متوجه شویم که آیفون مورد نظر تقلبی است یا اصل؟

کار اَسَمبل یا همان مونتاژ محصول در چین انجام میشود.
آنرا بیابید و با سریال درج شده روی جعبه گوشی و حک شده پشت آن مطابقت دهید. با وارد کردن شماره سریال گوشی به صفحه ای میروید که اطلاعات پشتیبانی گوشی در آنجا قرار دارد. اما قبل از آن به شما تفاوت بین ای دو نوع محصول بصورت کامل شرح میدهیم. کار اَسَمبل یا همان مونتاژ محصول در چین انجام میشود. اما برای ساده تر شدن کار میتوانید در همین مرحله کل اپلیکیشن هایی که تصور میکنید ممکن است در به وجود آمدن مشکل خاموش شدن خودکار صفحه نمایش دستگاه تاثیرگذار باشند را حذف کنید. حال کمپانی به کاربر دستگاهی نو میدهد و دستگاه معیوب را تعمیر و با ۱۵% قیمت ارزانتر به فروش میرساند .

لازم به ذکر است که پس از تعمیر دستگاه یا تعویض قطعات خاص ، تلفن در حالت اولیه خود یعنی بدون برنامه ها و برنامه های نصب شده و همچنین بدون جمع آوری داده های شخصی به صاحب خود باز می گردد. آیا لازم است قبل از انتقال دستگاه به مالک دیگری ، “Find iPhone” را غیرفعال کنم؟ در این شیوه، باید به Setting دستگاه بروید . در بازار رقابتی امروز باید از روشهای مختلفی برای فروش محصولات و جذب مشتری استفاده کرد، تا به این صورت بتوان پابهپای رقیبان به سمت جلو حرکت کرد. مواد، جزئیات ظاهر، نرم افزار – این همه بلافاصله به چشم می خورد، اگر می دانید کجا تماشا کنید. برنامه پشتیبانی اپل – با تشکر از این نرم افزار امکان درخواست و پشتیبانی از مشاور اپل مستقیماً از iPhone یا iPad شما وجود دارد. ۹,۲۴۹,۰۰۰ تومان. سخت افزار گرافیکی اپل با سه هسته قدرتمند، توانایی 30 درصد قدرت بیشتر نسبت به مدل قبلی را برای کاربران فراهم آورده است بنابراین نرم افزارها و بازیهای واقیت افزوده به راحتی روی آیفون ایکس شما اجرا خواهند شد.

کدام گارانتی اپل بهتر است؟
پس برای خرید بهتر و فراگیری دانش بیشتر با کلکآموز همراه باشید. از این پس ، برای غیرفعال کردن عملکرد ، حذف داده های موجود در دستگاه و فعال کردن مجدد آن ، باید رمز ورود خود را وارد کنید. برای انجام این کار ، بهتر است از iCloud خارج شده و سپس کلیه داده ها و تنظیمات موجود در دستگاه را حذف کنید. قفل فعال سازی چگونه کار می کند؟ زیرا این بند به صورت کشویی به ساعت میچسبد که انجام این کار را بسیار راحتتر میکند. این محصولات از نظر کیفیت، محصولات مشابه سال های قبل بی نظیر هستند و با این وجود دارای قیمت بالایی هم هستند که هر کسی توان خرید آن را ندارد. همانطور که مشاهده کردید در این مقاله به معرفی بهترین برنامه های تغییر فونت اندروید پرداختیم و لینک دانلود هر یک را هم در اختیارتان قرار دادیم. این حالت صفحه نمایش شما را با یک کد دسترسی 6- یا 4 رقمی قفل می کند و به منظور ساده سازی بازگشت دستگاه ، پیامی را با شماره تلفن نشان می دهد.

نمایندگی تعمیرات گوشی سامسونگ فوناتاگر شما هر گونه سوالی در رابطه با کجا و نحوه استفاده از خدمات گارانتی اپل فونات دارید، می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.