با اجاره ماهیانه خودرو در کیش ، تمامی خسارات وارد شده به خودرو از لحاظ بدنه، فنی، داخل اتاق، جریمه راهنمایی رانندگی و استفاده از خودرو روی شن و جادههای خاکی (رانندگی غیر استاندارد) به عهده شخص اجاره کننده است. اگرعلاقهمند به رانندگی باشید جاده كرانه فرصت خوبی را برای گشت و گذار به دور این جزیره مرجانی فراهم كرده است. نرخ سفر به كیش با تورهای گردشگری نیز حدود 400 هزار تومان برای پنج روز اقامت در هتلهای این جزیره در فصل تابستان تعیین شده كه البته ممكن است براساس سلیقه گردشگرانی كه علاقه به سفر با تورهای گردشگری به این جزیره دارند، اندكی كم یا زیاد شود. پاركهای ساحلی در كیش فراوان وجود دارد و به تناسب میل و علاقه بازدیدكنندگان میزبان گردشگران است. اگر به محیط زیست ایران علاقه دارید تماشای لاكپشتهای دریایی در دهانه غربی جزیره را از دست ندهید. آب و هوای كیش در چهارفصل ایران مختص به این جزیره است، به گونهای در طول سال ساحل نقرهای و آسمان آبی و آفتاب درخشانش در آبهای نیلی رنگ خلیج فارس هوای پاک و آرامش منحصر به فردی را بر این جزیره حاكم كرده است.

اجاره ماشین در کیش لازم به ذکر است فلای بورد در طی سال های گذشته به ورزشی بین المللی تبدیل شده است و دوره هایی برای برگزاری مسابقه انجام می شود که در ایران هم فدراسیونی برای این ورزش در نظر گرفته شده است. در ادامه در رابطه با مدارک لازم برای اجاره خودرو در کیش صحبت خواهیم کرد. رویا مال را میتوان یکی از جدیدترین و مدرن ترین بازار های جزیره کیش معرفی کرد. بسیاری از افراد تنها دلیلی که برای سفرشان به کیش دارند، خرید کردن با بهترین قیمت ها و متنوع ترین محصولات است. کشتی های تفریحی کیش بهترین گزینه برای گذراندن ساعاتی از شب در دل دریا و استفاده از زیبایی های آب های نیلگون خلیج فارس می باشد. این كشتی اگرچه تاریخی نیست، ولی چنان تصاویر زیبایی از غروب كیش خلق كرده كه به تدریج به محلی برای تجمع گردشگران تبدیل شد. از این زمان به بعد، به خاطر زیبایی های طبیعی، سواحل مرجانی و آب های کریستالی Kish به عنوان توریستی ترین مکان در ایران معروف شده است. 1. زومیت تابع قوانین کشور است، لطفا هنگام مطرح كردن دیدگاه خود، به قوانین جمهوری اسلامی ایران احترام بگذارید و از قرار دادن مطالب و تصاویر خلاف قانون جداْ خودداری کنید.2.

باغ پرندگان كیش نیز در نوع خود بینظیر است و گونههای بسیار از پرندگان جهان در این پارك كه سقف آن با تورهای نامرئی پوشانده شده است، زیست میكنند. كیش دیگر تنها به پارك مشهور دلفینها و باغ پرندگان مشهور نیست و اینك به نقطهای متمركز از تمامیامكانات گردشگری ایران در جنوب كشور تبدیل شده است. جاده جهان نمادی از ارتباط فرهنگ های مختلف ایران و جهان است. جدای از آن كیش برای علاقهمندان به خودرو نیز از آن جهت كه جزیرهای آزاد محسوب میشود، نقطه مناسبی برای دیدن جدیدترین خودروهای عرضه شده در بازارهای جهانی است كه به تعداد زیاد وارد این جزیره شده اند. با برگزاری جنگ اکبر اقبالی در این شهر ها به سرعت بلیط های جنگ فروخته شد و مردمان بسیاری برای دیدن این دلقک ایرانی به جنگ او رفتند. به غیر ازمراكز تفریحی كه به آنها اشاره شد، مجموعههای ورزشی بسیاری نیز در كیش راهاندازی شده كه خدمات سواركاری، تنیس، تیراندازی با كمان، اسكیت و اسكواش، فوتبال و ورزشهای رزمیرا به گردشگران و علاقهمندان عرضه میكنند.

در وصف دیدنیهای پرشمار جزیره كیش باید به پارك ساحلى مرجان، اسکله تفریحی و پارك دلفینها اشاره كرد. در وصف پاكی و تمیزی این جزیره همین بس كه آبهای این جزیره همچون شیشه، زیباییها و مرجانهای كف دریا را تا دوردستها نمایان میكند. ولی بین 70 تا 500 متر می توانید با این تفریح، میان دریا و آسمان معلق بمانید. قنات قدیمی کیش حدود ۱۵ متر پایینتر از سطح زمین قرار دارد و این روزها با تغییر کاربری به شهری زیرزمینی تبدیل شده است. با این حال در فصل زمستان در برخی روزها رگبارهای پراكنده منجر به جاری شدن سیلاب در جزیره میشود. میتوانید روزها در آبهای خلیج فارس و مراكز تفریحی ساحلی به تفریح بپردازید و عصر هنگام با گشتوگذار در پاساژهای این جزیره محصولات کلیک کنید متنوعی خریداری كنید. سواحل مرجانی و آبهای شفاف این جزیره چنان فضایی ایجاد كرده كه هر گردشگری را شیفته بازدید از آن میكند. اهمیت مروارید كیش چنان بود كه این پدیده طبیعی برگردن همسرامپراتور چین آویخته شد و ماركوپولو در خاطرات سفر خود با مشاهده این گردنبند از ارمغان كیش سخن گفت. این كشتی در سال 1322 درست هنگامیكه ایران درگیر كودتا بود در بندر گلاسكوی اسكاتلند ساخته شد و هنگامیكه به گل نشست در اختیار یونانیها بود و از آن جهت آن را كشتی یونانی لقب دادهاند.