هرچه میزان ویتامینها و عصارههای طبیعی در این محصول بیشتر باشد، مرغوبتر بوده و قیمت بالاتری دارد. اگر رطوبت محيط بيش از 70 % باشد، مولكولهاي آبرسان ميتوانند مقدار كمي از آب محيط را جذب كنند. تنها راه چاره این است که هر کرمی را به جای خود و به درستی استفاده کنید. اگر مصرف مرطوبکنندهی مناسب در زمان مناسب و با روشی مناسب برای شما اهمیتی ندارد، اگر از هر کرمی بهترینش را روی میز آرایش خود دارید ولی کرم مرطوبکننده اصلا در روتین مراقبتی پوستتان جایی ندارد پس بگذارید همین حالا به شما بگویم که سخت در اشتباه هستید!

همچنین شاید با خود بگویید من هر موقع از مرطوبکنندهها استفاده میکنم جوش میزنم و پوست صورتم به شدت چرب میشود. زمانیکه اسم مرطوبکنندهها به میان میآید با خود فکر میکنید مرطوبکننده که اهمیتی ندارد پس اصلا چرا باید از آنها استفاده کنیم؟ میتوانم هروقت پوستم از شدت خشکی ترک برداشت، روزی چند بار از مرطوبکننده استفاده کنم تا حال پوستم سرجایش بیاید.

مواد پوشاننده با ایجاد یک لایه نازک آبدوست بر روی لایه شاخی پوست تا ۹۹% از تبخیر رطوبت پوست جلوگیری می کنند و میزان جذب پوستی آنها بسیار کم است. درصورتیکه روغنها فقط میتوانند یک پوشش محافظ بر روی پوست ایجاد کنند. توجه نمایید که علاوه بر زیبایی و شادابی صورت، این کرم ها ضد چروک هستند و میتوانند چروک های موجود روی صورت شما را نیز پاک کنند. سپس از زیرشاخههای آن محصولات مرتبط را مشاهده کنید. شی باتر موجود در این کرم باعث غنی شدن آن توسط ویتامینهای A وE شده و به التیام و ترمیم پوست کمک میکند.

برند نیوآ هم جزو برندهای شناخته شده و معروفی است که محصولات مرغوبی تولید میکند. در نتیجهی تولید بیش از حد چربی پوست شما براق و پرجوش خواهد شد. پوستهای چرب هم مانند پوستهای خشک به مرطوب کنندهها نیاز دارند زیرا اگر آبرسانی این مرطوبکنندهها نباشد پوست احساس خشکی کرده و چربی بیشتری تولید میکند. مرطوبکننده چیست و چگونه عمل کرم مرطوب کننده 24 ساعته پریم میکند؟ کرمهای مرطوبکننده در لایههای زیرین پوست شما ایجاد رطوبت میکنند اما وظیفهی اصلی مرطوبکنندهها حفظ رطوبت است. پس حالا که به اهمیت کرمهای مرطوبکننده پی بردید، بگذارید به شما بگوییم که مرطوبکنندهها چگونه عمل میکنند و وظیفهی آنها چیست.