[ad_1]

سرمایه یك به عنوان یكی از اولین بانك های آمریكایی كه به این ابر پیوست ، رهبر بانكداری مبتنی بر فناوری است. در سال 2020 ، این اولین بانک آمریکایی بود که انتقال از مراکز داده محلی قدیمی خود را به ابر عمومی اعلام کرد. این تغییر به بانک کمک کرد تا منابع خود را از مدیریت عملیات فناوری اطلاعات به سمت ایجاد یک تجربه مبتکرانه تر و شخصی مشتری سوق دهد.

برای ایجاد این تغییر ، پایتخت وان به یک پلت فرم داده ابری نیاز دارد که بتواند چندین چالش را همزمان کنترل کند: مقیاس بندی یکپارچه ارائه دهنده خدمات ابری غالب آمازون (AWS). پشتیبانی از هزاران تحلیلگر که همزمان از مدل های پیچیده استفاده می کنند. و تأمین نیازهای امنیتی و انطباق محیط نظارتی دقیق آن. این بانک برای مدرن سازی عملیات داده خود به Cloud Cloud Snowflake متوسل شد.

بهره وری بالا ، کشش بالا

این تحلیل در قلب توانایی پایتخت یک برای رقابت است. این بانک برای هدف قرار دادن تصمیمات سرمایه گذاری ، کشف تقلب و ارائه محصولات دیجیتالی هوشمندتر ، به یادگیری ماشین و سایر قابلیت های پیشرفته متکی است تا به مشتریان خود در مدیریت امور مالی کمک کند. تحلیلگران آن همچنین به توانایی پاسخگویی به تأثیر وقایع مانند بیماری همه گیر برای اطمینان از تصمیم گیری خود بر اساس اطلاعات دقیق دنیای واقعی و به حداقل رساندن قرار گرفتن در معرض خطر ، نیاز دارند.

این بانک فلسفه آزمایش و یادگیری را برای ساخت و اصلاح مداوم مدل های داده به منظور دستیابی به اهداف و شاخص های تجاری به کار می برد. عملی ساختن این استراتژی به این معنی است که هزاران تحلیلگر باید بدون هیچ گونه وخیم در عملکرد ، به سیستم عامل دسترسی داشته باشند و میلیون ها درخواست همزمان داشته باشند ، تا سرمایه یک بتواند به سرعت به وقایع پاسخ دهد و به نیازهای متغیر مشتری پاسخ دهد.

این بانک برای گسترش ظرفیت خود بدون نیاز به تهیه یا پیکربندی زیرساخت های جدید ، به قابلیت های انعطاف پذیر Snowflake Data Cloud متکی است. ابر داده همچنین به Capital One امکان ذخیره و دسترسی به مجموعه داده های بزرگتر و متنوع تر از آنچه را که می توانست با مراکز داده خود اختصاص دهد. در دسترس بودن این ویژگی پیشرفته به بانک این امکان را می دهد تا مدل های یادگیری ماشین را برای تجربیات دیجیتالی مانند Eno ، دستیار هوشمند خود که با استفاده از بینش مدیریت هوش مصنوعی به مشتریان از معاملات غیرمعمول اطلاع می دهد و به آنها کمک می کند تا هزینه های خود را ردیابی کنند ، آموزش دهد.

این بانک همچنین به لطف بخشی از مدل قیمت گذاری Snowflake ، که به مشتریان امکان می دهد استفاده خود را با گذشت زمان گسترش دهند ، موفق به کنترل هزینه ها نیز شده است. Capital One با استفاده محدود شروع می شود و به آرامی گسترش می یابد تا زمانی که آماده جایگزینی انبار داده های سازمانی قدیمی خود شود. از زمان انتقال به Snowflake ، این بانک صدها مورد استفاده تحلیلی را برای تحریک بینش بیشتر کسب و کار اضافه کرده است.

ابر داده همچنین اطلاعاتی را فراهم می کند که به Capital One کمک می کند تا میزان مصرف را اندازه گیری و پایش کند ، تجزیه و تحلیل کند که کدام بخش ها یا مشاغل از کدام منابع استفاده می کنند و اطمینان حاصل شود که مدیریت استفاده موثر را دارد. و در صورت نیاز می تواند منابع محاسباتی اضافی را تخصیص دهد ، بنابراین Capital One فقط هزینه منابع مورد نیاز خود را پرداخت می کند.

پاسخ در زمان واقعی

یکی دیگر از مزایای انتقال به ابر ، دسترسی بیشتر به مجموعه داده های روزافزون و متنوع مورد نیاز برای رقابت است. بازار داده Snowflake به بانک امکان می دهد تا به سرعت و ایمن داده ها را با اشخاص ثالث در اختیار داشته و آنها را به اشتراک بگذارد. به عنوان مثال Capital One از یک ارائه دهنده داده شخص ثالث ، Starschema ، به عنوان بخشی از تلاش گسترده تر برای درک تأثیر Covid-19 و پیش بینی و برنامه ریزی سناریوهای پاسخگویی برای نیروی کار و مشتریان استفاده می کند.

استفاده از یک پلت فرم ابری به سرمایه یک امکان می دهد تا تقریباً به محض اتصال به شبکه ، به قابلیت های فنی جدید دسترسی پیدا کند و از قابلیت های جریانی Snowflake Data Cloud با اطمینان اطمینان حاصل کند که نیازهای امنیتی و انطباق آن را برآورده می کند – یک پیشرفت بزرگ نسبت به مدل قبلی ، ویژگی های جدید نیاز به ماه ها توسعه و آزمایش دارد. پایتخت یک همچنین زمان لازم برای بارگیری آرایه های جدید را از 24 ساعت به یک ساعت کاهش داده است.

کار با فناوری های ابری نوظهور به بانک کمک کرده است تا از بازار جلوتر باشد و محصولات مالی و خدمات نسل بعدی مورد انتظار خود را به مشتریان خود ارائه دهد. از آنجا که حجم و تنوع داده ها فقط در حال افزایش است ، پایتخت یک متعهد شده است که از ابر برای پاسخگویی به نیازهای تجزیه و تحلیل خود در آینده استفاده کند.

درباره بیشتر بیاموزید برف ریزه برای خدمات مالی.

افشای: Capital One یکی از سرمایه گذاران اولیه Snowflake است.

[ad_2]

منبع: bighat-news.ir