در سال 1913 شرکت Galion Allsteel Body در هدرز پراید آمریکا بنیانگذاری شد. شرکت GalionAllsteel Body با به دست آوردن بخشی از سهم بازار در حوزه خودروهای کار و تجاری، توانست نام خود را به عنوان اولین سازنده وانت و کامیون در آمریکا ثبت کند. این شرکت در زمینه ساخت خودروهای تجاری مشغول به فعالیت بود، که به عنوان اولین پیشگام ساخت خودروهای کار و تجاری در بازار آمریکا شناخته میشد. این مجموعه قرار بود جای سری ادونس دیزاین (Advance Design) را بگیرد و این کار را به درستی انجام داد. از جمله اینکه خودروسازهای ایرانی تا لحظه نگارش این مقاله، تاکنون اقدام به طراحی و برنامه ریزی کامپیوترهای خودرو نکرده اند.آنها پکیج EMS ( مجموعه ایسیو ، دسته سیم و سنسورها ) را مستقیمأ از تامین کننده می گیرند ودر خط تولید مونتاژ می کنند. در قسمت عقب کابین هیچ صندلی ای وجود ندارد چون کل مجموعه کابین عقب و صندق بار به نصب یک سیستم صوتی بسیار پیشرفته و قدرتمند اختصاص یافته است که اتاق جمع و جور پراید را بدل به سالن اپرا کرده است.

هدرز دست ساز ابتدا اینکه با تعویض دیفرنسیل 16 بجای 13 شتاب اتومبیل شما هنگام راه افتادن از حالت سکون افت قابل توجهی خواهد نمود و بدلیل کم بودن تعداد دنده در گیربکسهای TH-350 اتوماتیک این امکان که بشه هم اصطلاحا top end و هم low end را داشته باشید وجود نداره مگر اینکه از گیربکسهای نوع 4 دنده 700 که دنده 4 شون بنظرم ضریب 0.75 داره یعنی دور گاردان بیش از دور میل لنگ میشه استفاده کنید و دیفرنسیل تون هم همان 13 باشه از طرفی چون دنده 1 این نوع گیربکس ضریب بالایی هم نسبت به 350 های 3 دنده داره ماشین شما تبدیل به راکتی میشه که تیک آف عالی و top end پرسرعت با دور کمتر خواهد داشت . مکانیکش گفته تیپ 2 میشه کاتالیزور دراورد جاشو خالی گذاشت مثل 405 نیست که یه قطعه حلبی(اون طور که خودش میگفت من اطلاعات کافی ندارم از 405) جاش بذارن.

هدرز و کیت مکش ۲۰۶ ابتدا نام مروارید برای این محصول سایپا در نظر گرفته شده بود که این نام به ۱۱۱ تغییر کرد. تولید این خودرو در شهریور ماه ۱۳۹۶ در خط تولید سایپا کاشان پایان یافت. برای تغییر در حجم موتور های B3 از کفتراشی و سپس از رینگ و پیستون ریو برای آن استفاده میشود. برای داشتن جرقه ای قوی تر از وایرهای ۹ میلی متری ساخت اسپلیت فایر استفاده شده است و همچنین وظیفه به آتش کشیدن ۲ هزار سی سی سوخت و هوا را شمع های برند DENZO به عهده دارند. دکمه استارت و اتصال برق ساخت AUTOPAX و یک نمایشگر بوست در حال تزریق توربو شارژر از دیگر تغییراتی هستند که در کنسول میانی کاملا به چشم می آید. شورولت تسک فورس (Task Force) در 1955، پیکاپهای جدیدی را معرفی کرد که از تمام ویژگیهای مورد نیاز یک پیکاپ، افزون بر شاسی بسیار قدرتمندی بهره میبردند. لطفا در نامه درخواست تلفن ثابت خود را ذکر بفرمایید و مهر و امضای مالک محصول در انتهای آن آورده شود.

به دلیل اینکه این موتور سیکلت ورزشی است و مالک آن از اعضای فدراسیون موتورسواری می باشد ما این آزمایش را در پیست کارتینگ آزادی انجام دادیم و این پیست به دلیل مسافت کمش جای شتاب گیری ندارد و فقط برای دنده 1 و 2 مناسب است و این موتور مجهز به چرخ دنده بزرگتر و زنجیر رنتال می باشد و به همین دلیل از شتاب بالاتری برخوردار و دنده ها زود پر می شود و این پیست برای شتاب گیری با این موتور سیکلت اصلا مناسب نمی باشد، ولی به دلیل وجود پیچ های زیادی که در مسیر دارد برای آزمایش هندلینگ بسیار مناسب می باشد. سطوح کرومی، فندرهای بزرگ، چرخهای باریک و ویژگیهای آیندهنگرانهای که به شدت محبوب بودند. یکی از این علایقی هم که دارند، شنیدن صداهای مختلف اگزوز است؛ یعنی دیگر دوست ندارند که به یک صدا اکتفا کنند و هر بار دوست دارند صدایی خاص از اگزوز ماشینشان بشوند.

هدرز جک S5
رادیاتور مورد استفاده در این خودرو ساخت کمپانی Be Cool است و با خودش دو فن نیز با دور بالا به همراه دارد. قیمت اطلس چقدر است؟ منیفولد اگزوز بخشی است که مستقیماً به موتور متصل است ،در اصل یک بلوک فلزی است که چند لوله کوچک به آن متصل است. شورولت به لطف محصولات پرفروشی مثل بل ایر 1956، شاید یکی از مهمترین برندهای آن دوره محسوب میشد. ۱۱۱ نیز مانند بقیه پراید ها از همان موتور ۴ سیلندر ۱۳۲۳ سی سی استفاده می کند که بعد از بهینه سازی های انجام شده بر روی آن در سال ۱۳۹۳ و یورو ۴ شدن آن، قادر است ۶۹ اسب بخار تولید کند.