[ad_1]

بدون سیاست ملی مرخصی زایمان با حقوق ، شرکت های آمریکایی باید در مورد ارائه مرخصی زایمان با حقوق تصمیم بگیرند. اما برای شرکت های کوچک و شرکت های نوپا ، راه حل چندان آسان نیست. با داشتن منابع محدود ، ارائه مزایا می تواند یک مشکل باشد ، اما بیشتر و بیشتر کارمندان شرکت هایی را انتخاب می کنند که بهترین فرصت های تعطیلات را ارائه دهند.

اما روش هایی وجود دارد که در آن مشاغل کوچک می توانند از عهده معایب خود در مرخصی استحقاقی برآیند ، از متخصصان طولانی مدت منابع انسانی و رهبران مشاغل کوچک که در این زمینه استخراج فعالیت می کنند. ابتدا تجزیه و تحلیل هزینه و سود را انجام دهید. گاهی نه اعطای مرخصی گران تر از ارائه آن است. دوم ، با کارمندان خود صحبت کنید تا از نکات درد آنها مطلع شوید. سوم ، مردان را در تمام سیاست های خود درگیر کنید انجام دادن پیشنهاد. چهارم ، هنگامی که افراد برای پوشش پروژه ها و کارها مرخصی می گیرند ، از قبل برنامه ریزی کنید. پنجم ، سازگار باشید و صریحاً ارتباط برقرار کنید. سرانجام ، در بحث سیاست عمومی شرکت کنید.

ایالات متحده تنها کشور صنعتی فاقد سیاست ملی مرخصی زایمان با حقوق و یکی از شش کشور OECD فاقد مرخصی پدری با حقوق است. این امر باعث می شود شرکتهای آمریکایی تصمیم بگیرند که آیا به کارمندان خود که برای مراقبت از خود ، فرزندان جدید یا عزیزانشان به زمان احتیاج دارند ، مرخصی استحقاقی پرداخت کنند. فقط 21٪ از نیروی کار غیرنظامی ، که معمولاً کارمندان یقه سفید در شرکتهای بزرگتر هستند ، به مرخصی استحقاقی ارائه شده توسط کارفرما دسترسی دارند.

با این حال ، برخی از استخدام کنندگان و مدیران در مشاغل کوچک ، به ویژه شرکت های نوپا در زمینه فناوری ، می گویند اعطای مرخصی استحقاقی به کارمندان – یا زندگی در کشوری با طرح مرخصی استحقاقی با حقوق عمومی – به طور فزاینده ای در استخدام و نگهداری تفاوت ایجاد می کند. بهترین استعدادها ، خصوصاً اینکه بیماری Covid-19 Pandemic خانواده ها را تا نقطه شکست شکست می دهد. پاتریشیا سیاس ، رئیس منابع انسانی یک شرکت کوچک STEM که مرخصی استحقاقی خانوادگی را ارائه نمی دهد ، گفت: “مردم مرا به دلیل مرخصی استحقاقی رد می کنند.” وی در سمت قبلی در یک شرکت بزرگ گفت که سیاست مرخصی استحقاقی معمولاً معامله را به ویژه برای زنان و متقاضیان جوان مهر و موم می کند. “آن زمان ما مورد توجه قرار گرفتیم [paid leave] گفت ،

مردان بیشتر و بیشتر آن را انتخاب می کنند. مارسیا کوهل ، مستأجر TalentFront ، متخصص در تجارت کوچک ، گفت که مرخصی استحقاقی در دو مورد اخیر برای هر دو مرد یک مشکل قطع است. کال گفت: “داشتن این مزیت برای این مردان بسیار مهم بود.” اگرچه شرکتی که وی برای آن استخدام کرده است مرخصی استحقاقی ارائه نمی دهد ، این شرکت در واشنگتن دی سی واقع شده است ، یکی از انگشت شماری از ایالت ها و حوزه های قضایی محلی که دارای سیاست مرخصی استحقاقی عمومی است. این معامله را انجام داد.

تحقیقات نشان می دهد که سیاست های مرخصی استحقاقی می تواند به کارفرمایان کمک کند تا بهترین استعدادها را به ویژه در بخش فناوری بسیار رقابتی استخدام کنند. یک نظرسنجی Deloitte در سال 2016 نشان داد که 77٪ از کارمندان می گویند که آیا شرکتی مرخصی استحقاقی را ارائه می دهد – و یا مدت زمان آن – هیچ ارتباطی با محل کار آنها ندارد. نیمی از آنها گفتند كه ترجیح می دهند مرخصی استحقاقی بگیرند تا افزایش حقوق. جیمی کلاین ، بنیانگذار و مدیرعامل Inspire HR ، آن را “اثر Google” خواند: “فیس بوک ، گوگل ، آنها شروع به تعطیلات با حقوق طولانی تر کردند ، و در تلاش برای ردیابی سازمان ها ، صرف نظر از اندازه آنها ، آنها این کار را نکردند از نظر صنعت خود ، سازمانهایی که در بهترین مکان برای کار قرار دارند ، آنهایی که تمرکز واقعی روی استعداد دارند ، سعی کردند مرخصی استحقاقی خود را نیز تمدید کنند. “یکی از نامزدهای مهندسی وی با چندین پیشنهاد به کلاین گفت که او به ویژه شرکتی با سخاوتمندترین مرخصی استحقاقی را انتخاب کرده است.

همچنین مرخصی با حقوق می تواند حفظ را به ویژه برای زنان و استعدادهای مختلف افزایش دهد. هنگامی که Google سیاست مرخصی والدین با حقوق خود را از 12 به 18 هفته در سال 2007 گسترش داد ، همانطور که سوزان ووچیچ ، مدیرعامل یوتیوب ، زیرمجموعه گوگل توضیح داد ، میزان بازدارندگی از مرخصی زایمان برای زنان 50 درصد افزایش یافت. در یک سخنرانی در کنفرانس گریس هاپر 2016 موسسه بورگ.

اما بسیاری از مشاغل کوچک ، به ویژه با استارت آپ های فناوری با پول محدود ، غالباً منابعی برای ارائه مرخصی استحقاقی ندارند. وزارت کار گزارش داده است که فقط 15٪ از شرکتهای دارای 99 کارگر یا کمتر به مرخصی استحقاقی ارائه شده توسط کارفرما دسترسی دارند ، در حالی که تقریباً یک سوم کارگران در شرکتهای بزرگ. کتی ولایسترا ووننبرگ ، مدیر استراتژی دولتی و خصوصی گفت: “اما بسیاری از کارفرمایان کوچک کارمندان خود را به عنوان یک خانواده می بینند.” آنها می خواهند از مردم خود مراقبت کنند. “

به همین دلیل ائتلافی از مشاغل کوچک در ایالات متحده ، به رهبری سازمان هایی مانند اکثریت مشاغل کوچک و اتحادیه خیابان اصلی ، خواستار یک سیاست عمومی ملی در مورد مرخصی استحقاقی برای کمک به آنها در رقابت برای استعدادیابی با شرکت های بزرگتر است. . بررسی SBM نشان داد که 70٪ مشاغل کوچک از سیاست های ملی پشتیبانی می کنند. نظرسنجی دیگری در ماه اکتبر از 600 صاحب مشاغل کوچک ، حمایت گسترده ای از سیاست های ملی ملی را نشان داد. جان آرانسمایر ، بنیانگذار و مدیرعامل SBM ، به وزارت نوشت: “مرخصی با حقوق به شما اجازه می دهد مشاغل كوچك با شركتهای بزرگتر كه منابع لازم برای تأمین چنین مزایایی را دارند ، مراقبت كنند.” کار در ماه سپتامبر

اما تا زمانی که چنین سیاستی اعمال نشود ، شرکت های فناوری و مشاغل کوچک چه کاری می توانند برای مقابله با مضرات مرخصی استحقاقی انجام دهند تا بتوانند بهترین استعداد فناوری را جذب و حفظ کنند؟ در اینجا شش پیشنهاد از متخصصان قدیمی منابع انسانی و رهبران تجارت کوچک است که در این زمینه استخراج گشت زده اند:

آنالیز هزینه و سود را انجام دهید. ارائه مرخصی استحقاقی می تواند گران باشد ، اما ممکن است گران باشد نه تهیه آن تلاش های ناموفق برای استخدام هزینه بر است. به عنوان مثال ، Resumelab.com گزارش می دهد که 43٪ از اجاره های جدید به دلیل انتظارات برآورده نشده که 30٪ از زمان و منابع استخدام هزینه می کند ، ترک می کنند. ارائه مرخصی با حقوق سخاوتمندانه می تواند به آنها کمک کند تا قبل از مرخصی ، در مورد ترک فکر کنند. به علاوه ، سیاس توضیح داد که عواقب از دست دادن بهترین استعداد “در سازمان شما مخلوط شده است.” در نظر گرفتن افزایش بهره وری ، تعهد ، روحیه و اعتبار خوب که می تواند همراه با سیاست مرخصی با حقوق باشد ، مهم است.

با کارمندان خود صحبت کنید. سیاس تأکید کرد: “من فکر می کنم مدیران واقعاً باید به بازخوردی که از کارکنانشان می گیرند گوش دهند.” شما واقعاً باید یک برنامه عملی برای چگونگی کنار آمدن با آنچه [pain] امتیازات هستند. و اگر این … مرخصی و مزایا ، آنها را انجام دهید. این یک میوه کم آویز است و تا آنجا پیش می رود. کارکنان احساس شنیدن می کنند. کارکنان احساس قدردانی می کنند. کارکنان احساس می کنند که شناخته شده اند … و اگر آن را از دست داده باشید ، اعتماد آنها را از دست داده اید. “اگر فقط گوش کنید اما به بازخورد آنها عمل نکنید یا توضیح ندهید که چرا نمی توانید ، آنها اعتقاد شما را نخواهند داشت و به شما اعتماد نخواهند کرد.

مردان را درگیر کنید. سیاست های مرخصی با حقوق فقط برای زنان اختصاص ندارد. تاد اولسون ، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت پندو ، یک شرکت خدمات نرم افزاری در رالی-دورهام ، کارولینای شمالی ، گفت که اعطای مرخصی استحقاقی والدین به همه چیز والدین برای حفظ مجموعه متنوعی از استعدادها کلیدی هستند: “حمایت مردان همچنین به زنان کمک می کند تا در صورت تصمیم خود این کار را انجام دهند.”

برنامه خود را از قبل برنامه ریزی کنید. کار حتی در صورت مرخصی کارمندان ادامه می یابد. از قبل برنامه ریزی کنید و از کسانی که پروژه ها و وظایف را پوشش می دهند خرید کنید. همچنین ممکن است تیم جدید نیاز به آموزش یا سرعت بخشیدن داشته باشد. دن ناجوم ، مدیر مالی در edtech Signal Vine در اسکندریه ، ویرجینیا ، گفت که این کار دشواری نیست ، اما مهم است: “با وقت کافی و برنامه ریزی ، می توانید بفهمید که چگونه این کار را انجام دهید … شما می خواهید که همکاران شما مواظب هم باشید. “اگر از قبل برنامه ریزی نکنید ، عدم رضایت را به خطر می اندازید ، که می تواند نتیجه معکوس داشته باشد ، یا کار می تواند به اشتباه انجام شود ، که می تواند اثرات مخرب جدی بر تجارت شما داشته باشد.

ثابت قدم باشید و صریحاً ارتباط برقرار کنید. سیاس توصیه کرد: فقط مزایای مرخصی استحقاقی را برای استخدام کنندگان شیرین نکنید. اطمینان حاصل کنید که همین مزیت برای استعدادهای جدید نیز وجود دارد و کارمندان فعلی “به عنوان کارفرمایان ، تنها کاری نیست که شما برای درب منازل کردن مردم انجام می دهید ، بلکه چرخه زندگی کارمندان است و … مردم صحبت می کنند.” اگر در حین تکامل و نشان دادن آنها ، در مورد اینها و سایر موضوعات سیاسی به طور آزادانه ارتباط برقرار کنید ، که به بازخورد و نیازهای تیم خود پاسخ دهید ، فرهنگ اعتماد ایجاد خواهید کرد.

صدا در بحث سیاستگذاری عمومی باشید. مشاغل کوچک 2٪ نیروی کار ایالات متحده و 43٪ استعدادهای فن آوری بالا را به کار می گیرند. از آنجا که کشورهای بیشتری سیاست های مرخصی استحقاقی عمومی را توسعه می دهند و برای سیاست های مرخصی استحقاقی ملی حرکت می کنند ، برای اطمینان از برآورده شدن نیازهایشان ، مشاغل کوچک باید آموزش ببینند و درگیر توسعه این سیاست ها باشند. Vliestra Vonnenberg گفت: “آنها باید راهی پیدا كنند تا در گفتگو مشاركت كنند – با وكالت خودشان یا پیوستن به یك سازمان تجاری منطبق با دیدگاه آنها.”

لازم به یادآوری است که سیاست تعطیلات سازمان شما بر اعتبار شما تأثیر می گذارد. مدیر منابع انسانی دایان ایروینگ ، که بیش از 25 سال در زمینه STEM صرف کرده است ، به صراحت گفت: “آیا این یک سازمان سخاوتمندانه است یا یک سازمان سخاوتمندانه نیست؟ به شهرت می رسید … یک مسابقه استعدادیابی می تواند شیب پیدا کند. “

با رشد بیماری همه گیر ، به طور فزاینده ای روشن می شود که اگر مشاغل کوچک و شرکت های فناوری بخواهند بهترین استعداد ممکن را استخدام و حفظ کنند ، به یک سیاست مرخصی با حقوق رقابتی نیاز دارند. همانطور که نیکولاس کریستاکیس از دانشگاه ییل اظهار داشت ، “پویایی بیماری های عفونی باعث شده است که کاملا واضح باشد …[that] بیمارستان پولی …[and] چنین سیاستهایی احتمالاً با از بین رفتن ویروس دوام خواهند آورد یا به دلیل اینکه شرکتها خرد را در آن می بینند ، قانونگذاران آن را اجرا می کنند یا کارگران آن را مطالبه می کنند. “

[ad_2]

منبع: bighat-news.ir