[ad_1]

خلاصه

جو بایدن برنده پنسیلوانیا ، ویسکانسین و میشیگان شد و دموکرات ها در سال 2020 سهم بیشتری از آرا voters رأی دهندگان طبقه سفید کارگر را دیدند. او برای بدست آوردن این حمایت قلبی مهم چه کرد؟ سه چیز. او اغلب به آنجا می رفت ، که هیلاری کلینتون این کار را نمی کرد. بایدن در مورد مشاغل با این پیام صحبت كرد كه “ما می توانیم پایگاه صنعتی خود را در قلب طبقه متوسط ​​آمریكا احیا كنیم.” از همه مهمتر ، بایدن با سفیدپوستان طبقه کارگر با احترام رفتار می کرد.

پس از سال 2016 ، دموکرات ها نگران این موضوع بودند که آیا می توانند به اندازه کافی رأی دهندگان طبقه کارگر سفیدپوست ترامپ برای پیروزی در سال 2020 بدون بیگانگی و بی احترامی به یک حوزه انتخابیه مهم دموکراتیک: رای دهندگان رنگی ، متوسل شوند.

آنها فقط این کار را کردند بایدن برنده شد زیرا ویسکانسین ، میشیگان و پنسیلوانیا را به دست آورد. درصد مردان سفیدپوست طبقه کارگر که به حزب دموکرات رأی می دهند از 23٪ در سال 2016 به 28٪ در سال 2020 افزایش یافت ، در حالی که حمایت از دموکراتها در میان زنان طبقه سفید کارگر از 34٪ به 36٪ افزایش یافت. . این رای دهندگان در پیروزی های بایدن در ایالت های کمربند زنگ ، جایی که کلینتون در سال 2016 ریاست جمهوری را از دست داد ، نقشی اساسی ایفا کردند.

اما رأی دهندگان سفید طبقه کارگر به هیچ وجه کل ماجرا نبودند. بایدن امسال نیز در انتخابات پیروز شد زیرا جایگزین آریزونا و احتمالاً جورجیا شد که در انتخابات ریاست جمهوری 1990 به طور دموکراتیک رأی نداده بود و به نوادا پایبند بود. مشارکت بالای Latinx هم در آریزونا و هم در نوادا نقش بسزایی داشت. رای دهندگان سیاهپوست به لطف تلاش های رای گیری استیسی آبرامز در گرجستان نقش اصلی را بازی کردند. ناگفته نماند که جیم کلیبرن ، نماینده کنگره و رأی دهندگان سیاه ، با تردید بایدن ، کاندیداتوری را نجات دادند و به عنوان قهرمانی کارولینای جنوبی رسیدند.

ائتلاف پیروز بایدن یک ائتلاف طبقاتی نژادی بود. این انتخابات نشان می دهد که دموکرات ها می توانند همزمان به رای دهندگان رنگی و سفیدپوستان طبقه کارگر به اندازه کافی (هرچند تقریباً سفید) متوسل شوند. این انتخابات همچنین به طور جدی این تز را خنثی می کند که “جمعیت شناسی سرنوشت است” – این که مردم رنگین پوست به طور دموکراتیک رأی می دهند. ترامپ با پشتیبانی آمریکایی های کوبایی و ونزوئلائی ، که سالها از طریق آنها خواستار خواستگاری دموکراتها برای آوردن سوسیالیسم بود ، 45٪ آرا Latin لاتینکس را در فلوریدا به دست آورد. تکان دهنده تر ، دموکرات ها نیز تگزاس را تا حدی از دست دادند زیرا آمریکای های لاتین در جنوب تگزاس به سمت ترامپ شتافتند و دستاوردهای دموکرات ها را در مناطق شهری لغو کردند. آمریکایی های مکزیکی در فاصله پراکنده دیوار ترامپ سخت به او چرخیدند. چگونه این را حس می کند؟

دلایل زیادی وجود دارد. بسیاری از مردم لاتین دارای گرایش مذهبی قوی ، دیدگاه های سنت گرایانه در مورد جنسیت و خانواده و تعهد شدید به تجارت کوچک هستند. تمام سیاست ها مربوط به هویت است – قطعاً جورج دبلیو بوش و کمالا هریس ، اما جمعیت شناسی هویت نیست. از این گذشته ، ما گیج نیستیم که همه سفیدپوستان به یک شکل رأی نمی دهند.

بایدن برای جلب حمایت قاطع در قلب خود چه کرد؟ سه چیز. او اغلب به آنجا می رفت ، که هیلاری کلینتون این کار را نمی کرد. بایدن در مورد مشاغل با این پیام صحبت كرد كه “ما می توانیم پایگاه صنعتی خود را در قلب طبقه متوسط ​​آمریكا احیا كنیم.” از همه مهمتر ، بایدن با سفیدپوستان طبقه کارگر با احترام رفتار می کرد ، که وقتی کلینتون حامیان ترامپ را “اسفناک” توصیف می کرد و باراک اوباما با کمال میل رای دهندگان طبقه کارگر را در غرب غرب به عنوان افراد تلخ توصیف می کرد ، کاملاً کمبود داشت. به سلاح و دین. در عوض ، بایدن گفت که ترامپ جعلی است زیرا احترام خود را نسبت به طبقه کارگر نشان می داد: “در تمام زندگی من با مردانی مانند دونالد ترامپ سر و کار داشتم که به ما نگاه می کردند زیرا پول زیادی نداریم یا پدر و مادر شما نمی رفتند. در دانشگاه بچه هایی که فکر می کنند بهتر از شما هستند. پسرانی که هر آنچه را که در زندگی خود دریافت کرده اند به ارث می برند و آن را هدر می دهند. “

با همه پوشش انتخابات ، به طور شگفت انگیزی بحث کمی در مورد اقیانوس رأی دهندگان قرمز در روستاهای آمریکای مرکزی وجود دارد. این آمریکایی های رها شده به عنوان بی ربط رفتار می شوند ، دقیقاً همان چیزی که باعث شد آنها در وهله اول قرمز ببینند. وقت آن است که مطالب کاترین ج را دوباره بخوانید. کرامر سیاست کینه، که انحراف ویسکانسین به سمت راست با انتخاب اسکات واکر به عنوان فرماندار در سال 2010 را به تصویر می کشد. خشم طبقه ای که کرامر کشف کرد در ویسکانسین جنگ فرهنگی در مورد سقط جنین و ازدواج همجنسگرایان را منعکس نمی کند ، بلکه احساس کوچک شدن و کنار گذاشته شدن است. بخشهای وسیعی از مناطق روستایی ایالات متحده بدون بیمارستان و فروشگاه های مواد غذایی وجود دارد که بسیاری از آمریکایی ها را به دسترسی محدود به مراقبت های بهداشتی اساسی و غذای تازه محدود کرده است. کرامر “آگاهی روستایی” را توصیف می کند: این احساس که دولت مجبور است به سختی دلارهای بدست آمده من را اداره کند ، زیرا مالیات من همچنان افزایش می یابد و بدیهی است که آنها به افرادی مانند من بر نمی گردند. پس چرا می خواهم دولت را گسترش دهم؟ “او مخالفت با اوباماكر را حتی از نظر افرادی كه به وضوح به مراقبت های پزشكی احتیاج داشتند پیدا كرد. اوباماكر بسیار گران بود و نمی توانست در بودجه خانواده های آنها جای بگیرد. آنها احساس رها شدن کردند.

اگر نقاشی نقره ای برای کالج انتخاباتی وجود داشته باشد (اعتراف می کنم کشیده است) ، این کار انجام می شود ضروری به طوری که دموکرات ها می توانند به قلب – نه تنها کمربند زنگ زده ، بلکه آمریکای روستایی – نشان دهند که دولت برای آنها کار خواهد کرد. این بسیار اضطراری است زیرا آرا rural روستاییان در سنا نیز توزین می شوند ، که علی رغم هجوم سهم دولتهای آبی در مبارزات سناتوری ، می تواند اکثریت جمهوریخواهان را حفظ کند. تا زمانی که دموکراتها راهی برای ارتباط با رای دهندگان روستایی پیدا نکنند ، توانایی بایدن برای اجرا برای هر کسی ، توسط میچ مک کانل با مشکل روبرو می شود.

دموکرات ها با ائتلاف مردم رنگ ، طبقه کارگر سفید و لیبرال های تحصیل کرده دانشگاه ، در انتخابات نزدیک در بحبوحه مرگ در سراسر جهان و بدترین بیکاری از زمان رکود بزرگ پیروز شدند. اگر می خواهند نابرابری در سن طلاکاری شده را پایان دهند و به آمریکایی های از هر نژاد کمک کنند تا به زندگی پایدار طبقه متوسط ​​دست یابند ، آنها باید با رای دهندگان روستایی ارتباط برقرار کنند. برای قرن ها ، افراد روستایی در چین کوتاهتر از مردم شهری بوده اند زیرا نخبگان در شهرها ثروت خود را حفظ کرده اند. اگر ما همین کار را انجام دهیم ، پشتیبانی از برگ برنده های آینده تقویت می شود. آمریکایی ها تأخیر را مسلم نمی دانند – و همچنین نباید این کار را انجام دهند.

[ad_2]

منبع: bighat-news.ir