واکسیناسیون اجباری و یخ زدگی بزرگ در تگزاس


10 مارس 2021

آیا شرکت ها قبل از بازگشت به کار ، باید واکسن کارمندان خود را بگیرند؟ ربکا، حباب، راوي، و فلیکس درباره جوانب مثبت و منفی واکسیناسیون اجباری بحث کنید. آنها همچنین در مورد چرایی شکست بازار انرژی تگزاس در طوفان زمستانی اخیر و چگونگی تشویق سرمایه گذاری در پایداری زیرساخت ها بحث می کنند.

میزبانان هر هفته توصیه های خود را برای مطالعه ، تماشا و موارد دیگر ارائه می دهند. اینجا انتخابات این هفته است:

می توانید به وب سایت ما در HarvardAfterHours.com مراجعه کنید. می توانید نظرات و ایده های خود را برای قسمت های آینده از طریق ایمیل ارسال کنید: [email protected] می توانید یانگم ، میهیر ، ربکا و راوی را در توییتر به آدرس زیر دنبال کنید:YoungmeMoon ،DesaiMihirA ،RebeccaReCap وRawiAbdelal.

HBR Presents شبکه ای از پادکست ها است که توسط ویراستاران HBR تهیه شده است و بهترین ایده های تجاری از ذهن مدیریت برجسته را برای شما فراهم می کند. نظرات و نظرات بیان شده صرفاً نظرات نویسندگان است و لزوماً منعکس کننده سیاستهای رسمی یا موضع هاروارد تجارت ریویو یا شرکتهای وابسته به آن نیست.


منبع: bighat-news.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>