مزو رویتاکیر یک روش درمانی است که با تزریق ویتامین ها، مواد معدنی و مخلوط اسیدهای آمینه مورد نیاز مو به پوست سر انجام می شود.

این روش اجزای تغذیه کننده فولیکول های مو را قادر می سازد تا به راحتی در مو بنشینند. با این روش می توان ریزش مو را درمان کرد، زیرا موهای نازک را ضخیم می کند، ریزش مو را متوقف می کند و موها را قوی تر و درخشان تر می کند.

تعداد کمی از زنان از موهای خود راضی هستند. امروزه موهای ما به شدت به دلیل محیط، هوا و آب آلوده شده اند. استرس و تنش بیش از حد رخ می دهد و اختلالات خواب ما را ناراحت می کند.

البته همه اینها زیبایی طبیعی را به شدت تحت تاثیر قرار می دهد. مو جزو اولین قسمت هایی است که تحت تاثیر تغییرات بدن قرار می گیرد. جلوگیری از مشکلات مو آسان تر از مقابله با نتایج فعلی است، با این حال تعداد کمی از افراد به روش های محافظتی متوسل می شوند.

افراد تنها زمانی می توانند به شدت وضعیت پی ببرند که فرهایشان آسیب ببیند و ریزش مو شروع شود. برای رفع این مشکلات می توان از روش های مختلف زیبایی مانند مزوتراپی استفاده کرد.

با این حال، اگر وضعیت فرها به طور قابل توجهی بدتر شود، اگر مو شروع به ریزش کند، مردم در ذهن آنها خواهند بود. برای رفع این مشکلات می توان از روش های مختلف زیبایی مانند مزوتراپی استفاده کرد.

مزو رویتاکیر چیست و چگونه اعمال می شود؟

مزو رویتاکیر تزریق مستقیم ویتامین ها، مواد معدنی (کلسیم، ید، منگنز، مس، روی، سلنیوم، آهن، پتاسیم)، عوامل مرتبط با لایه کراتین پوست، اسیدهای آمینه و گشادکننده های سطحی مورد نیاز برای رشد و نمو مو است. پوست سر

مزو رویتاکیر برای پوست سر و مو بسیار موثر است. یکی از محبوب ترین کاربردها در زیبایی مدرن در مبارزه با مشکلات مختلف مو محسوب می شود.

با این برنامه می توانید با مشکلات زیادی مقابله کنید: تحریک لامپ های غیرفعال، تغذیه فولیکول های مو و از بین بردن شوره سر. مزوتراپی یک روش درمانی مو است که توسط متخصص با تجربه انجام می شود.

تزریق میکرو به استفاده از داروهای خاص حاوی ویتامین ها و مواد مغذی لازم برای رشد مو و رشد مو کمک می کند.

ترکیب دارویی بسته به مشکل توسط پزشک انتخاب می شود. قیمت این روش کاملاً با اثر مورد نظر مطابقت دارد. مهم: مزوتراپی بسیاری از مشکلات مو را حل می کند.

نشانه های مزو رویتاکیر:

ریزش بیش از حد مو

سبوره پوست سر همراه با تجزیه غدد سباسه؛

شوره سر

پوست سر خراشیده و خشک

افزایش شکنندگی مو و شکنندگی مو

کاهش حجم در ناحیه پایه

مزایا و معایب روش

اگر از مزوتراپی در زمینه موهای مشکل دار صحبت کنیم (این روش برای پوست صورت و بدن نیز موثر است) لازم است نکاتی را یادآوری کنیم: تفاوت آن با سایر روش ها، هزینه این درمان چقدر است. به حق کمی گران است

اول از همه، یک کوکتل مزو (مخلوط مزوتراپی) به صورت جداگانه برای هر بیمار تهیه می شود و حاوی مقداری مواد معدنی و ویتامین است که به دستیابی به حداکثر نتایج و رهایی از مشکلات موجود کمک می کند.

مهم: تعداد عمل ها توسط متخصص زیبایی تعیین می شود. در حالی که مواد مفید به پیاز می رسد، لایه های بالایی پوست اجازه ورود مواد خارجی را با روش های خارجی نمی دهد. بنابراین، لامپ ها با نشاط پر می شوند، در نتیجه وضعیت مو بهبود می یابد:

ریزش مو به تدریج متوقف می شود

رشد مو فعال می شود

فعالیت غدد چربی کاهش می یابد، فرها تمیزتر، طولانی تر و پرتر به نظر می رسند

جریان خون و اکسیژن رسانی به لامپ ها افزایش می یابد

شوره سر کاهش می یابد

بهبود در تراکم مو، صافی، درخشندگی در هنگام برس مو و حالت دادن دیده می شود

مهم: برای اطمینان از نتیجه، ارزش دارد قبل و بعد از عمل عکس بگیرید.

آماده سازی برای مزو رویتاکیر

هر تزریق مخلوطی از چندین ماده مفید – مواد معدنی، ویتامین ها و سایر عناصر مفید است که کارشناسان به صورت جداگانه برای هر بیمار انتخاب کرده اند. 2 تا 6 ماده فعال را می توان در یک سرنگ مخلوط کرد.

ویتامین های گروه B که متابولیسم طبیعی را فراهم می کنند، در رشد و ترمیم مو موثر هستند. علاوه بر این، این مواد از جمله اجزای مورد استفاده در مزوتراپی هستند: مس و روی – از دیستروفی (ضعف) ساختار مو جلوگیری می کند. برای ریزش موی ارثی باید از آماده سازی های حاوی این اجزا استفاده کرد. اسید هیالورونیک – مسئول تغذیه لامپ ها است، رشد مو را تسریع می کند. اسیدهای آمینه پایه و اساس مو هستند و به تشکیل الیاف کراتین کمک می کنند. فاکتورهای رشد – جریان خون را در پوست سر عادی می کند، فولیکول های مو را قوی تر می کند و کوآنزیم تراکم مو را تامین می کند – موهای شما را با انرژی حیاتی پر می کند، ساختار مو را بهبود می بخشد.