[ad_1]

در 22 ژوئن سال 2020 ، پرزیدنت ترامپ با صدور یک دستورالعمل ، تعداد کارگران بین المللی با مهارت بالا را که واجد شرایط ویزای غیر مهاجرتی به ایالات متحده هستند ، به شدت کاهش می دهد. شرکت های برتر آمریکایی پس از اعلامیه ترامپ دریافتند که محدود کردن مهاجرت در کل 100 میلیارد دلار برای اقتصاد آمریکا هزینه دارد. این یافته – همراه با تحقیقات قابل توجه قبلی که نشان دهنده تأثیرات مخرب محدودیت مهاجرت بر میزان اشتغال کشور و سلامت اقتصادی بلند مدت است – نشان می دهد که کاهش این محدودیت ها برای حمایت از مردم آمریکا در حال حاضر کلیدی است بحران و فراتر از آن

در 22 ژوئن سال 2020 ، پرزیدنت ترامپ با صدور حکمی اجرایی (EO) ، تعداد افراد واجد شرایط ویزای کار غیر مهاجر را به میزان قابل توجهی کاهش داد ، با این استدلال که به دلیل بیکاری داخلی در طی همه گیری ، “ورود … برخی از بیگانگان مانند مهاجران و افراد غیر مهاجر به ضرر منافع ایالات متحده است. “این محدودیت جدید ورود 200000 کارگر بین المللی بسیار ماهر را به ایالات متحده ممنوع کرده است – بسیاری از آنها دارای درجه STEM هستند و شرکتهای آمریکایی برای پر کردن خلا. اصلی استعداد به آنها اعتماد می کنند.

از آنجا که محققانی که درمورد مهاجرت و تحرک جغرافیایی مطالعه می کردند ، به تأثیر فوری این EO در تجارت علاقه مند بودند. برای این منظور ، ما مطالعه ای انجام دادیم که در آن تغییرات قیمت سهام برای همه شرکتهای Fortune 500 در ایالات متحده (در کل 471 شرکت) پس از EO با معامله عمومی پیگیری شد. ما دریافتیم که بلافاصله پس از اعلام سیاست جدید ، ارزیابی بازار این شرکت ها حدود 0.45٪ کاهش یافت – در کل ضرر 100 میلیارد دلاری. علاوه بر این ، قیمت سهام این شرکت ها حداقل 10 روز پس از اعلامیه زیر سطح قبل از EO باقی مانده است ، که نشان می دهد ضررهایی که شناسایی کردیم تأثیر قابل توجهی دارد و نه پیشرفت موقت.

علاوه بر این ، مطالعه ما همچنین نشان داد که این تأثیر منفی بسیار برجسته تر است بر 295 شرکتهایی که وابستگی خود را به کارگران خارجی در سالهای قبل از EO حفظ یا افزایش داده اند (اندازه گیری شده توسط افزایش درخواست ها برای شرایط کاری هر شرکت ، پروکسی وابستگی شرکت ها به کارمندان ویزای H-1B). به طور خاص ، این شرکت ها در ارزیابی بازار 0.5-0.6 decrease کاهش داشتند ، در حالی که شرکت هایی که وابستگی آنها به کارگران خارجی در سال های اخیر کاهش یافته است ، ارزیابی آنها فقط 0.3 – کاهش یافته است – این بدان معنی است که شرکتهایی که بیشتر به کارمندان خارجی اعتماد می کنند از زمان اعلام تقریباً دو برابر بیشترین بازدید بزرگ را داشته اند. این نشان می دهد که ارزیابی های ما اندازه گیری شده در واقع توسط EO ایجاد می شود و نه به دلیل اختلالات اقتصادی غیرمرتبط دیگر (از آنجا که سایر اختلالات ، مانند تأثیر یک بیماری همه گیر یا عدم اطمینان سیاسی ، احتمالاً به طور مساوی بر تمام شرکت ها تأثیر می گذارد ، صرف نظر از وابستگی آنها توسط کارگران خارجی)

مطالعه ما محدود به اثرات فوری EO بود ، اما یافته های ما در یک تحقیق بزرگتر گنجانده شده است که نشان می دهد محدودیت های مهاجرتی می تواند از راه های بی شماری به اقتصاد ایالات متحده آسیب برساند. به عنوان مثال ، یک مطالعه گزارش داد که وقتی شرکت ها کارگران مهاجر بسیار ماهر کمتری استخدام می کنند ، در واقع باعث می شود کارگران ماهر کمتری از جمله کارمندان بین المللی و محلی استخدام کنند. علاوه بر این ، یک گزارش جامع از آکادمی های ملی علوم ، مهندسی و پزشکی در سال 2016 نشان داد که “شواهد کمی وجود دارد که نشان می دهد مهاجرت به طور قابل توجهی بر سطح اشتغال بومی محلی تأثیر می گذارد.” در ادامه این گزارش به شرح ارزش کار مهاجر بدون شرایط نامشخص پرداخت و بیان شد:

هجوم مهاجرت سرمایه انسانی بسیار ماهر … توانایی کشور را در ابتکار و تغییر فناوری تقویت کرده است. سهم مهاجران در شکل گیری سرمایه انسانی و جسمی ، کارآفرینی و نوآوری برای رشد اقتصادی پایدار در دراز مدت ضروری است. نوآوری مهاجران همچنین توانایی افزایش بهره وری محلی را دارد که به احتمال زیاد رشد اقتصادی سرانه را افزایش می دهد. به طور خلاصه ، چشم انداز رشد اقتصادی بلند مدت در ایالات متحده بدون کمک مهاجران با مهارت بالا به طور قابل توجهی کاهش می یابد.

لیست کاستی ها در مهار مهاجرت ، که توسط تحقیقات پشتیبانی می شود ، همچنان ادامه دارد. مطالعات نشان می دهد سیاستهایی که توانایی شرکتهای آمریکایی را در استخدام استعدادهای جهانی برای موقعیتهای دارای صلاحیت بالا محدود می کند ، می توانند در بلند مدت ، تأثیر منفی بر سود ، بهره وری ، نوآوری و رشد این شرکتها داشته باشند. همچنین شواهد محکمی وجود دارد که نشان می دهد وقتی شرکت های چند ملیتی قادر به استخدام استعدادهای مهاجر برای دفاتر خود در ایالات متحده نیستند ، آنها اغلب به فعالیت های خارج از کشور در کشورهای دیگر متوسل می شوند و در نهایت اجاره خانه های داخلی خود را کاهش می دهند. مطالعه دیگری که توسط یکی از ما (Prithwiraj Choudhury) و Do Yoon Kim انجام شد ، نقش کارگران ماهر مهاجر را در انتقال ایده های جدید از کشورهای خود به ایالات متحده مستند کرد. ایده های متنوعی که سطح بالاتری از نوآوری را نشان می دهد نسبت به تیم های بدون عضو مهاجر.

مطالعه دیگری که توسط دو نفر از ما انجام شد (Prithwiraj Choudhury و Dany Bahar) ، و همچنین Hillel Rapoport ، تأثیر مهاجرت بر نوآوری فناوری یک کشور را بررسی کرد ، نشان داد که کشورهایی که مهاجران بیشتری در یک تخصص خاص ثبت اختراع می کنند ، بسیار بیشتر است به احتمال زیاد در این تخصص در سطح جهانی رقابتی می شوند. این نشان می دهد که محدود کردن دولت ترامپ در مهاجرت کارگران با مهارت بالا می تواند تأثیر منفی پایدار بر رقابت جهانی آمریکا داشته باشد ، به طور قابل توجهی بهره وری و نوآوری را کاهش دهد و مانع بهبود اقتصادی پس از همه گیری کشور شود.

به ویژه در بحبوحه یک بحران اقتصادی ، این مطالعه روشن می کند که سیاستمدارانی که می خواهند از مردم آمریکا حمایت کنند باید بر کاهش و نه افزایش محدودیت های سرمایه انسانی برای تجارت تمرکز کنند. مطالعه ما نشان داد که محدود کردن توانایی شرکت ها در استخدام بهترین استعدادهای جهان تأثیر منفی بر ارزیابی آنها دارد و داده دیگری را به مدارکی در حال رشد اضافه می کند که نشان می دهد جلوگیری از مهاجرت در ایالات متحده به اقتصاد آسیب می رساند. کشور و شهروندان آن امیدواریم که این یافته ها بتواند در خدمت بحث سیاسی مداوم باشد و بتواند دولت آینده بایدن را ترغیب کند تا رویکرد سازنده تری به سیاست مهاجرت در ماه ها و سال های آینده داشته باشد.

[ad_2]

منبع: bighat-news.ir