اخیراً تصمیم گرفتم سرگرمی جدیدی را انتخاب کنم. من چیزی می خواستم که مرا به چالش بکشد و مغزم را تمرین دهد. من همچنین به این سرگرمی احتیاج داشتم تا فضای زیادی در آپارتمان نسبتاً کوچک من در نیویورک اشغال نکنم. پس از کمی تأمل ، تصمیم گرفتم که ویولن را بیاموزم.

 

یادگیری ویولن تمام جعبه هایی را که هدفم بود تیک زد. بعلاوه ، من تجربه قبلی در زمینه یادگیری یک ساز را داشتم (در دبیرستان کلارینت صندلی اول می نواختم) ، بنابراین از قبل مهارت های اولیه موسیقی را داشتم. نیمی که با الهام از کتاب هنر وجود دارد ، توسط بهترین ویلون نواز بداهه استفان ناچمانوویچ ، و نیمی با الهام از کارآگاه داستانی مورد علاقه ویولن ساز ، شرلوک هلمز ، کار خود را آغاز کردم.

 

پس از اولین بررسی سایت های خرده فروشی مانند آمازون ، Craigslist و eBay ، به سرعت متوجه شدم که قبل از تهیه یک ابزار باید کمی تحقیق کنم. برای اطلاع از نحوه انتخاب ویولن مناسب ، با الن سیلور ، مدیر مدرسه موسیقی نقره ای مستقر در شهر نیویورک چت کردم. چارلز آوشاریان ، مدیرعامل SHAR Music ، یک خرده فروش سازهای زهی و لوازم جانبی در میشیگان برای نزدیک به 60 سال ؛ و جوزف تانن ، نوازنده ساز (یا ساز سازهای زهی) در نیویورک با بیش از 30 سال تجربه. من همچنین با دو معلم ویولن صحبت کردم: مردیت ازینما رامسی مقیم شهر نیویورک – که به طور حرفه ای با نام Ezinma شناخته می شود – که بیش از 9 سال تدریس می کرد و لسلی گونزالز مستقر در لس آنجلس ، که شش سال تدریس می کرد و در حال حاضر مشغول تحصیل است. مدرک کارشناسی اجرای ویولن در دانشگاه Redlands.

 

قبل از انتخاب ویولن به دنبال یافتن معلم باشید

تعداد زیادی ویدئو – و حتی کل لیست پخش – در اینترنت وجود دارد که به مردم نحوه نواختن ویولن را آموزش می دهد ، بنابراین به راحتی می توان فکر کرد که نیازی به یافتن معلم ندارید. با این حال ، با همه کسانی که با آنها صحبت کردم (و البته ، برخی از آنها علاقه خاصی به این کار دارند) گفتند این در واقع اولین کاری است که باید انجام دهید. در واقع ، تانن ، که سازهای زهی را به مبتدیان مختلف در هر سنی فروخته و اجاره کرده است ، گفت: “قبل از ویولن معلم بیابید.” یک معلم پیدا کردن ویولن مناسب را بسیار آسان تر می کند زیرا شما فردی با تجربه و تخصص دارید که شما را در مسیر درست راهنمایی می کند. سیلور می گوید: “اکثر معلمان جایی دارند که دانش آموزان خود را به آنجا می فرستند.” “اگر معلم شما محلی است ، ممکن است بتواند با شما خرید کند یا اگر در دورتر زندگی می کند ، از طریق چت تصویری به شما کمک کند.” دوستی که تجربه نوازندگی ویولن را دارد نیز می تواند منبع خوبی باشد.

 

یک معلم پیدا کردن ویولن مناسب را بسیار آسان تر می کند زیرا شما فردی با تجربه و تخصص دارید که شما را در مسیر درست راهنمایی می کند..

 

ویولن نسبت به سازهای دیگر ، مانند تنظیم بیشتر ، برای مثال نیاز به توجه بیشتری دارد. “معلم شما می تواند نحوه مراقبت از ساز جدید خود را به شما نشان دهد.” هر دو تانن و گونزالس گفتند که یک معلم می تواند به شما راهنمایی شخصی در مورد وضعیت صحیح بدن بدهد و شما را از ایجاد عادات بد ، که بعداً مانع یادگیری تکنیک های پیشرفته می شود ، باز دارد.

 

توجه داشته باشید که یافتن معلم مناسب ، بسته به محل زندگی شما ، ممکن است کمی زمان و تلاش لازم داشته باشد.