بیش از سه بار در هفته از درمارولر استفاده ننمایید. اگر از درمارولر برای جوان سازی پوست استفاده می کنید، هیچگاه از سوزن های بزرگ در ابتدای کار استفاده نکنید. شما عزیزان می توانید سر رولر های مختلف را با توجه به نیاز خود تغییر دهید. شما می توانید دستگاه را ابتدا به صورت افقی و سپس به صورت عمودی بر روی پوست خود بکشید. ستاره | سرویس آرایش و زیبایی – درباره دستگاهها و روشهای جوانسازی پوست مانند میکرونیدلینگ و درمارولر چه اطلاعاتی دارید؟

7- مصرف غذا های با کسیم بالا مانند شیر یا کشک و همچنین غذا های فست فودی در تشدید جوش ها موثر بوده و بهتر است در طول درمان کمتر مورد استفاده قرار فروش درمارولر اصل گیرند. همچنین درمارولر برای افرادی که بر روی پوست ها جای زخم، جوش و آکنه وجود دارد که هنوز درمان نشده اند، چنانچه از این روش استفاده کنند ممکن است دچار التهاب پوستی شوند. ⦁ در زمان استفاده از درمارولر دقت داشته باشید که آن را روی جوش و جای آکنه نکشید. ⦁ همه تجهیزات آرایشگاهی و بهداشتی لازم است تا به صورت مقطعی تعویض شوند.

می دانیم که پوست ارگان ضعیفی در بدن است، لازم است تا سوزن های دستگاه را به مدت ۵ دقیقه در الکل قرار داد تا ضدعفونی شوند. قبل از استفاده از این روش درمانی لازم است تا با پزشک معالج خود مشورت نمایید زیرا افرادی که دارای بیماری های انعقاد خون و یا دیابت هستند نباید از این روش جوانسازی پوست استفاده کنند. چرا که به کارگیری درمارولر برای عده ای از اشخاص سبب تحریک و افزایش عارضه های پوستی خواهد شد. سوزن ها می توانند میزان کلاژن سازی پوست را تحریک کنند اما تا کنون بهترین اندازه سوزن معرفی نشده است.

در روش میکرونیدلینگ پوست شما تحریک میشود تا کلاژن بیشتری تولید کند. این سایز از درمارولر به مراقبت های پوستی بیشتر از سایز 25/0 کمک می کندو اثرات بهتر و سریع تر و بیشتری روی پوست می گذارد. برای سایز سوزن های بیش از ۱ میلی متر توصیه می گردد حدود ۱ هفته در معرض آفتاب قرار نگیرید. طول و سایز دسته: در هنگام خریداری دستگاه درمارولر توجه داشته باشید که سایز و طول دسته به صورتی باشد که به آسانی بتواید آن را در دست گرفته و با آن کار کنید. سپس درمارولر را از روی پوست برداشته و پس از چند ثانیه این کار را تکرار کنید.