یعنی اگر چهار ماه دیگه آزمونه و قصد دارید از دو ماهه بعد شروع به خوندن کنید درس زبان رو استثنا بزارید و از همین الان شروع گنید به خوندن ، چون لغات باید تکرار بشه از طریق جعبه لایتنر و در گذر زمان تسلط کامل پیدا کنید، مثلا کلمه واتر انقدر تکرار شده گه بدون فکر میدونید یعنی آب، برای باقی لغات هم با استفاده از عنصر زمان باید به همچین تسلطی آموزش سیم پیچی موتور برسید. با گذراندن دوره تخصصی تعمیرات موبایل در یک آموزشگاه معتبر و مجهز مانند آموزشگاه فن آموزان شما باید توانایی راه اندازی یک شغل را داشته باشید. البته دقت کنید که شما به عنوان یک فارغ التحصیل هنر و شخصی که قرار معلم هنر بشه باید طی مرور زمان یک سری کتاب ها حتما مطالعه کنید که در پیام بعدی خدمتتون معرفی می کنم و اگر هم برای آزمون استخدامی فرصت مطالعه دارید، خواندن حتی یکی از این کتاب ها برای پاسخ به برخی تست ها احتمالا کمکتون خواهد کرد. تعمیرات و عیب یابی نرم افزار موبایل (از جمله باز کردن قفل ها و محدودیت های پایه شبکه) و درک تفاوت سیستم عامل در انواع مختلف دستگاه های تلفن همراه (iOS ، Android ، روت کردن) کدهای MMI / USSD – اهمیت این کدها و نحوه کاربرد آنها در تعمیر موبایل یا شرایط اضطراری.

در کارگاه های عملی که در آموزشگاه تعمیرات موبایل وجود دارد دستگاه های موبایل مختلفی در اختیار هر کارآموز قرار داده می شود و تحت نظر اساتید دوره نحوه عیب یابی و تعمیرات آنها آموزش داده خواهد شد. هر چقدر که تعمیرات موبایل تخصصی تر صورت پذیرد، موفقیت در بازار کار تعمیرات موبایل محتمل تر خواهد بود. سیم پیچی موتورهای تک فاز به صورت طرح دو فاز نیز می تواند باشد که در این حالت سیم پیچی شبیه به سیم پیچی موتورهای سه فاز می باشد. به این میزان، خرابی سایر موتورهای الکترونیکی را نیز اضافه کنید. با این حال می توانید به راحتی روی درآمد ماهی 10 میلیون تومان بعد از چندین سال کار حساب باز کنید. این دوره بصورت نامحدود پشتیابی می شود و می توانید همواره از مشاوره اساتید بهره بند شوید. بنابراین واجب است که شما تمامی نکات مربوط به این نظریه را به خوبی مطالعه کنید. شما فقط فرض کنید که سالانه چند موتور کولر آبی خراب می شود؟ بنابراین نمی توان توقع طی کردن ره چند ده ساله را از یک کارآموز تازه کار توقع داشت. اگر دوره را به صورت فشرده سپری کنید، در نهایت در مدت 2 ماه به یک کارورز نسبتاً خوب تبدیل خواهید شد.

خدیجه : دوستان کامپیوتری که پرسیده بودن چه منابعی خوبه برای درس پایگاه داده مقسمی عالیه برا برنامه سازی یه پی دی اف هست تواینترنت دانلود کنید تالیف مصطفی قبائی آرایی که مطالب مهم کتابهای مرجع رو خلاصه وار گفته بنظر من خوب بود- تجزیه و تحلیل من یک کتاب ۶۰۰ صفحه ای از کتابخونه امانت گرفتم که ترجمه بود خیلی روان و قابل فهم و و جامع بود بنظر من بااینکه هیچ تستی نداشت اما از کتابهای کنکوری بهتر بود چون تو این کتاب میتونیم مفهوم رو خوب درک کنیم اما تو کتاب کنکور یه سری چیزها رو بدون اینکه درک کنیم حفظ میکنیم در حلی که این یک بحث تحلیلیه و درک کردنیه . برای تخصصی ها مخصوصا مبانی مدیریت دولتی و حقوق اداری چه منابعی خوبه zahra : من مدیریت اجرایی بودم تئوری مدیریت دولتی نداشتیم ما،ولی برای درس حقوق اداری وقانون مدیریت خدمات کشوری کتاب کمک حافظه حقوق اداری انتشارات دوراندیشان،تالیف مجید نجارزاده خیلی کامل بود،هم مطالبو خلاصه گفته وهم کلی تست داره ازکنکورهای آموزش تعمیر سیم پیچی ژنراتور گذشته. در این دوره ها استاد کار با کمک ابزار به شما نحوه سیم پیچی صحیح انواع موتورها را آموزش خواهد داد.

• تخصص خود را به روز کرده و با سیم پیچی انواع موتورها آشنا باشید. دوره آموزشی سیم پیچی موتور مناسب کلیه هنرجویانی است که می خواهند سریعاً جذب بازار کار شوند. دوره آموزشی سیم پیچی موتور مناسب چه کسانی است؟ آیا دوره سیم پیچی موتور صرفاً تئوری است؟ آیا کسی که هیچ شناختی از تعمیرات برد الکترونیکی ندارد هم می تواند در این دوره آموزشی شرکت کند؟ آیا می توانم روی درآمد این کار حساب کنم؟ این سلفهای به عنوان سلف تراشهای برای کاربردهای با فرکانس بالا ساخته شدهاند. کاربرد این سلفها معمولا برای فرکانس بالا شامل گیرندههای تلویزیون و رادیو است. آگهی های استخدام سرشار از نیاز برای دستیاران سیم پیچ انواع موتورها است. تنها کافی است که سری به آگهی های استخدام بزنید. تستهای ارایه ادبی که الف و ب و ج داشت از اون کناب بود . درآمدی که در کمتر تخصصی سراغ خواهید داشت. کارورزی که بازار کار شدیداً به او احتیاج خواهد داشت.