[ad_1]

تیم رایان ، رئیس PwC ایالات متحده ، معتقد است که مدیران عامل در مقابله با نابرابری های اجتماعی نقشی دارند. وی بارها رهبران را به جنگ برای عدالت نژادی و تنوع بخشیدن به صفوف سازمان خود فراخوانده است. در سال 2017 ، “اقدام مدیر اجرایی تنوع و شمول” را راه اندازی كرد كه 1600 امضاكننده آن در حال تصمیم گیری درباره سیاستهای عمومی در مورد چالشهای عمده بهداشت عمومی ، ایمنی عمومی و آموزش هستند.

چند روز پس از محاصره كوكل آمپول آمریكا ، او با HBR در مورد آنچه كه مدیران می توانند برای غلبه بر تقسیم بندی كه دولت را تهدید می كند ، صحبت كرد.

نقش رهبر شرکت در یک لحظه مانند این – برای کارمندان ، مشتریان ، شرکا و کل جامعه چیست؟

کار مدیرعامل متحول شده است. ده یا 15 سال پیش ، مدیر عامل شرکت سه سهامدار اصلی داشت: سهامداران ، کارمندان و مشتریان. این به شدت تغییر کرده است و ما این تغییر را جلوی چشمانمان می بینیم. مسئولیت مدیر عامل هنوز شامل این ذینفعان است ، اما این بسیار بیشتر است – به جامعه و جوامع ، و همچنین به عنوان تجارت. امروز ، مدیران عامل تلاش می کنند با تأمین نیازهای همه این سهامداران ، ضمن رعایت مجموعه ای از ارزش ها ، تعادل درستی برقرار کنند.

خبرهای خوب بسیار کمی از این همه گیری منتشر می شود ، اما یک چیز که می بینم این است که تجارت کسب اعتماد کرده است. من از واکنش کسب و کار طی 10 ماه گذشته ، مراقبت از کارمندان و انجام کارهای بیشتری در اجتماعات بیش از آنچه قبلاً دیده ام بسیار دلگرمم. این فراتر از کارهای خوب است. در بخشهای خاصی از دولت شکاف وجود داشت و تجارت برای پر کردن آن تلاش می کرد. مدیرعاملانی که با آنها کار می کنم احساس مسئولیت زیادی برای کمک به کارمندان دارند.

آنها می فهمند که باید به زندگی کارمندانشان متعهد باشند ، نه فقط در 8 ساعت کار روزانه. ما این امر را به ویژه با جورج فلوید در ماه مه مشاهده کردیم ، جایی که مدیران عامل برای محکوم کردن قتل قدم برداشتند. آنها می دانستند که این کار بر کارمندان تأثیر می گذارد ، حتی اگر این امر در خارج از محل کار اتفاق می افتد و آنها در سطوح رکورد تعهداتی را اتخاذ کردند که برای عدالت نژادی در شرکت ها و جوامع خود اقدامات بیشتری انجام دهند. اکنون دوباره با خشونت Capitol Hill شاهد آن هستیم. این مدیران عامل متوجه شده اند که برای بدست آوردن قلب و ذهن کارمندان و تحقق ارزشهای سازمان خود ، باید به آنها متکی باشند.

شما به عنوان رهبر سازمانی با مشتری های مختلف ، تعداد زیادی کارمند ، در مورد آنچه در کپیتول اتفاق افتاده چگونه فکر می کنید؟

در 6 ژانویه ، زمانی که پخش منظم ماهانه ما از همه کارمندان آغاز می شد ، خشونت در واشنگتن دی سی حدود یک ساعت به طول انجامید. ما قصد داشتیم به روز رسانی شش ماهه خود را در مورد تنوع – پیشرفت و زمینه های پیشرفت ارائه دهیم. ما موضوعات تجاری دیگری داشتیم ، اما این در قلب پخش وب بود. اما در اینجا ما یک ساعت پس از حمله به پایتخت هستیم و متعجب هستیم که چه می کنیم؟ ما بحث کردیم و تصمیم گرفتیم ادامه دهیم زیرا نمی خواستیم خشونت موضوع مهم تنوع را از بین ببرد.

در ابتدای پخش وب ، توضیح دادم که چرا با این کار ادامه می دهیم ، اما به همه گفتم که اگر در تمرکز مشکل دارند ، نباید احساس کنند باید تماشا کنند. من 10 دقیقه اول راجع به بازی Capitol Hill در مقابل ما صحبت کردم. اولین چیزی که گفتم این است که نظرات شما مهم نیست ، این اشتباه است. ما خشونت را توجیه نمی کنیم. ما تناقض قانون اساسی ایالات متحده را توجیه نمی کنیم. برای من به عنوان یک رهبر ، مهم است که همه چیز را به ارزشهای خود برگردانیم. و ارزشهای ما در مورد مراقبت و همکاری است ، نه خشونت غیرقانونی. بنابراین ، من در این مورد کاملاً واضح بودم.

من درک می کنم که شرکت ما و همچنین کشور ما دارای دیدگاه های مختلف سیاسی مختلفی هستند. وظیفه من این نیست که به مردم بگویم سیاست آنها باید چگونه باشد. کار من این است که اطمینان حاصل کنم که ارزشهای PwC توسط همه مردم ما زندگی می کنند. و در اینجا سعی می کنم پایبند باشم: به ارزش های شرکت ما.

تعدادی از سازمان ها حمایت مالی جمهوری خواهان یا قانون گذاران را که برای لغو رای گیری استدلال کرده اند ، پس می گیرند. نظر شما در مورد آن با توجه به آنچه اخیراً گفتید ، چیست؟

من معتقدم ما در عصری هستیم که سازمان ها در هر بعد اعتماد با چالش هایی روبرو می شوند. آیا شما به اندازه نیاز متنوع هستید؟ آیا سهم عادلانه مالیات خود را پرداخت می کنید؟ آیا از داده های مشتری به روش صحیح محافظت و استفاده می کنید؟ آیا سهم خود را در مورد ESG انجام می دهید؟ آیا صادقانه و ایمن از داده های مشتری استفاده می کنید؟ این لیست ادامه دارد.

من تحرکات پیرامون سهم سیاسی را یک باره نمی بینم. من آنها را پاسخی به چالش اثبات قابل اعتماد بودن می دانم. آیا همان کاری را که می گویی انجام می دهی؟

رویدادهایی مانند حمله به سرمایه انواع مواردی هستند که سرمایه داری را تعریف خواهند کرد. من فکر می کنم هرچه تجارت بیشتر بتواند مشکلات را پیش بینی کند و با نابرابری و دیگر مشکلات ریشه دار جامعه مبارزه کند ، در واقع بیشتر در آنجا اعتماد به دست می آورید.

راستش را بخواهید ، واکنش آسان است. اگر اتفاقی بیفتد ، کاری خواهیم کرد. پیش بینی و تلاش برای جلوگیری از وقوع چیزی بسیار دشوارتر است. در اینجا فکر می کنم قصد داریم: آیا ما ، به عنوان یک گروه از مدیران عامل ، می توانیم از جلوگیری از اتفاقات بد کمک کنیم؟

این به یک سوال اساسی می رسد: آیا ما به عنوان رهبر ذهنیت درستی داریم که مطمئن شویم اعتماد داریم؟ نه تنها برای مشاغل مشترک و مهمتر از همه ، بلکه همچنین برای این مسائل اجتماعی فوری ، زیرا آنها برای کارمندان ، مشتریان و جامعه ما مهم هستند.

بنابراین ، با توجه به این موضوع ، شرکای PwC متعهد به بررسی استراتژی کمیته اقدام سیاست ما (PAC) و تصمیم گرفت مشارکت های سیاسی را به حالت تعلیق درآورد به هر عضو کنگره که اعتراض به تصدیق انتخابات داشته باشد. ما همچنان به اهدا don کمک های سیاسی به افرادی که در هر دو طرف مسیر هستند و از ارزش ها و هدف ما حمایت می کنند ، خواهیم پرداخت.

چگونه خواهیم فهمید که آیا مدیران عامل متمایل به تلاش برای جلوگیری از بحران بعدی هستند؟ دنبال چه چیزی بگردیم؟

من فکر می کنم ، ما فراتر از امور مالی ، در حال ورود به یک دوره شفافیت عالی هستیم. مشاهده خواهید کرد که شرکت های بیشتری به ESG گزارش می دهند تا نشان دهند که در انجام سهم خود قابل اعتماد هستند. در حقیقت ، شفافیت در اتاق هیئت مدیره به موضوعی بسیار مهم تبدیل شده است – از نظر محرمانه بودن داده ها ، تنوع ، محیط ، صفر صفر چقدر شفاف هستیم؟ به این ترتیب ما خواهیم فهمید که در داخل چهار دیوار این سازمان ها چه می گذرد. سپس جامعه تصمیم خواهد گرفت که قادر خواهد بود قضاوت کند که آیا ما به اندازه کافی کار می کنیم یا خیر.

بنابراین ، شما در حال رایزنی هستید و ما یک رهبر جدید داریم که وارد کاخ سفید می شود. توصیه شما به جو بایدن هنگام روی کار آمدن در میان این همه آشفتگی چیست؟

اول ، من دوست دارم که او در کنار گذاشتن این همه گیری تمرکز کند. اگر مجبوریم در کوتاه مدت توده های خود را برداریم ، باید این کار را انجام دهیم. اما ما باید ایمنی آمریکایی ها را در درجه اول قرار دهیم و باید به مشاغل کوچک کمک کنیم تا از چالش های واقعی که با آن روبرو هستند خارج شوند.

سپس از او می خواهم که روی موارد کمی تمرکز کند. ما می دانیم که اگر شما به عنوان مدیرعامل سعی کنید خیلی چیزها را به عهده بگیرید ، شکست خواهید خورد. تاریخچه ، هم در تجارت و هم در سیاست ، پر از شکست برنامه های بسیار تهاجمی و کاملاً برنامه ریزی شده است که در نهایت هیچ کاری نکرده اند. من پیشنهاد می کنم سه یا چهار موردی که برای کشور ما مهمترین است را در اولویت قرار دهم و تصور می کنم که همه گیری را در درجه اول قرار دهد. من فکر می کنم حذف تقسیم متفاوت است. و سپس یکی دو مورد دیگر را انتخاب می کردم و آنها را به خانه می رساندم.

کشور ما متعلق به یکی از رهبران اتحادیه است. یک رهبر من او را تشویق می کنم که آن رهبر باشد. من واقعاً معتقدم که مردم می خواهند الهام بگیرند. میلیونها و میلیونها آمریکایی وجود دارد که مدتهاست جنگ و مبارزه می کنند. ما باید دلسوز این موضوع باشیم. فرقی نمی کنم جمهوری خواه باشند یا دموکرات. ما وظیفه داریم به عنوان شهروند به آنها کمک کنیم. ما باید به عنوان یک ملت دور هم جمع شویم و برای پاسخگویی به بزرگترین چالشهایی که با آن روبرو هستیم با هم کار کنیم ما به یک رئیس جمهور نیاز داریم تا این رهبر باشد.[ad_2]

منبع: bighat-news.ir