[ad_1]

در آگوست سال 2020 ، ما به راه اندازی CIC Health ، یک بازار آنلاین کمک کردیم که هدف آن ایجاد سهولت در ارتباط با سازمانهای مختلف از هر اندازه نیاز به آزمایش Covid-19 با تأمین کنندگان فعلی و بالقوه در سراسر کشور است. آرزوی او این بود که خریداران آزمایشی را که مجبور بودند تعداد زیادی از افراد را آزمایش کنند جمع کند تا بتوانند شخصاً بدون ایجاد شیوع بیماری تعامل داشته باشند و راهی ساده تر برای آزمایشگاه ها فراهم کنند تا مقیاس خود را با ساده سازی جریان به بازار بیاورند. از اطلاعات ، وسایل و مواد.

بازار با جمع آوری:

  • محصولات و خدمات بسته بندی شده برای انتقال واحد سفارش آزمون از یک آزمون برای یک فرد (همانطور که در آزمایش تشخیصی انجام می شود) به اشتراک برای یک جمعیت
  • خدمات بالینی و شبکه ای از سایت ها برای ارائه جنبه های بالینی لازم آزمایش
  • قراردادهای استاندارد و چک لیست ها برای تخصیص آزمایش ها و کاهش خطر و عدم اطمینان
  • امکان استفاده از نرم افزار و لجستیک برای همگام سازی جریان داده ها بین کارفرمایان و مدارس ، داوطلبان آزمون ، سایت های آزمایش ، آزمایشگاه ها و مقامات بهداشت عمومی.

بازار “تست های امنیتی” با خدمات مدارس و خانه های سالمندان آغاز شد ، سپس سیستم های بیمارستان ، کارفرمایان کوچک و بزرگ و اکنون کل کشورها اضافه شد. در حال حاضر حدود 250 خریدار آزمایشی ارائه می دهد و به آزمایشگاه های سراسر کشور مرتبط است که تا پایان امسال بیش از 100000 آزمایش در روز با ظرفیت جدید ایجاد می کند.

یکی از ما (نیخیل) و Atul Gawande در این مقاله HBR مدل را برای آنچه در آن زمان فقط ایده بود توصیف کردیم. در این بخش ، ما هفت درس آموخته شده در طول سفر را برای ساخت و مقیاس گذاری این عمل مراقبت های بهداشتی طی یک بیماری همه گیر به اشتراک می گذاریم.

درس 1: ائتلاف می تواند غلبه کند “مرغ یا تخم مرغ“یک مانع. از همان ابتدا روشن بود که ما هنوز با این ایده دست و پنجه نرم می کردیم که جمع آوری توده حیاتی خریداران مورد نیاز برای جذب تأمین کنندگان و بالعکس چالش مهمی خواهد بود. سازمانهایی که نیاز به آزمایش دارند از انجام تعهدات خودداری می کنند زیرا در زمینه نیاز خود فاقد راهنمایی بوده و آزمایش را گران می دانند و یا به دلیل پیچیدگی های عملیاتی یا قانونی با مشکل روبرو می شوند. این سایتها که می توانند ظرفیت آزمون جدیدی داشته باشند ، سرمایه درخشان برای تبدیل آزمایشگاههای خود به آزمایش Covid-19 را نداشتند و برای کنترل پایان فروش ، خدمات مشتری و صورتحساب طراحی نشده اند.

مرکز پنجره

نیخیل و آتول تصمیم گرفتند با فرصت ها و شبکه های موجود ائتلاف کنند. همراه با دیگران – از جمله تیم روو ، نویسنده مشترک این مقاله ، که مدیرعامل هر دو CIC Health و شرکت مادر ، مرکز نوآوری کمبریج است – آنها اتحاد تست اعتماد را تشکیل دادند.

در نگاه اول ، یک مدیر فضای اداری مشترک که از ائتلاف آزمایشی پشتیبانی می کند ، عجیب به نظر برسد ، اما نیخیل ، که شرکت مشاور او 10 سال در CIC مستأجر بوده است ، می دانست که در مدیریت لجستیک ، فروش ، خدمات به مشتری ، مدیریت درآمد و نوآوری – دقیقاً فرصتهای لازم برای مدیریت چنین بازاری. همچنین از نظر استراتژیک برای CIC مناسب بود ، زیرا آزمایش کمک می کند تا اقتصاد باز شود و مردم به کار برگردانند ، اما تا زمانی که این اتفاق نیفتد ، بازار مکان خوبی برای اسکان تعداد قابل توجهی از کارکنان CIC فراهم می کند.

این اتحاد با یک شبکه بالینی 50 حالته (PWNHealth) ، قابلیت های نرم افزاری (ixLayer و دیگران) ، مدارس و کالج های K-12 که برای شروع آزمایش برای ترم پاییز بسیار مضر بودند ، و یک آزمایشگاه اول ، موسسه فناوری ماساچوست ، از خط ابتدایی بیرون آمد. انستیتو و هاروارد ، که پیشگام آزمونهای Covid با عملکرد بالا بودند ، از آن زمان ، چندین شریک دیگر به این تلاش پیوسته اند.

درس 2: گل مشترک پیروز می شود. در ابتدا ، این بازار توسط کارمندان پنج سازمانی ساخته شده است که گرد هم می آیند و برای ایجاد یک راه حل کامل ، نرم افزارها و فرایندها را ساخته ، سازگار و یکپارچه می کنند. این تیم موقت ، بدون داشتن سلسله مراتب رسمی ، شبانه روزی کار می کنند تا از یک ایده به یک کار مداوم منتقل شوند و در کمتر از یک ماه حقوق مشتریان را پرداخت کنند. مدیریت شامل یک جلسه مقیاس روزانه برای توزیع و هماهنگی کار و حل مشکلات بود. علی رغم نقض بسیاری از قراردادهای سازمانی ، ما موفق شدیم زیرا این اعتقاد مشترک داشتیم که کار ما واقعاً مهم است.

درس 3: اعتبار در شرایط بحرانی حتی بیشتر به حساب می آید. سازمانهایی که به ائتلاف پیوسته اند قبلاً با یکدیگر کار نکرده اند. اما ما آموخته ایم که در یک بحران ، سازمانهای قدرتمند مایلند روند معمول اعتماد سازی را بشکنند و به جای آن به شهرت اعتماد کنند. بدون شک ، این بحران دسترسی به رهبران تجارت ، آموزش ، بهداشت و درمان و دولت را به طرز شگفت آوری آسان کرد – همه آنها می خواستند به طریقی کمک کنند یا مشارکت کنند. همه قبل از اینکه اقتصاد و اصطلاحات دیگر را درک کنند ، با منابع گرانبها پریدند.

درس 4: شفافیت بنیادی ضروری است. شهرت شما درب منزل است ، اما حفظ اعتماد وقتی همه چیز در هوا باشد و تغییر کند نیاز به سطح غیر معمول اشتراک اطلاعات و شفافیت دارد. به طور پیش فرض ، ما از روش “همه چیز روی میز” در هر مذاکره ، چه در اتحاد و چه با خریداران و تامین کنندگان آزمایش های خارج از اتحاد ، استفاده کردیم. هیچ کس در زمان بحران وقت بازی کردن را ندارد. کشورها به راحتی برنامه ها و چالش های خود را به اشتراک گذاشتند و راه حل هایی برای مشکلات خود ارائه دادند.

درس 5: تمرکز مهم است ، اما نه به روشی که فکر می کنید. در آغاز ، احساس می کردیم که از جهات زیادی مورد توجه ما قرار گرفته و فکر می کردیم برای اینکه خیلی لاغر نشویم ، باید در انتخاب مناطق مورد نظر استراتژیک تر باشیم. مشخص شد که این تفکر سنتی در شرایطی که همه چیز نامشخص است به خوبی کار نمی کند. اثرات منحنی یادگیری پس از هفته ها و نه سالها قابل مشاهده بود. هزینه ها و قیمت ها به طور پیوسته و سریع کاهش یافتند. و تقاضا از هفته به هفته به ترتیب مقیاس متفاوت است.

ما دریافته ایم که بهترین پاسخ این است که تمرکز خود را بر روی هدف نهایی بگذاریم ، انجام هر چه بیشتر آزمایشات ، عمداً تمرکز خود را بر روی چگونگی انجام این کار ، امتحان کردن بسیاری از موارد به یک باره و تمایل به دیدن تلاش زیاد نمی کنیم. دریافت می شوند به عنوان مثال ، در حالی که اولین سایت آزمون عمومی ما در ابتدا به نظر حواس پرتی ، اتلاف پول می رسید ، این امر ما را بر آن داشت تا فرآیندهای خود را ساده تر کنیم ، که به نفع سایت های جمع آوری مدارس ما بود. همچنین دروازه ای برای سایت های عمومی نسل دوم با اقتصادی بسیار مناسب تر گشوده است. آنها ، به نوبه خود ، به ابزارهای مهمی برای مبارزه با بیماری همه گیر و همچنین منابعی برای انجام آزمایشات بالینی برای اعتبار سنجی فن آوری های جدید بالقوه قابل تغییر در بازی تبدیل شده اند ، همان فناوری که از MIT مجوز گرفته ایم تا سرعت انتشار ویروس را متوقف کند.

درس 6: چیزهای کوچک اهمیت زیادی دارند (اما چیزهای کوچک را عرق نکنید). ساختن کار نرم افزار یک کار بی نظیر بود ، اما به سختی مراقبت از همه موارد به ظاهر ناچیز که باعث استثنا می شود ، دشوار نبود. پرستاران در حال راه اندازی برچسب لوله (همانطور که در گذشته نیز چنین کاری انجام می شده اند) از اسکن خودکار نمونه های آزمایشگاهی جلوگیری می کند. بیماران یا کارکنان لوله هایی را که دارای اثر ضد عفونی کننده روی انگشتان آنها است ، برچسب ها را لکه دار می کنند و نمونه ها را ناشناخته می کنند. سایت هایی که تصمیم گرفتند نمونه های جمع آوری شده را در یخ خشک بسته بندی کنند ، اگرچه این کار غیر ضروری بود ، اما یک مرحله ذوب اضافه کردند که نتایج را کند می کند. مقامات بهداشت عمومی در کشورهای مختلف با استفاده از اصطلاحات یکسان به معنای موارد مختلف منجر به سوinter تفسیر نتایج می شوند.

با سرعتی که داریم حرکت می کنیم ، خطاهای انسانی مانند اینها زود پخش می شود ، اما ما نظم و انضباط را ایجاد کردیم تا مثل اینویت ها آرام بمانیم. او نسبت به همکاران “مبتکران بحران” و روند کار احساس شفقت زیادی داشت. ما با مانترا زندگی می کردیم «ما هیچ خطایی نداریم ؛ ما فقط اطلاعاتی در مورد روند کار داریم. “هرچه هفته ها می گذشت ، این چالش ها ذوب می شدند و حجم آزمایشات بیشتر می شد.

درس 7: فرهنگ مهم است. CIC بیش از 60 کارمند را به CIC Health منتقل کرد ، که فقط چند مشاور و مدیر بهداشت داشت: آتول ، نیخیل و راشل ویلسون ، یک استخدام جدید مهم به عنوان COO ، که قبلا مدیر ارشد بهداشت Atrius Health ، یک پزشک اصلی مستقل بود. سازمان بهداشت در قسمت شمال شرقی بنابراین تیم بیشتر با افرادی استخدام شد که در مدیریت فضای مشترک دفتر کار تجربه داشتند.

مزایای فرهنگی که در آن آزمایش خوب بود و درک عمیقی از نقاط قوت و ضعف هرکسی داشت و احترام متقابل زیادی نسبت به کمبود تجربه سلامتی داشت. CIC Health برای آزمایش و پیگیری فرصتهای مختلف به واحدهای کوچک و نسبتاً مستقل وابسته بود ، اما همکاری زیادی بین بخشها وجود داشت که به طور طبیعی اتفاق افتاد. این رویکرد موفق بدون فرهنگ امکان پذیر نخواهد بود.

با ادامه روند شیوع بیماری همه گیر و افزایش نیاز به آزمایش ، با ادامه مقیاس سریع (این درآمد هر ماه دو برابر می شود) این دروس در کوتاه مدت به بازار خدمت خواهند کرد. و همچنین در میان مدت اثبات حیاتی خواهند شد ، زیرا چالشهای عملیاتی آزمایشهای اعتبارسنجی با چالشهای لجستیکی پیچیده تری از واکسیناسیون در میان مردم جایگزین می شوند. ما امیدواریم که سایر سازمانهایی که سعی در ایجاد عملیات جدید برای مقابله با بیماری همه گیر دارند ، این درسها را مفید بدانند.

[ad_2]

منبع: bighat-news.ir