قیمت میلگرد بر اساس نوع آن متفاوت است. خوردگی میلگرد فولادی در بتن پیچیده است، اما اساساً این یک واکنش الکتروشیمیایی شبیه به یک باتری ساده است. شکل 1 مکانیسم خوردگی میلگردهای فولادی در بتن با محیط آب دریا را نشان می دهد. خوردگی میلگردهای فولادی ارتباط زیادی با مقدار PH محیط در بتن ها دارد. خوردگی آرماتورهای فولادی در زیر pH 11 اتفاق می افتد. در ابتدا، روی سطح میلگرد فولادی، یک پوشش اکسید محافظ ایجاد می شود که دارای PH 13-14 مجاور فولاد است. هنگامی که یون های کربناته و کلرید از طریق بتن پخش می شوند و به میلگرد فولادی تعبیه شده می رسند، در نتیجه pH با حضور یون های کلرید کاهش می یابد. این فرایند خوردگی همچنین نیاز به اکسیژن پخش شده از طریق بتن دارد و یک واکنش الکتروشیمیایی ایجاد می کند. این فرایند با وجود حفره ها در بتن مجاور فولاد افزایش می یابد. خرید میلگرد در بازار به نرخ کارخانه.

مکانیزم خوردگی میلگرد فولادی در بتن.

با پیشرفت روند خوردگی، محصولات خوردگی تمایل به تجمع در مناطق خاصی از میلگرد فولادی دارند. این ترکیبات خوردگی دارای ترکیبات اساسی متفاوت از حالت اصلی هستند. قیمت میلگرد آجدار ذوب آهن اصفهان آلمیدا و همکاران گزارش داد که مراحل اولیه خوردگی جوی فولاد کربن در هر دو جو روستایی و شهری باعث تشکیل لپیدوکروسیت (γ-FeOOH) و گوتیت (α-FeOOH) می شود. در محیط های حاوی کلرید، شکل دیگری از اکسی هیدروکسید آهن، آکاگانیت (β-FeOOH)، به طور مکرر یافت می شود. مگنتیت (Fe3O4) نیز اغلب در محیط های ساحلی گزارش می شود. لپیدوکروسیت و گوتیت به عنوان فازهای اصلی مستقل از محیط گزارش می شوند. از طیف سنجی رامان برای توصیف مراحل مختلف اکسید تشکیل شده روی آلیاژهای آهن استفاده شده است. آنچه که ما معمولاً زنگ می نامیم یک ماده جامد پوسته ای قهوه ای قرمز است که تا حد زیادی آهن هیدراته است.

محصول اصلی خوردگی آهن Fe (OH) 2 (به احتمال زیاد FeO⋅nH2O) است، اما عملکرد اکسیژن و آب می تواند باعث تولید محصولات دیگری با رنگهای مختلف شود: Fe2O3⋅H2O (اکسید آهن آبدار که گاهی اوقات به صورت Fe (OH) نوشته می شود) 3) م component لفه اصلی زنگ قرمز قهوه ای است. می تواند ماده معدنی به نام هماتیت را تشکیل دهد. Fe3O4⋅H2O (“مگنتیت هیدراته” یا فریت آهنی، Fe2O3⋅FeO) اغلب سبز است اما می تواند در حضور مواد پیچیده آلی به رنگ آبی تیره باشد، همانطور که در اینجا نشان داده شده است. Fe3O4 (“مگنتیت”) سیاه است. قیمت میلگرد شاهین بناب این محصولات خوردگی در سطح میلگرد فولادی قرار دارند و رسانایی و نفوذ پذیری الکتریکی مختلفی دارند. جدول 1 انواع مختلفی از محصولات خوردگی و رسانایی الکتریکی و نفوذ پذیری آنها را نشان می دهد. میلگرد فولادی از نفوذ پذیری بالا و هدایت الکتریکی بالایی برخوردار است. هدایت الکتریکی تمام محصولات خوردگی نسبت به میلگرد فولادی کمتر است. برای برخی از محصولات خوردگی، مانند FeO⋅nH2O و FeOOH، نفوذ پذیری کوچکتر می شود و نفوذ پذیری نسبی نزدیک به 1 است. برای برخی از محصولات خوردگی، مانند Fe2O3⋅H2O و Fe3O4، نفوذ پذیری بیشتر می شود. Fe2O3⋅H2O نوعی ماده مغناطیسی نرم و Fe3O4 نوعی ماده مغناطیسی سخت است. به دلیل خاصیت هدایت الکتریکی و نفوذ پذیری متفاوت، پاسخ های الکترومغناطیسی این محصولات خوردگی متفاوت است؛ بنابراین، ارزیابی خوردگی میلگرد فولادی با استفاده از روش الکترومغناطیسی امکان پذیر است. خرید میلگرد به نرخ کارخانه شکل 2 اصل روش الکترومغناطیسی برای ارزیابی میلگرد فولادی را نشان می دهد. میدان جریان مغناطیسی AC توسط سیم پیچ تحریک هنگامی که جریان AC در آن جریان دارد تولید می شود. سپس، جریان گردابی و مغناطش در میلگرد فولادی ایجاد می شود. سیم پیچ تشخیصی برای اندازه گیری میدان مغناطیسی تولید شده توسط جریان گردابی و مغناطش میلگرد فولادی استفاده می شود. عمق نفوذ جریان گردابی با فرکانس، رسانایی الکتریکی و نفوذ پذیری ماده ارتباط دارد. این را می توان با این فرمول بیان کرد:

مقدمه ای بر جزئیات میلگرد

سوال، “شما برای امرار معاش چه می کنید؟” یک مورد ساده است که هر حرفه ای می تواند به آن پاسخ دهد. با این وجود، مشاغلی در صنعت AEC وجود دارد که معمولاً به رسمیت شناخته نمی شوند – بازداشت کننده میلگرد یکی از آنهاست. قیمت میلگرد آجدار ظفربناب حرفه ای ناشناخته سوال، “شما برای امرار معاش چه می کنید؟” یک مورد ساده است که هر حرفه ای می تواند به آن پاسخ دهد. بیشتر آنها با اطمینان جواب می دهند، می دانند شغلشان شغلی است كه دیگران از آن شنیده اند و با آن آشنایی دارند. همانطور که مربوط به صنعت AEC است، مشاغلی از قبیل معمار، مهندس، لوله کش یا برق به تنهایی توضیح می دهند. با این وجود مشاغل زیادی در صنعت AEC وجود دارد که در کنار معماران، مهندسان و پیمانکاران وجود دارد که معمولاً شناخته نمی شوند – بازداشت کننده میلگرد یکی از آنهاست. بسیاری از افراد به اشتباه معتقدند که بازداشت کنندگان میلگرد مهندس هستند. در آمریکای شمالی، بازداشت کنندگان میلگرد مهندس نیستند و همچنین الزامی هم ندارند.

کاربرد میلگرد فولادی

قیمت میلگرد آلیاژی بیشتر مردم جنبه هایی از کار را که زندانیان میلگرد انجام می دهند دیده اند، اما آنها هرگز نمی دانند که. اگر در یک ساختمان کاندو زندگی می کنید، اگر تا به حال در یک گاراژ پارکینگ پارک کرده اید، اگر خرید مواد غذایی خود را در یک مرکز خرید انجام می دهید و هر زمان که از کنار یک سایت ساختمانی عبور می کنید، محصول نهایی یا کار در حال انجام را مشاهده می کنید. زندانیان میلگرد. بتن ریخته شده در هر یک از این محل ها و محل های کار باید حاوی تقویت کننده باشد. میلگرد میله های فولادی است که برای تقویت بتن استفاده می شود. آنها عنصری حیاتی برای یکپارچگی ساختاری ساختمانی هستند که در آن ساکن هستند. یک نگهدارنده میلگرد وظیفه ایجاد نقشه هایی را دارد که به پرسنل مزرعه، معروف به جاسوس یا مردان میله ای، می گوید میله را قبل از ریختن بتن کجا قرار دهند. خرید میلگرد بر اساس وزن این کار با تفسیر اطلاعات در نقشه های مهندسان سازه انجام می شود. اگرچه ممکن است به اندازه کافی ساده به نظر برسد، اما فرایند دستیابی به نقشه ها به دست مکان دهنده ها بسیار پیچیده است.

مهندس سازه وظیفه دارد که تعیین کند، در هر یک از اجزای سازه، به چه محتوای میلگرد احتیاج دارد، از پایه ها شروع می شود و کار می کند. محاسبات آنها اندازه، فاصله، منطقه بندی، لایه بندی میله و سایر اطلاعات مهم را نشان می دهد. این محاسبات نشان می دهد که آنها به چه چیزی در بتن نیاز دارند تا سقوط نکند. قیمت میلگرد گالوانیزه پرسنل میدانی قادر به کار با این نوع نقشه ها نیستند، بنابراین وظیفه بازداشت کنندگان میلگرد این است که نقشه ها را بگیرند، داده ها را تفسیر کنند و نقشه های جدیدی ایجاد کنند که در زمینه کاربردی تر باشد.

قیمت میلگرد فولادی

تفسیر – این اساساً همان کاری است که زندانیان میلگرد انجام می دهند. آنها باید درک خوبی از آنچه در نقاشی های مهندسی شده است و اهداف آنها است، داشته باشند. سپس، نقاشی های جدیدی ایجاد می شود که یک جایگزین می تواند آنها را بخواند و درک کند. نقاشی هایی که منعکس کننده فولاد ساخته شده به سایت است. با دانستن اینکه هنگام تلاش برای تفسیر برخی از مبارزات وجود دارد، قیاس زیر را در نظر بگیرید:

قیمت میلگرد امروز هنگامی که کسی تصمیم می گیرد به عنوان یک شغل مترجم زبان باشد، ابتدا باید زبانی را که می خواهد ترجمه کند مطالعه کند. وقتی دانش پایه ای از زبان را کسب کردند و با کمک فرهنگ لغت، تصمیم گرفتند که اولین کار خود را به عهده بگیرند. آنها ممکن است در ابتدا مبارزه کنند، اما موفق می شوند. هرچه زمان می گذرد، آنها تجربه بیشتری کسب می کنند، تسلط بیشتری پیدا می کنند و انجام کارشان راحت تر می شود. نیاز به اتکا به آن دیکشنری کمتر و کمتر می شود.

تصور کنید یک مترجم اسپانیایی روان صحبت می کند، با یک فرهنگ لغت، یک رمان برای ترجمه به انگلیسی در اختیار او قرار می گیرد. به هر دلیلی، بگذارید بگوییم فرهنگ لغت اسپانیایی نیمی از کلمات را از دست داده است. مترجم باتجربه در ترجمه رمان مشکل چندانی نخواهد داشت. همین سناریو را با شخصی که تازه کار خود را به عنوان مترجم زبان شروع کرده در نظر بگیرید و مشکلی دارید. اگر تمام اطلاعات مورد نیاز را نداشته باشند، چگونه می توانند به طور کامل و با اطمینان ترجمه کنند؟ خرید میلگرد بر اساس قیمت قراضه و دلار

بازداشت شدگان میلگرد این مشکل را به طور مداوم مشاهده می کنند. اطلاعات مشخصی که آنها برای انجام کار خود به طور م effectively ثر نیاز دارند کمبود استو اگرچه نمی توانند کل کار را تفسیر کنند، اما برای کسانی که تجربه بیشتری دارند کمتر مبارزه می شود. با این حال، واقعیت همچنان باقی مانده است که در ارتباطات شکاف وجود دارد و این امر باعث ایجاد مشکلاتی در طول چرخه عمر پروژه ساختمان می شود.