قسمت آخر مگا قسمت! پیش بینی های ما برای سال 2021


23 دسامبر 2020

یانگ مون، فلیکس اوبرهولزر-جی، و میهیر دسایی همکاران جدید خود ، اساتید دانشکده تجارت هاروارد را دعوت می کند ربکا هندرسون و راوی عبدالل، در این نمایش برای به اشتراک گذاشتن پیش بینی های خود برای سال 2021 ، شامل همه چیز از تجارت تا سیاست تا مد.

می توانید به وب سایت ما در HarvardAfterHours.com مراجعه کنید. می توانید نظرات و ایده های خود را برای قسمت های آینده از طریق ایمیل ارسال کنید: [email protected] می توانید یانگم ، میهیر ، ربکا و راوی را در توییتر به آدرس زیر دنبال کنید:YoungmeMoon ،DesaiMihirA ،RebeccaReCap وRawiAbdelal.

HBR Presents شبکه ای از پادکست ها است که توسط ویراستاران HBR تهیه شده است و بهترین ایده های تجاری از ذهن مدیریت برجسته را برای شما فراهم می کند. نظرات و نظرات بیان شده صرفاً نظرات نویسندگان است و لزوماً منعکس کننده سیاستهای رسمی یا موضع هاروارد تجارت ریویو یا شرکتهای وابسته به آن نیست.


منبع: bighat-news.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>