قالیشویی ایران زمین

قالیشویی ایران زمین

قالیشویی ایران زمین را می توان یکی از بهترین قالیشویی هایی دانست که در منطقه ی ایران زمین فعالیت دارد . این قالیشویی در واقع یکی از شعبه های قالیشویی های ملکه است که با توجه به استاندارد های بالایی که دارد، توانسته توجه ساکنین این منطقه را به سمت خود جلب نماید . این قالیشویی مزیت های بسیاری از جمله سرعت عمل بالا ، کیفیت عالی، قیمت مناسب و… دارد که مجموع آن ها سبب شده تا به انتخاب اول ساکنین این منطقه بدل شود . ما در ادامه سعی داریم تا مروری دقیق و کامل بر روی این مرکز داشته باشیم تا شما هم دلیل این محبوبیت را بیشتر و البته بهتر درک نمایید .

ویژگی های قالیشویی ایران زمین

قالیشویی ایران زمین دارای مزیت های بسیاری است که مجموع آن ها این مرکز را به یک گزینه ی ایده آل برای خریداران بدل کرده .لازم به ذکر است که این ویژگی ها همگی برگرفته از شعبه ی مرکزی می باشد و طبق سیاست های این بخش جلو می رود . ما در ادامه شاخص ترین این موارد را ذکر کرده ایم که توانسته سبب رضایت حداکثری ساکنین منطقهی ایران زمین شود .

لکه بری دقیق

مزیتی که در قالیشویی ایران زمین خیلی بارز است، توانایی آن ها در تیمز نمودن فرش و حذف لکه های روی فرش و قالی است . این مرکز دارای نیرو های متخصصی است که به خوبی با انواع لکه و البته تار و پود هر نوع فرش آشنایی کامل دارند. آن ها به خوبی می دانند که برای هر نوع لکه باید چه متریال و موادی را استفاده نمایند . از طرفی دیگر آن ها دما و البته نحوه ی شستشو را متناسب با نوع فرش( اعم دستباف یا ماشینی) تغییر می دهند . همین مورد سبب می شود تا لکه ها به سادگی و در سریع ترین زمان ممکن تمیز شوند .

نداشتن خطای انسانی

بدون شک برای شما هم پیش آمده که زمانی قالی هایتان را از قالیشویی تحویل گرفته اید، متوجه آسیب های هرچند جزئی در بخش های مختلف آن شده اید . این موضوع به دلیل خطای انسانی رخ می دهد . البته در قالیشویی ایران زمین همین میزان خطا هم وجود ندارد چراکه شستشو توسط ماشین آلات صورت می گیرد و فرش ها را بدون آسیب و در سریع ترین زمان ممکن می شورند .

سرعت عمل بالا

سرعت عمل فاکتور دیگری است که قالیشویی ایران زمین را بسیار منحصر به فرد نموده است . این قالیشویی در منطقه ی ایران زمین افتتاح شده و به همین جهت دسترسی ساکنین به آن بسیار ساده است . از طرفی دیگر آن ها پیک های مختلفی را برای اقصی نقاط تهران قرار داده اند که می توانند در سریع ترین زمان ممکن قالی و فرش های شما را جمع آوری و بعد از تیمز کردن با همان سرعت اولیه به شما باز گردانند . از طرفی دیگر مکانیزه بودن این قالیشویی باعث می شود تا سرعت پاک کردن قالی ها بسیار بالا باشد .

قیمت مناسب

قیمت فاکتور دیگری است که قالیشویی ایران زمین را بیش از پیش مناسب کرده است . این قالیشویی هموراه سعی داشته تا در تعرفه گذاری های خود جانب انصاف را رعایت نماید و به همین جهت انتظارات خود را تا حد ممکن کاهش داده است . از طرفی دیگر با توجه به مکانیزه بودن خط شستشو ، میزان هزینه ها به شدت کاهش پیدا می کند که این موضوع در نوع خود باعث رقابتی بودن قیمت این مرکز شده است . مجموع این موارد قالیشویی ایران زمین را به یک انتخاب بی رقیب برای ساکنین این منطقه بدل نموده است .