جهت دریافت لیست قیمت و ثبت سفارش عمده با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید. شما می توانید برای خرید اینترنتی قطعات یدکی ماشین لیفان یا مشاهده لیست قیمت قطعات لیفان با بخش فروش لوازم یدکی لیفان تماس گرفته و پس از استعلام قیمت لوازم یدکی لیفان اقدام به خرید نمایید. نبود تمام لوازم یدکی لیفان و قطعات اصل و پر کاربردی که برای ماشین های این برند ضروری است خرید و استفاده از ماشین های لیفان را با مشکل و نارضایتی مواجه کرده است. از این پس دیگر مشکل به حساب نمی آید!

این شرکت که کارش را با ساخت و تعمیرات موتورسیکلت آغاز کرده بود، در اواخر سال 2005 میلادی، شروع به تولید خودرو نموده و در سال 2013 موفق شد 188.993 دستگاه از محصولات خود را بهفروش برساند. یکی از عیوبی که در نگاه اول به خودرو لیفان متوجه آن می شوید، کوچک بودن رینگ ها نسبت به بدنه است. بنابراین به دنبال آن فروش لوازم یدکی لیفان هم رواج یافت. در تیکوما ما به فروش قطعات یدکی تمامی مدل های خودرو لیفان می پردازیم. در سال 94، کرمان موتور خودرو لیفان X50 را روانه بازار کرد که این خودرو در دو مدل CVT و دنده معمولی تولید میشد و در سال 95 سالی بود که اوج فروش محصول X50 در ایران بود و کرمان موتور فروش خوبی از این خودرو داشت.

لوازم یدکی لیفان – فروش لوازم یدکی لیفان با کیفیت فروش لوازم یدکی لیفان با نازل ترین قیمت ها یدک مارکت بزرگترین مرکز فروش و توزیع تخصصی انواع لوازم یدکی چینی یدک مارکت با داشتن کادر باتجربه و متخصص آماده ارائه خدمات فروش کلیه لوازم یدکی خودرو های چین به هموطنان عزیز در سراسر ایران می باشد. این فروشگاه اولین و بزرگترین مرکز فروش لوازم یدکی لیفان در تهران است و لوازم یدکی اصلی لیفان را می توانید از زدپارت بخواهید. برند جیلی در سال 1997 در چین تاسیس شد و تولید خودرو را آغاز کرد.

خودرو Lifan 620 در قالب دو مدل 1794 و 1596 CC وارد بازار کشورمان شد. قطعات عرضه شده در این فروشگاه، از نوع اصلی و شرکتی بوده و دوام و ایمنی استانداردی دارند. لیفان 620 تمامی آپشنهای 520 را دارد با این تفاوت که صندلی چرمی، ریموت کنترل و سیستم هشدار دهنده نیز دارد. فروشگاه زدپارت با توجه به توانمندیها و پتانسیلهایی که موجود دارد، قادر است تا نیازهای عمده فروشگاه های لوازم لیفان در سطح شهر را نیز پاسخگو باشد.

هنگامی که شما این مقاله را دوست داشتید، مایل به اطلاعات بیشتری در رابطه با لوازم یدکی گیربکس لیفان وب سایت خود باشید.