ما بیش از 20 سال است که پنجره های دو جداره تولید می کنیم ، رمز موفقیت ما تلاش برای دستیابی به بالاترین کیفیت با استفاده از بهترین مواد است.

طرح های پنجره
از آنجا که ما پنجره های شما را دقیقاً در اینجا در کارخانه خود تولید می کنیم ، محدود به طراحی تأمین کننده نیستیم. ما می توانیم پنجره های شما را متناسب با نیازهای دقیق شما تنظیم کنیم و با استفاده از طراح منحصر به فرد پنجره آنلاین می فهمید که مطمئناً سبک پنجره دقیق شما را تولید خواهیم کرد.

شیشه دوجداره A + دارای امتیاز
رتبه بندی انرژی پنجره (WER)
به عنوان استاندارد ، یک پنجره فوق العاده کارآمد “A +” دریافت خواهید کرد. جدیدترین پنجره های پنجره ما از پیشرفته ترین شیشه های دو جداره موجود در بازار استفاده می کنند و در حال حاضر عملکرد بسیار بهتر از یک پنجره استاندارد A ، در A + ، یکی از پیشرفته ترین در کشور ، دارند. پنجره های ما به راحتی از مقررات ساختمانی فراتر می روند ، بنابراین خیالتان راحت است که بهترین شیشه های دو جداره را نصب می کنید.

بهره وری انرژی خانگی
پنجره های کم مصرف ما در زمستان تفاوت عمده ای ایجاد می کنند و با از بین رفتن گرما از طریق پنجره ها ، هزینه های انرژی خانه شما را کاهش می دهند. پوشش ویژه روی هر صفحه شیشه گرما را به داخل اتاق منعکس می کند. تمام پنجره های ما پر از گاز آرگون است که در کاهش اتلاف گرما بسیار مثر است زیرا چگالی بیشتری نسبت به هوا دارد.

پنجره های سه جداره اکنون A ++ هستند
شیشه سه گانه A + دارای امتیاز
برای بهره وری حتی بیشتر از انرژی ، ما پنجره های سه جداره A ++ تولید می کنیم. با استفاده از مشخصات شیشه ای پیشرفته همانند شیشه دو جداره ، با یک صفحه اضافی از انرژی کم مصرف شیشه Pilkington KS و یک دانه شیشه ای نازک تر بدون افزایش ضخامت قاب ، دستیابی به یک امتیاز عالی “A ++” از BFRC.

امنیت
پنجره های ما از امنیت بالایی برخوردار هستند. سیستم قفل ما از ییل تأمین می شود و با گزینه قفل شوت یک پنجره بسیار ایمن را تضمین می کند. تمام پنجره های ما دارای مهره های داخلی هستند و این بدان معناست که شیشه ها فقط از داخل قابل جدا شدن هستند. همه دستگیره های پنجره دارای قفل کلید هستند. همه پنجره های ما دارای یک سیستم قفل دو مرحله ای هستند که در اولین تنظیمات پنجره کاملاً بسته است اما در حالی که هنوز قفل شده است ، جریان هوا را از طریق شکاف کوچک در تنظیم دوم اجازه می دهد.

مشخصات 22 Optima داخلی
نمایه های پنجره – اکنون با Optima
اکستروژن پروفایل ما توسط پروفایل 22 ، یکی از اکسترودرهای برجسته در کشور تامین می شود. ما از سیستم جدید 70 اتاقه Optima 70 میلیمتری برنده جایزه جدید 2016 با یک پایان جذاب و مجسمه سازی استفاده می کنیم.

شیشه
برای دستیابی به چنین پنجره ای با مصرف انرژی بسیار زیاد ، ما فقط از آخرین تکنولوژی شیشه Pilkington معروف به Pilkington EnergiKare استفاده می کنیم. تمام پنجره ها با آرایش شیشه ای زیر عرضه می شوند:

مشخصات 22 شیشه سه جداره Optima
صفحه داخلی – Pilkington KS
صفحه بیرونی – Pilkington Optiwhite
پر کردن گاز – گاز آرگون
Spacer bar – SuperSpacer سیاه
ضخامت – 28 میلی متر (24 میلی متر برای فلاش) یا 40 میلی متر برای سه برابر
مقدار U – از 0.70 تا 1.22
علاوه بر این ، شما همچنین می توانید نوار گرجی ، سرب مربع یا تزئین سرب الماس را به لیوان خود اضافه کنید.

سایر سخت افزارها و لوازم جانبی
دستگیره ها ، لولا ها و سایر قطعات ما از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند و از شرکت های معتبری تهیه شده اند.

Optima Flush داخلی
شستشوی پنجره ها
ما هم اکنون پنجره های شستشوی اپتیما را تولید می کنیم که از پنجره های چوبی سنتی از ویژگی های دوره تقلید می کنند ، در حالی که صرفه جویی در مصرف انرژی فوق العاده و قبض های گرمایشی کمتری را ارائه می دهند و در صورت سفارش رنگی ، از چوب قابل تشخیص نیستند. درهای بازشو در این پنجره ها به جای اینکه غرور بایستند ، در داخل قاب قرار دارند. نسبت ساده و نسبت آنها در ساختمانهای مدرن تر نیز به خوبی کار می کند. ما اعتقاد داریم که سطح شستشوی ما بهترین است ، از نظر طراحی معتبر و بهره وری انرژی ، A + به طور استاندارد ، از دیگران در بازار پیشی می گیرد! عکسهای پنجره های ما در گالری زیر. اطلاعات بیشتر

رنگها
تمام طرح های پنجره های ما در رنگ های سفید ، رزوود ، بلوط روشن ، خاکستری آنتراسیت و قهوه ای سیاه و سفید و کرم دانه های چوبی موجود است. رنگ داخلی در داخل و رنگ خارجی نیز موجود است. برای بزرگنمایی عکس ها از همه رنگ ها ، فقط یک پنجره انتخاب کنید و در طراح بر روی “رنگ قاب” کلیک کنید.

پنجره فرانسوی کاملاً باز است
پنجره های فرانسوی
ما همچنین پنجره های فرانسوی را تولید می کنیم ، آنها کاملاً بدون میله عمودی مرکزی باز می شوند ، در نتیجه امکان جلوگیری از آتش سوزی ، حداکثر تهویه و دسترسی به طبقه همکف را فراهم می کنند. مانند تمام پنجره های ما ، آنها همچنین دارای یک سیستم قفل دو مرحله ای برای جریان هوا هستند که در بالا در بند Security توضیح داده شده است.

تولید
ما سرمایه گذاری زیادی در ماشین آلات خود انجام داده ایم تا هم از دقت و هم از کیفیت عالی اطمینان حاصل کنیم. سیستم کنترل کیفیت ما تضمین می کند که هر پنجره کارخانه ما را به بالاترین استاندارد می رساند.

برای مشاهده مستندات CE کلیک کنید
ضمانت جامع
چارچوب ها: پروفایل 22 سیستم متعهد می شود پروفیل های پنجره و درب ورقه شده از روکش PVC و u رنگ سفید و دانه ای از چوب را برای مدت 10 سال ضمانت کند. این ضمانت نامه با توجه به ثبات رنگ ، حفظ شکل و حفظ مقاومت در برابر ضربه است.
واحدهای شیشه ای مهر و موم شده: 5 سال در برابر میعان داخل واحد.

برای رفتن به منبع این مقاله یعنی مجموعه پنجره تانسو اینجا کلیک کنید.