[ad_1]

هنگامی که رئیس منابع انسانی شورون ، روندا موریس فهمید که بحران Covid-19 در تابستان ادامه خواهد یافت ، سردردهای بزرگتری برای والدین شاغل این شرکت با کودکانی که مدارس مجازی آنها در حال تعطیل شدن است ، ایجاد کرد ، او ایده ای داشت: چرا تابستان مجازی را شروع نکن اردوگاهی که از طریق آن کودکان بزرگتر (و بزرگسالان) می توانند کوچکترها را آموزش دهند و سرگرم کنند؟ کمپ شورون در عرض پنج هفته به بهره برداری رسید و کلاسهای متعددی را برای تعامل با کودکان برگزار کرد تا والدین آنها وقت کافی برای کار داشته باشند. از آن زمان ، این شرکت بسیاری از سیستم های پشتیبانی دیگر را برای خانواده ها اضافه کرده و نکاتی را در این راه آموخته است. اول ، آنچه در خانه اتفاق می افتد بر آنچه در محل کار اتفاق می افتد تأثیر می گذارد ، بنابراین سازمان ها مسئول کمک به اعضای تیم با این مشکلات هستند. دوم ، تصمیمات متولد شده در یک بحران می تواند – و اغلب باید – در دراز مدت رعایت شود. سرانجام ، ایده های خوب و اجرای آنها می تواند از هر کجا حاصل شود.

در ماه مارس ، پس از غلبه بر شوک اولیه بحران Covid-19 و معنای آن برای تجارت چند ملیتی انرژی مستقر در کالیفرنیا ، ما پذیرفتیم که زندگی حرفه ای و شخصی کارمندان ما به طرز چشمگیری تغییر کرده است. این هنجار جدید شامل کار در خانه و برای کسانی که مادر و پدر هستیم ، سعی در جذب کودکانی که مهد کودک ها و مدارس آنها مجازی است ، است.

ناگهان ، والدین شاغل باید همه چیز همه باشند ، 24-7. ما یک معلم ، یک مربی ، یک معلم بودیم و اوه ، بله … یک کارمند ، یک همکار ، یک مدیر ، یک رهبر. بیشتر ما در ابتدا تابستان را نوری در انتهای تونل می دیدیم. در ایالات متحده انتظار می رفت که “اوج” همه گیری اوقات در ماه مه باشد ، بنابراین امیدواریم که تا ماه ژوئن ، بچه ها در اردوگاه ها باشند یا کار تابستانی داشته باشند یا حداقل با دوستانشان در بیرون از خانه بازی کنند. چه کسی این پیش بینی را انجام داده است ، هواشناسان مانند پیامبران به نظر می رسند.

وقتی فهمیدیم که پروتکل های فاصله اجتماعی باید به طور نامحدود ادامه داشته باشند ، دانستیم که باید خلاق باشیم. دختر 17 ساله خودم قبلاً استاد بمبگذاری عکس در جلسات مجازی ام شده بود و می دانستم که کارمندان شورون با بچه های کوچکتر واقعاً دست و پنجه نرم می کنند. ما بچه هایمان را دوست داریم. اما ما همچنین به آزادی نیاز داشتیم تا بتوانیم روی کار خود تمرکز کنیم.

من یک ایده داشتم: یک بستر مجازی که در آن نوجوانانی که کاری انجام می دهند در واقع می توانند در دوره متوسطه ، ابتدایی و پیش دبستانی به کودکان آموزش دهند یا از آنها سرگرم کنند. من این را در یک جلسه منظم مشاور ورود به سیستم خود ، متشکل از رهبران 12 گروه منابع Chevron و C-Suite ، به رهبری رئیس ما مایک ویرت ، و در کانال رسانه های اجتماعی داخلی Chevron پیشنهاد کردم. پاسخ بسیار مثبت بود. سپس ارتش غیرنظامی خود را از رهبران ERG ، بازنشستگان ، کارآموزان تابستانی مجازی و شرکای شرکت فعال کردیم تا کمپ شورون را راه اندازی کنیم. فقط پنج هفته کوتاه پس از لقاح در حال کار بود.

هزاران والدین از سراسر جهان فرزندان خود را در کلاسهایی در موضوعاتی مانند زبان اشاره ، اسپانیایی ، مبتکران سیاه پوست در STEM ، هنرها و صنایع دستی ، مراقبه دقیق ، امور مالی و زنجیره تأمین دستمال توالت ثبت نام کرده اند. یکی از نکات جالب توجه این داستان بود ، جایی که مدیران فیلم هایی از آنها را می خواندند که برخی از کتاب های مورد علاقه کودک خود را می خواندند. مایک ارزش خواند تخم مرغ های سبز و ژامبوندر حالی که هیو پیت ، مشاور عمومی ما ، می خواند فردیناند.

این یک موفقیت بزرگ بود – موفقیتی که با ادامه همه گیری آن را ارتقا دادیم. شورون برای چندین دهه یک برنامه پشتیبانی کارکنان داشته است که بر روی سلامت روان و رفاه متمرکز است ، و مدافعان حقوق بشر ، کارمندانی که مردم می توانند به طور محرمانه نگرانی ها یا شکایات ناشناس را به آنها ارائه دهند ، اما وقتی آموزش مجازی در پاییز از سر گرفته شد ، برنامه های جدید دیگری اضافه کردیم. برنامه هایی مانند بازاندیشی ، منبعی برای حمایت از والدین با آموزش از راه دور ، از جمله برای کودکان با نیازهای ویژه ، و بازار پرستاری، که از طریق آن کارکنان قادر به ایجاد ماژول های یادگیری از راه دور با همکاران یا داوطلبان برای آموزش یا کمک به همکاران مراقبت از کودکان یا افراد مسن بودند.

ما همچنین یک بستر ارتباطی ایجاد کردیم تا داستان های پایداری شخصی و الهام بخش آنها را به اشتراک بگذاریم. ما از کارمندی شنیدیم که در سن نه سالگی در 1973 از ویتنام فرار کرد و مادری که قدرت فرزند خود را با نیازهای ویژه توصیف می کند.

سرانجام ، برای استقبال از تعطیلات آینده مدرسه ، Camp Chevron – Holiday Edition بازگشته است.

در زمانهای مختلف ، این نوع حمایت از طرف دولتها یا کلیساها صورت می گیرد. حالا این به کارفرمایان بستگی دارد. این چیزی است که ما از تجربه خود آموخته ایم.

آنچه در خانه اتفاق می افتد بر آنچه در محل کار اتفاق می افتد تأثیر می گذارد. مرزهای بین محل کار و خانه قبل از همه گیری تاریک بود و اکنون حتی بیشتر شده است. سازمان ها وظیفه دارند این پویایی را درک و رفع کنند. اگر نیازی به منابعی باشد که کارمندان دارند اما نمی توانند از جای دیگر به دست بیاورند ، باید تأمین آنها را مورد بررسی قرار دهیم.

می توان به تصمیماتی که در اثر بحران متولد شده اند ، پایبند بود. همه ما یاد گرفته ایم که کار از راه دور راهی کارآمدتر از آنچه فکر می کردیم ، برای کار است. به همین ترتیب ، برنامه ها و سیستم عامل هایی که برای حمایت از والدین شاغل در این مدت ایجاد کرده ایم ، با یک بحران یا فصلی ارتباط ندارند. آنها می توانند در آینده برای هر تعطیلات مدرسه در آینده در دسترس باشند. اگر بعد از یک بحران مثل گذشته باشیم ، در کلاس خوابیده ایم.

ایده های خوب و اجرای آنها از همه جا سرچشمه می گیرد. کمپ شورون ایده من بود ، اما بسیاری از اعضای تیم ما آن را زنده و گسترش دادند. بازار مراقبان ایده شبکه کارمندان زنان ما بود و دوره های زبان اشاره توسط شبکه توانمند ما ، ERG ، حمایت می کند که از افراد معلول پشتیبانی می کند. واقعیت واقعی این است که این ایده های عالی احتمالاً همیشه در زیر سطح کارهای روزمره رخنه کرده اند. چالش ما تشویق کارمندان برای نمایندگی آنها و کمک به آنها برای زنده شدن قبل از بحران بعدی است.

وقتی مردم ما بدانند که خانواده کارگر آنها از خانواده خود مراقبت می کنند ، همه از جمله سازمان از مزایای آن بهره مند می شوند. با هم می توانیم عقل سلیم ایجاد کنیم و در جهانی غیر قابل پیش بینی پناه بگیریم.

[ad_2]

منبع: bighat-news.ir