[ad_1]

در هنگام آرامش در محل کار ، این می تواند فرصتی عالی برای تعویض دنده ، کالیبراسیون مجدد ، سازماندهی و حتی کشش باشد. برای استفاده بیشتر از دوره کند ، لیست فعلی راه های بحث و استدلال خود را نگه دارید. این لیست ممکن است شامل سرگرمی های جدید ، ثبت نام در یک کلاس کوتاه ، یا قرار دادن عمدی خود در یک موقعیت نامناسب ، مانند یک نقش عمومی ، برای رشد باشد. چه کارهایی را به تعویق می اندازید؟ دوره کند کار زمان خوبی برای حذف آنها از لیست شماست. تاخیر خوبی را از دست ندهید. ممکن است زمان خوبی برای استراحت در محل کار برای فکر کردن در مورد تصویر بزرگ ، بازگشت به جامعه ، افزایش روند بدنی یا فقط شارژ مجدد باتری برای دوره شلوغ بعدی باشد.

آرامش بین کارها یا غوطه ور شدن در ساعت های هفتگی می تواند فرصتی برای ارزیابی مجدد باشد. بسیاری از رهبران ارشد از فرصت استفاده می کنند تا تعهدات خود را دوباره سازماندهی کنند ، ابتکارات طولانی مدت را در نظر بگیرند یا آرام شوند. اما همه این احتمال را نمی بینند. برای بعضی ها لول می تواند طاقت فرسا باشد. اگر شما یک مدیر ارشد هستید و از همیشه با چالش و مشغله انرژی می گیرید ، یک لول می تواند احساس گیر افتادن در شما ایجاد کند. در اینجا چهار مرحله آورده شده است که به شما کمک می کند دوباره حرکت به جلو را تجربه کنید.

یک محدودیت زمانی تعیین کنید

قبل از پرداختن به شرایط با مدیر خود ، چه مدت مایل هستید در حاشیه بنشینید؟ کرونولوژی ها فردی هستند – هیچ قانونی سخت و سریع در مورد مناسب بودن زمان رسیدن وجود ندارد.

برخی از افراد به طور شهودی می دانند چه موقع باید از مرز عبور کنند به مدت کافی. معاون رئیس جمهوری که من با او کار کردم دریافت که ظرف دو هفته باید او را به چالش کشید. او احساس كرد كه چه موقع بايد مديريت را تحت فشار قرار دهد تا به وي وظايفي بدهد: احساسي ناآرام و عصبي كه به معناي آن است كه زمان درخواست يك كار جديد فرا رسيده است.

دیگران دیدگاه مبتنی بر داده را انتخاب می کنند. معاون ارشد دیگر رئیس جمهور ، تقویم شش ماهه خود را تجزیه و تحلیل کرد تا ایده “آرامش آرام” خود را بدست آورد. او زمان بین واگذاری ها – و چه زمانی احساس ناراحتی می کرد – را تخمین زد و از این داده ها برای تعیین زمان تماس با مدیر خود استفاده کرد. مشتری دیگری از تقویم خود برای تجزیه و تحلیل دوره زمانی دقیق هر لول و پیگیری تفکر او در هنگام تأخیر استفاده می کند. این سوابق به او اجازه می داد جزئیاتی را که احتمالاً فراموش خواهد کرد به خاطر بسپارد. مسلح به داده ها ، او توانست احساسات خود را در مورد حجم کار خود ، با اطمینان و شفافیت ، با مدیر خود در میان بگذارد.

خودتو به چالش بکش

آرامش خاطر می تواند فرصتی برای شما فراهم کند تا چیزی خارج از محدوده راحتی خود را امتحان کنید. برای استفاده از فرصت ایجاد شده در لول ، لیست فعلی راه هایی را که می توانید به چالش بکشید نگه دارید. این لیست ممکن است شامل سرگرمی های جدید ، ثبت نام در یک کلاس کوتاه ، یا عمدا قرار دادن خود در یک موقعیت نامناسب برای رشد باشد. به عنوان مثال: اگر در مقابل تماشاگران زیادی احساس راحتی نمی کنید ، بخواهید در جلسه بعدی تالار شهر شرکت خود شرکت کنید.

مشتری سابق تصمیم گرفت در یک لیگ برتر فوتبال فوتبال را امتحان کند. او از دبیرستان بازی نکرده است و از فرصتی که با کند کردن کار ایجاد کرده است استفاده می کند تا دوباره روی مهارت های ورزشی خود تمرکز کند. مشتری دیگری تصمیم گرفت همزمان دو ابزار جدید را بیاموزد. دیگری پس از سالها دوری از دویدن ، ترجیح داد برای نیم ماراتن تمرین کند. درس: آرامش در محل کار می تواند فرصتی عالی برای رشد و پیشرفت شخصی در خارج از دفتر فراهم کند.

من برمی گردم

راه دیگر برای استفاده از دوره های آرامش بازگشت است. مطالعات نشان می دهد بازگشت تأثیرات مثبتی بر سلامت روان دارد: کمک به دیگران می تواند خلاقیت را باز کند و تفکر شما را گسترش دهد. یکی دیگر از محصولات جانبی خوشحال ، انرژی است که هنگام کمک به دیگران احساس خواهید کرد. یک مشتری سابق تصمیم گرفت که در طول تأخیر خود ، می خواست به دختران دبیرستانی کمک کند مقالات خود را صحیح و مهارت های مصاحبه را برای برنامه های دبیرستان پاک کنند. این فرصت مشتری من را قادر ساخت تا مهارتهای مدیریتی خود را به روشی غیر سنتی به اشتراک بگذارد.

کار را کامل کنید

چه کارهایی را به تعویق می اندازید؟ دوره کند کار زمان خوبی برای حذف آنها از لیست شماست. به فعالیت هایی فکر کنید که دوست ندارید ، اما هنوز هم می دانید که برای عملکرد مناسب نقش شما ضروری است. به عنوان مثال: مشتری سابق برای تمیز کردن دفتر کار خود از لول استفاده می کند. این کار شامل خرد کردن پرونده ها و سایر اسنادی بود که دیگر نیازی به آنها نداشت. این مشتری موقعیت شرکت خود را ارزیابی کرد. او می دانست که با ادامه رشد شرکتش ، دفتر نامرتب او مسئولیت ناخوشایند بیشتری خواهد داشت. مشتری من برای آماده شدن برای فصل شلوغ پیش رو ، از حالت لول استفاده می کند.

دوره های آرامش زمان خوبی برای استفاده از فرصت های خارج از کار است که چالش ها و فرصت هایی برای رشد دارند. تاخیر خوبی را از دست ندهید. در مورد محدودیت زمانی که با مدیر خود تماس می گیرید و برای کارهای جدید درخواست می کنید تصمیم بگیرید – و در این بین مهارت های پنهان را توسعه دهید ، مهارت های جدید را کاوش کنید ، به دنبال روش های خلاقانه برای کمک به آنها و مقابله با آن کارهایی باشید که از آنها جلوگیری کرده اید.

[ad_2]

منبع: bighat-news.ir