نردبانی که هرچقدر رکابهای آن محکمتر باشد، احتمال رسیدن شما به موفقیت بیشتر و احتمال سقوط شما کمتر است. فراموش نکنید که لینکها هدف اصلی نیستند بلکه نردبانی برای رسیدن به هدف هستند. در نهایت فراموش نکنید لینکهایی که بتوانند به سه سوالی که در بالا پرسیده شد پاسخ صحیح دهند همان لینکهای با ارزشی هستند که گوگل به دنبال آنهاست. این مقاله سعی دارد چگونگی ساخت بک لینک صحیح (Back Links) در سال 2018 را به طور کامل آموزش دهد. چرا بک لینک های من کار نمی کنند! همچنین این سایت های اجتماعی به شما در جمع کردن بک لینک و افزایش ترافیک کمک می کنند. در این نوع از خرید بک لینک مشکلی که وجود دارد این است که لینک داده شده با کلمه ی کلیدی مورد نظر شما داده نمی شود و فقط عنوان و آلت تصویر گویای نوع لینک می باشد. در حال حاضر سایت هایی که در رقابت های سنگین در نتایج برتر (صفحه اول) هستند از این نوع بک لینک یعنی بک لینک پی بی ان استفاده می کنند. محال است سایتی که دارای بک لینک های خوب و کاملا مرتبط است توسط گوگل جریمه شود.

استفاده از سایت RankSignals کاملا رایگان است. لینک سازی داخلی: اگر بخواهیم یک حالت مهم را تذکر بدم، استفاده از کدنوفالو برای لینک سازی داخلی صفحات با محتوای تکراری است. ”nofollow” به معنای nofollow بودن لینک میباشد و جهت آشنایی شما با چگونگی استفاده از این تگ قرار داده شده است. این محاسبات بسیار بزرگ هستند ، اما ایده ای در مورد پتانسیل ROI استفاده از PBN ها در اختیار شما قرار می دهند. معماری سایت چگونگی توزیع شدن عادلانه یک لینک در سراسر سایت را نشان می دهد. لینک شدن سایت در سایتهای کپی بردار و بی کیفیت: همانطور که سایتهایی بی کیفیت خودشان کیفیت چندانی ندارند، لینکهایی که از آنها به سایت شما ارسال میشود بد است و اگر آن سایتها اسپم باشند حتی باعث میشود در شرایطی به رتبه سایت شما آسیب برساند. برای آنکه دستپخت شما گوی سبقت را از سایرین برباید، باید چاشنیهایی مثل خرید بک لینک را در کنار دست خود داشته باشید و هر زمان که احساس نیاز کردید، کمی بک لینک دائمی به غذای خود اضافه کنید. بهترین رویکرد در سال 2018 این است که بر روی گرفتن بک لینک های مرتبط از وبسایت های واقعی تمرکز کنیم.

با وجود این موارد، چطور کیفیت لینکها را در کمپینهای سئو ارزیابی کنیم؟ اگر شما هم از قدرت بک لینکها در سئو و رتبه گوگل اطلاع دارید، ما سرویسهای ویژه خرید بک لینک های با کیفیت را به شما توصیه میکنیم. قدرت دامنه: قدرت دامنه یا Domain Authority اشاره به عددی بین ۰ تا ۱۰۰ دارد که مشخصکننده اعتبار یا قدرت دامنه سایت مورد نظر است. در ادامه همین مطلب، چنانچه سایت های دیگری که از نظر قدرت دامنه و کیفیت مورد تایید ما بودند یافت شود، افزوده می شود.. گوگل معمولا در بررسی وضعیت لینک ها به میزان اعتبار سایت مبدا توجهی نمی کند و حتی اگر یک سایت معتبر از لینک های غیرطبیعی استفاده کند با جریمه گوگل مواجه می شود. در ادامه 3 تکنیک بالا را بررسی خواهیم کرد و فواید و اهمیت هر کدام رو توضیح خواهیم داد. تا اینجا متوجه شدیم که هر لینکی با ارزش نیست.

مهم نیست که چقدر بک لینک برای خود ساخته اید و مهم نیست که چقدر خوب سایت خود را بهینه کرده اید، اگر شما به طور جدی بر روی تولید محتوا کار نکنید، کمپین شما در نهایت شکست می خورد. مرتبط بودن یک شاخص بسیار مهم برای ساخت بک لینک است. وقتی در مورد شاخص ارزش های انسانی در لینک ها صحبت میکنیم، شما باید مخاطب لینک هایتان را بسنجید. شما می توانید برای یافتن بیشتر این موارد مانند ریدایرکت های 302، ریدایرکت چاین ها، خطاهای 404، خظاهای کانونیکال، تکرار متا دیتا و استفاده نادرست از دستورالعمل ها از ابزار Screaming Frog استفاده کنید. راه دوم ایجاد همان صفحه برای URL اشتباه است و در صفحه ای که ایجاد کرده اید یک ریدایرکت به URL درست خود بفرستید. در تصویر بالا نتیجه اول با پرداخت هزینه به گوگل در این جایگاه قرار گرفته است و نتیجه دوم و سوم ارگانیک هستند. در لایه دوم لینک هایی نظیر بکلینک پروفایل، فروم، ویکی و …

فقط مهندسان گوگل میدانند که الگوریتم آنها چگونه ارزش و اعتبار یک لینک را می سنجد، اما ابزارهایی نیز وجود دارند که میتوانند تا حدودی این کار را انجام دهند. بک لینک بی اعتبار هر پیوندی است که از یک وب سایت با اعتبار پایین ایجاد می شود یا به Google نشان می دهد که از شیوه های ایجاد لینک اسپم استفاده می کنید. و آن هم پر هزینه بودن و زمانبر بودن ساخت بک لینک است. گوگل هم از لینکها برای تعیین میزان اعتبار و ارزش یک وبسایت استفاده میکند. اما فلسفه اساسی در مورد شبکه های وبلاگ خصوصی این است که شما فقط باید از Target Anchors استفاده کنید. اگر در زمینه سئو فعالیت دارید و قرار است پروژه های بسیار زیادی به شما سپرده شود توصیه من این است که کم کم زمان بگذارید و این شبکه خصوصی را برای خودتان راه اندازی کنید زیرا سودی که برای شما در پی خواهد داشت بسیار زیاد خواهد بود . خرید بک لینک ، می تواند در زمان ساخت لینک های معتبر برای سایت شما صرفه جویی کند و دیگر نیازی نیست زمان زیادی را صرف یافتن سایتهای باارزش و ساخت لینک نمایید.

به کاربرانتان انگیزه دهید تا دانلود کنند: از کتاب های الکترونیکی با محتوای منحصربه فرد و ترفندهای ویژه استفاده کنید که در وب سایت شما فقط وجود داشته و در سایت رقبا نیست. ارزشیابی کیفیت لینکهای خروجی و ورودی فرآیندی است که میتواند تا حد زیادی تضمین کنندهی موفقیت کمپینهای سئو و بازاریابی شما باشد اما انجام این فرایند چندان هم ساده نیست و در واقع چالش اصلی شما شناسایی لینکهای معتبر از انواع فاقد اعتبار آنهاست. در سیاست جدید، کیفیت بر کمیت ارجحیت دارد و اگر از روشهای غیرعادی و اسپم، تعداد زیادی بکلینک برای وبسایت خود فراهم کردهاید، مطمئنا از طرف گوگل پنالتی خواهید شد. تعیین مرتبط یا نامرتبط بودن یک لینک تا حدی زیادی به شناخت شما از طرف مقابلتان بستگی دارد. و این موضوع تا حدی زیاد شده بود که، گوگل از فاکتوری به نام Page Rank برای محاسبه سایت ها اعلام کرد. نوشتن پست های مهمان – یک استراتژی لینک سازی این است که روی بلاگ سایر سایت ها به عنوان مهمان پست بنویسید. زمان ثبت در این دایرکتوریها باید توضیحاتی را در مورد سایت خود بنویسید. پست مهمان – میتوانید بروید زیر پستهای وب سایتهای دیگر، داده خودتان را معرفی کنید و یا میتوانید محتوای بنویسید در یکی از سایتها به عنوان پست مهمان و در آن پست محتوای خودتان را معرفی کنید.

سپس میتوانید با دادن گزارش رفع مشکلات سایت به وبمستر، از او بخواهید که در عوض لینک سایت شما را در سایت خود قرار دهد. افرادی که به آن لینک کرده اند را یافته و از آنها بخواهید به محتوای بازسازی شدهی شما لینک کنند. می توانید از طریق ابزارهای TinEye یا Google Image بفهمید که کدام وبمسترها از تصاویر وب سایت شما استفاده می کنند. در زیر، هر کدام از این موارد را توضیح خواهیم داد. اگر شما این 5 قانون را برای ساخت بک لینک دنبال کنید، خواهید دید که ترافیک ارگانیک سایت شما هر ماه بالاتر می رود. چگونه با ساخت بک لینک کمتر نتایج بیشتر را به دست آوریم؟ یعنی ما اینجا هستیم بدانیم وقتی بک لینک فالو follow برای سایتمان بگیریم بیشتر موثره یا بک لینک نوفالو no follow ؟ قبل از اینکه به طور گسترده اقدام به ساخت بک لینک نمایید باید وبسایت خود را به طور کامل آماده برای دریافت بک لینک نمایید، در واقع لینک سازی یکی از روشهای موثر در سئو خارجی محسوب می شود که باید و نبایدهای آن براساس آپدیت الگوریتم پنگوئن پیچیده تر می شود.

البته وقتی شما می خواهید برای چند وب سایت این پیغام را بفرستید، بهتر است که از قالب آماده ی خود برای اینکار استفاده کنید. گوگل همان طور که اعلام کرده است به لینک سازی خارجی اهمیت می دهد، اگر متوجه شود سایتی لینک سازی خارجی انجام داده است آن سایت را پنالتی خواهد کرد. خطاهای تکنیکی به تجربه کاربری وبسایت شما آسیب می رسانند، وقتی شما به تجربه کاربری آسیب می رسانید گوگل متوجه این موضوع خواهد شد و سعی می کند تا ترافیک ارگانیک شما را محدود نماید. در حالت اول شما یک رستوران معرفی کرده، و از آن رستوران تعریف هم میکنید و به دوست خود سفارش میکنید که آن رستوران را امتحان کند. این به شما کمک می کند که همواره از جریمه گوگل در امان باشید و در بلند مدت نتایجی که دوست دارید را به دست آورید. شاید رقبای شما کار بر روی شبکه های اجتماعی را آغاز کرده باشند و شما از این موضوع غافل باشید؛ این ابزار به شما کمک میکنند تا بی گدار به آب نزنید!