توجه داشته باشید که برای داشتن تزیینات جذاب و بهتر برای سیسمونی می توانید لوازم بهداشتی نظیر پوشک و … شیشه شیر یکی دیگر از لوازم ضروری در سیسمونی بچه است. هنگامی که کودک تمایلی به خوردن شیر مادر ندارد باید با استفاده از شیشه شیر به آن شیر داد. ۲-لوازم بهداشتی مورد نیاز سیسمونی نوزاد : وسایل بهداشتی شامل: شیردوش، شیشه شیر، پستانک، کرم های بهداشتی، پودر بچه، دستمال مرطوب، دندان گیر، پوشک، ناخن گیر و دماسنج می شود. اگر در تکاپوی خرید سیسمونی هستید بهترین روش تهیه یک لیست کمکی برای از قلم نیفتادن وسایل مورد نیاز کودکتان است همچنین توان خرید خود را برای خرید وسایل مورد نیاز کودکتان که قیمتهای متفاوتی دارند بسنجید.

بهترین زمان برای خرید سیسمونی نوزاد دختر و پسر حدوداً از ماه ششم به بعد است، البته با توجه به شرایط نیز می توان زودتر اقدام نمود. لیستی که در این مطلب تهیه شده مواردی است که معمولاً در سیسمونی نوزاد قرار می گیرد و بیشتر اینها جزء ضروریات سیسمونی نوزاد می باشد ، هرچند که برخی از این اقلام را نیز مس توان از سیسمونی نوزاد حذف کرد. اولین مطلب از بسته «لیست سیسمونی نوزاد» یک لیست کامل از تمام وسایل و محصولاتی است که شما برای صفر تا دو سالگی فرزندتان به آنها احتیاج پیدا خواهید کرد. اگر هم اهل خرید باشید مراکز خریدی مثل مجتمع تجاری گوهرشاد که از آن میشود لباس نوزاد و سیسمونی تهیه کرد و مرکز تجاری توس ونک نزدیکش است.

پس اگر شهدادم هم درشت و قدبلند باشه دو تا سیسمونی 9 مشکل دارم . ما در ادامه لیست کاملی از سیسمونی مورد نیاز نوزاد را برایتان آورده ایم تا ببینید چه وسایلی جزو سیسمونی هست و به درد صفر تا دو سالگی کودک میخورد. ما برای شما این وسایل مورد نیاز و سیسمونی کودکتان را در چند گروه دسته بندی کرده ایم تا تمامی وسایل مورد نیاز را خریداری و از خرید وسایل غیر ضروری جلوگیری شود. در ادامه ۷۸ مدل سیسمونی نوزاد پسر را در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم که امیدواریم این مدل ها مورد توجه تان سیسمونی نی نی سایت قرار بگیرند.

به زیبایی تزیین نمایید همچنین می توانید از اسباب بازی ها برای زیباسازی اتاق نوزاد پسر استفاده نمایید. پوشاک و وسایل بهداشتی یکی از ضروری ترین لوازم در سیسمونی نوزاد پسر به شمار می روند و شما می توانید پوشاک نوزادتان را تا سنین ۲ تا ۳سالگی تهیه نمایید توجه داشته باشید که بهتر است لباس های نوزاد را برای همه فصول سال تهیه کنید تا بعد از بدنیا آمدن فرزندتان به مشکل برنخورید. تختی که هنگام خرید سیسمونی برای نوزاد انتخاب میکنید حداقل تا 2 الی 3 سال برای نوزاد قابل استفاده است و نیازی به تعویض آن و خریدن تخت بزرگتری نیست.