[ad_1]

فعالیت کارمندان در حال افزایش است و ما انتظار داریم که در سالهای آینده به ویژگی تعیین کننده محل کار تبدیل شود. کارمندان به طور فزاینده ای از نابرابری اجتماعی و تغییرات آب و هوایی و چگونگی مشارکت شرکت هایشان در این بیماری ها آگاه هستند و به ویژه به نظر می رسد که هزاره ها تمایلی به چشم بستن بر همدستی کارفرمایان خود نداشته اند. اعتصابات اقلیمی ، خواستار اتحاد و حمایت از Black Lives Matter و جنبش #MeToo در حال تبدیل شدن به بخشی از واقعیت در سازمانهایی هستند که با فشار فزاینده سرمایه گذاران با هدف قرار دادن اهداف زیست محیطی ، اجتماعی و حاکمیت (ESG) تقویت می شوند.

اما هفت سال تحقیق ما در مورد چگونگی صحبت کارمندان در محل کار – و تحقیقات اخیر ما در مورد سیاست های محل کار – به ما نشان داده است که رهبران تمایل ندارند برای برخورد با کارمندان صریح آماده باشند.

این قابل درک است. این واقعیت که مسائل اجتماعی ، زیست محیطی و سیاسی حتی باید در محل کار خود وقت داشته باشد ، یک قرارداد کارفرمایی-کارمندی مشکل سازتر از آنچه بسیاری از رهبران به آن عادت کرده اند ایجاد می کند و آنها را در معرض میدان مین از ارزش ها و چشم اندازهایی قرار می دهد که اغلب با آنها خوب نیستند مجهز بودن.

با این وجود اقدامات اشتباه در مقابله با فعالیت کارمندان می تواند به رهبران و شرکت ها آسیب برساند. به عنوان مثال ، عدم پاسخ Wayfair به کارمندان در خواست شرکت برای توقف عرضه مبلمان به بازداشتگاه های غیرانسانی منجر به تبلیغات تبلیغاتی خوبی شده است که توجه منفی بیشتری را به شرکت جلب کرده است. سرکوب شدید آمازون علیه فعالان کارمندی باعث شد سرعت حرکت در جهت اتحاد کمتر شود و منجر به استعفا در سطح بالایی شود. کارمندان با استعداد به طور فزاینده ای مایلند قدرت خود را از مدیریت بگیرند – یا به رقبا روی بیاورند – و مصرف کنندگان آماده حمایت از کارمندان و تجارت خود در جای دیگر هستند.

سه دام اصلی وجود دارد که رهبرانی را که با فعال بودن کارمندانشان روبرو هستند را به خود جلب می کند: خوش بینی بیش از حد ، اعتقاد به این که می توانید غیرسیاسی باشید و عجله به تصمیم گیری سریع. بیایید نگاهی دقیق تر به هرکدام بیندازیم – و سپس ببینیم که چگونه می توانید از آنها اجتناب کنید.

حباب خوش بینی

وقتی از مدیرعامل یک سازمان بزرگ تولیدی در مورد واکنش او به افزایش فعالیت کارمندان پرسیدیم ، او با حالت گیج کننده صورت خود را خم کرد. با زمزمه توطئه ای گفت: “فکر می کنم حالمان خوب شود. ما همیشه شایسته سالاری را اداره کرده ایم و مردم فقط ادامه می دهند. اگر مردم به چیزی فکر می کنند ، معمولاً فقط صحبت می کنند. “اما مطالعه ای که ما اخیراً در سازمان وی انجام دادیم واقعیت بسیار متفاوتی را نشان داد: واقعیتی که در آن مسائل زیست محیطی و اجتماعی دقیقاً زیر سطح زمین قرار گرفت و کارمندان از آموزش آنها می ترسیدند.

مطالعه ما درباره گفتن حقیقت قدرت به وضوح تأکید می کند که هرچه سن شما بالاتر می رود ، خوش بینانه تر می شوید. در نتیجه ، احتمال انجام چنین کاری بیشتر است زیرچالش های کارکنان خود و احساسات آنها در مورد مسائل به اصطلاح فعال را ارزیابی کنید بر فرازمیزان احساس امنیت آنها برای صحبت با شما را ارزیابی کنید (و مهارت شنیداری شما که با جهان بینی شما مطابقت ندارد). این تا حدی به این دلیل است که موضع قدرتمند شما می تواند به این معنی باشد که دیگران را می ترسانید بنابراین آنچه را که باید شنیده شود نمی شنوید. این نیز به دلیل نابینایی نسبت به مزایا است – رهبران تمایل دارند چندین برچسب که وضعیت را منتقل می کنند ، مانند مدیر عامل ، سفید یا مرد استفاده کنند. وقتی این برچسب ها را دارید ، می توانید آخرین نفری باشید که متوجه تأثیرگذاری آنها می شوید. فقط کنار شما انجام ندهید این برچسب ها را داشته باشید که بتوانید واقعاً تجربه کنید چقدر روی توانایی صحبت کردن تأثیر می گذارد – و شنیده می شوید.

حباب خوش بینی به این معنی است که رهبران می توانند کنشگری را بعنوان عصیان کنار بگذارند: رفتار تخریبی غیرضروری. در نتیجه تا دیر نشده به افزایش نارضایتی توجه نمی کنند. در مورد مدیرعامل خوش بین که با آن کار کردیم ، وی این واقعیت را فراموش کرد که کارمندان با استعداد به دلیل عدم رضایت از رویکرد او ، از جمله رهبر با نفوذ و زیرک یکی از شبکه های کارکنان خود ، به رقبا روی آوردند.

اجتناب از حباب خوش بینی ایجاب می کند که احتمال دور بودن از ارتباط را جدی بگیرید. تابلوهای راهنمایی معکوس و سایه بان می توانند به شما کمک کنند تا صدای نسل جوان را بگیرید. گروه های شبکه ای از کارمندان می توانند آنتن های سازمان باشند. و افزایش تنوع سازمانی از طریق استخدام و ارتقا می تواند شما را از انعکاس چنین نظرات منفعلانه و غیرانتقادی خارج کند. با این وجود ، برای کار کردن ، همه این مراحل به جای دفاع و رد کردن ، به شما گوش می دهد که باید تغییر کنید.

با اعتقاد به اینکه می توانید غیرسیاسی باشید

برایان آرمسترانگ ، مدیر عامل Coinbase ، در یک پست وبلاگی که سال گذشته به سرعت در معرض دید عموم قرار گرفت ، به کارمندان دستور داد که “بر لیزر” متمرکز بر مأموریت شرکت باشند و “شرکت در موضوعات اجتماعی گسترده تر را که مربوط به مأموریت اصلی ما نیستند” متوقف کنند. وی به این نتیجه رسید که کارکنانی که می خواهند در شرکتی متمرکز بر فعالیت فعالیت کنند ، برای نقل مکان به مکان دیگری کمک می کنند. بیش از 60 کارمند سخنرانی کردند و متعاقباً شرکت را ترک کردند.

ظهور غیرسیاسی می تواند زمانی جذاب باشد که انجام کار دیگری برای رهبران بسیار خطرناک به نظر برسد. مقداری ناظران از اظهارات آرمسترانگ به عنوان ایمن ترین راه برای تجارت استقبال می کند. در نهایت ، با تصدی موقعیت ، شرکت ها ممکن است در معرض لغو یا اتهام بازیگری باشند ، که این امر اعتبار آنها را در نزد سرمایه گذاران ، مشتریان و کارمندان بالقوه تحت تأثیر قرار می دهد.

مسئله این است که این دیدگاه که ممکن است غیرسیاسی باشد ، یک سوerstand تفاهم را در مورد بی طرفی بی عملی نشان می دهد: این یک بیانیه و موضع سیاسی است. این امر همچنین باعث انتقاد از شرکت در مورد موضوعی شد که وی امیدوار است از آن اجتناب کند.

به عنوان مثال ، مک کینزی اخیراً به کارمندان خود در مسکو دستور داد در جریان تظاهرات سیاسی اخیر بی طرف بمانند. همانطور که در اینجا آمده است ، ایستادن در خارج نیز در خدمت برنامه ولادیمیر پوتین بود بار مالی ستون در پاسخ ، رامیرو پروودنسیو ، مدیر ارتباطات جهانی مک کینزی ، چند روز بعد یک مینا ویلپا در روزنامه منتشر کرد.

اجتناب از دام غیر سیاسی ، رهبران را ملزم می کند که بپذیرند ذینفعان می توانند آنها را از دیدگاه های پیشنهادی خود منحرف کنند ، یا کسانی که این کار را نمی کنند.

تصحیح سریع

انسان به دلیل ابهامات احساس ناراحتی می کند. رهبران و مديران ، همانطور كه ​​به طور مكرر به آنها گفته شده است كه نياز به “مديريت” تغيير و كنترل دارند ، ممكن است به خصوص ناآرام بوده و به دليل تصميم گيري سريع شناخته شوند. اما این می تواند به معنای واکنش های نسنجیده نسبت به فعالیت کارمندان باشد ، به ویژه امیدوار کننده و به اندازه کافی خوب نیست.

رهبران و شرکت هایی که نتوانند آنچه را که واقعاً تبلیغ می کنند عملی کنند ، معمولاً خود را در معرض همان قضاوت عمومی قرار می دهند که سعی در جلوگیری از آن دارند. به عنوان مثال ، شرکت هایی مانند BlackRock ، Coca-Cola ، PepsiCo و Nestle اخیراً با این اتهامات روبرو شده اند که مباحث مربوط به محیط زیست یا به سادگی از انگیزه های خود عبور کرده اند و یا اینکه در پشت صحنه لابی برای رسیدن به گروه دیگر به یک گروه گفته اند.

به همین ترتیب ، همانطور که بسیاری از سازمانها برای پاسخ به جنبش Black Lives Matter هجوم آوردند ، سرانجام بسیاری از آنها متهم به انجام تمرینات ارتباطی به عنوان راه حل سریع بدون تحریک یا حمایت از تغییر قابل توجه در زیر آنها شدند.

برای جلوگیری از دام تنظیمات سریع ، تیم اجرایی خود را وادار کنید تا رویکرد کلی آنها نسبت به فعالیت کارمندان را به عنوان بخشی از برنامه استراتژیک خود مورد بحث قرار دهد – فعال بودن ، نه فقط واکنش پذیر ، می تواند به جلوگیری از پاسخ هراس کمک کند. برای تشویق به عمل ، نه فقط کلمات ، تعداد پیوندها را به اهداف ESG پیوند دهید.

در تجزیه و تحلیل ما ، اجتناب از همه این دام ها به چیزی اساسی تر بستگی دارد اما به راحتی توسط فرآیند شرکت یا تغییرات سیاست طراحی می شود. این میزان آگاهی شما به عنوان یک رهبر سازمانی است ، از آن مراقبت می کنید و خود را مسئول مسائل عمومی گسترده تر از صلاحیت شرکت خود می دانید. رهبرانی که خود و اقدامات خود را بخشی از این سیستم بزرگتر نمی دانند معمولاً کسانی هستند که مشکلات در حال تکامل را نمی بینند ، بی عملی را خنثی می دانند ، به سمت راه حلهای نیمه تمام می شتابند – و عواقب آن را به همراه سازمان های خود متحمل می شوند.

توصیه می کنیم این دو س mainال اصلی را عمیق و منظم بپرسید:

  1. چه تغییرات عمده ای در جامعه در سراسر جهان وجود دارد که بر ارزش هایی که مردم و مشتریان شما طی چند سال آینده مسلم می دانند تأثیر می گذارد؟
  2. تأثیرات سو intended و م intendedثر بر انتخاب شما در جهان پیرامون چیست؟

در می یابیم که به بسیاری از رهبرانی که با آنها گفت وگو می کنیم فرصت داده می شود تا در مورد این مسائل تأمل کنند ، به سازمان های خود برای ادامه فعالیت یا تحمل نابرابری های اجتماعی اعتراف کنند. ما همچنین دریافتیم که آنها می توانند جرقه های فعالیت را در بسیاری از رهبران مشتاق شروع تغییرات مثبت واقعی در جهان روشن کنند.[ad_2]

منبع: bighat-news.ir