یکی دیگر از قابلیت های کاربردی این ردیاب حیوانات با امکان ردیابی لحظهای ، امکان ثبت نقاط و مسافتهای پیموده شده به همراه ذخیره آنهاست، که این قابلیت ردیاب TK Star GPS Pet Tracker را مناسب استفاده از برای مکان یابی نقطه به نقطه حیوانات مورد استفاده در مسابقات نظیر اسب دوانی و چوگان و سایر ورزش های از این دست میکند. ابعاد و اندازه این دستگاه، هیچ مشکلی برای حیوان خانگی ایجاد نمیکند؛ با کمک ردیاب، سگ و گربه یا هر حیوانی که دارید را با خیالی آسوده در خانه تنها گذاشته یا به پیادهروی میبرید. اگر عاشق حیوانات خانگی هستید و از سگ و گربه در خانه خود نگهداری میکنید، میدانید که محافظت و تامین امنیت آنها کاری سخت و دشوار است.

یا پیگیری حیوان خانگی که در یک منطقه بسیار دور افتاده مثل جایی که پوشش شبکه موبایل در دسترس نباشد، آیا امکان پذیر است؟ تا بتواتد در هر شرایطی به عملکرد خود ادامه دهد و حتی اگر فاصله حیوان از شما بسیار دور بوده، شما دیگر نگران گم شدن آنها نباشید. کوچک بودن آن سبب شده شما ردیاب را در هر ناحیهای از بدن حیوان که احساس راحتی میکند نصب کنید و با وزن کم آن، حیوان راحتتر با وجود دستگاه ردیاب بر روی خود کنار بیاید. ردیاب حیوانات دستگاهی بسیار کوچک بوده که با اتصال به ماهواره gps، سرپرست حیوان خانگی را از وضعیت و موقعیت مکانی حیوان آگاهی خواهد کرد.

ردیاب حیوانات با کمک gps، لحظه به لحظه موقعیت مکانی حیوان را به سرور ارسال میکند؛ موقعیت مکانی با استفاده از پیامک، ایمیل و اعلان اپلیکیشن به سرپرست حیوان خانگی ارسال شده و ایشان موقعیت مکانی حیوان را مشاهده خواهد کرد. آیا در تمام ردیاب های حیوانات لازم است که به صورت ماهانه هزینه ای پرداخت شود و یا هستند ردیاب هایی که بدون پرداخت هزینه امکان ردیابی را میسر سازند؟

یکی دیگر از ویژگی های بسیار مطلوب این دستگاه قابلیت Geo Fencing یا تعیین محدوده امن جغرافیایی است. از آنجا که عمر باتری در نحوه گزارش اطلاعات ردیاب تأثیر می گذارد، پس باید با توجه به سبک زندگی و نیازتان ردیابی را انتخاب کنید که بتواند جوابگوی خواسته شما باشد.

اگر از نوشتن این مطلب لذت بردید و مطمئنا می توانید اطلاعات بیشتری در مورد حیوانات ردیاب در حیات وحش لطفا از صفحه ما بخواهید.