[ad_1]

Equinix یک شرکت زیرساخت دیجیتال جهانی است. رهبران دیجیتال از سیستم عامل قوی خود برای گردآوری و اتصال زیرساختهای اساسی که باعث موفقیت آنها است استفاده می کنند.

این پادکست را بارگیری کنید

جولی Devol ، HBR

به HBR Audio Quick Take خوش آمدید. من جولی دیول هستم ، ویراستار پروژه های ویژه در وبینارهای HBR. در این مجموعه رهبری دیجیتال که توسط Equinix حمایت مالی می شود ، ما از رهبران فناوری در مورد استراتژی های شرکت هایشان برای ایجاد یک مزیت دیجیتالی می خواهیم. در این قسمت ، هانس کالن ، مدیر ارشد فناوری نوآوری و فناوری بازرگانی رویال فیلیپس ، به ما پیوسته ایم تا درباره چالش هایی که فیلیپس با سرمایه گذاری در فناوری خود تا اصول اساسی زیرساخت های خود باید برطرف کند ، بحث کنیم. هانس ، خیلی ممنون که امروز به ما پیوستی.

هانس کالن ، فیلیپس

مطمئن.

جولی Devol ، HBR

بیا شروع کنیم. تیم فناوری اطلاعات شرکتی چگونه به فیلیپس کمک می کند تا برنامه های استراتژیک خود را تسریع کند؟

هانس کالن ، فیلیپس

می تواند بسیار بزرگ باشد. اینجاست که فناوری می تواند تأثیر تحول آفرین واقعی داشته باشد. اگر فکر می کنید که صنعت چگونه معمولاً در مورد فناوری اطلاعات دو سرعته صحبت می کند ، پیشنهاد می شود ، این فناوری اطلاعات کلاسیک را ارائه می دهد که می تواند با سرعت کمی کندتر از فناوری اطلاعات تجاری کار کند. وقتی به آن فکر کنید ، می فهمید که این منطقی نیست. لازم نیست اینطور باشد. IT شرکت یا فناوری اطلاعات شرکتی ، همانطور که امروز در اینجا ارائه می دهم ، ما مسیرهای کوتاه تری از مفهوم به پول روبرو هستیم. ایده سفر به بازار دیگر با ماه ها سنجیده نمی شود. چرا IT شرکت باید کندتر اجرا شود؟ برای پشتیبانی از مشاغل خود ، به جای کشاندن شما به زیرساخت و بستر برنامه ای برای راهنمایی شما نیاز دارید.

جولی Devol ، HBR

برخی از چالش های فناوری اطلاعات که فیلیپس برای تبدیل شدن به یک رهبر دیجیتال مجبور شد از پس آنها برآید؟

هانس کالن ، فیلیپس

جولی ، شما باید به یاد داشته باشید که فیلیپس یک شرکت 129 ساله است و در حال تبدیل شدن ، بودن و باقی ماندن به عنوان یکی از بزرگترین پیشگامان بهداشت در جهان است. در فیلیپس ، یک احساس واقعی فوریت برای تبدیل شدن به مقیاس بیش از حد ، بیش از حد چابک وجود دارد. فوریت ناشی از تمایل ما برای نوآوری سریعتر و همگام شدن با برخی از شرکتهای کوچکتر یا شرکتهای دیجیتال است ، بنابراین سرمایه گذاری در زیرساخت های مدرن و انعطاف پذیر عامل اصلی در استراتژی فیلیپس برای تبدیل شدن به یک پیشرو در مراقبت های بهداشتی دیجیتال بوده است ، که می خواهیم .

جولی Devol ، HBR

در مورد ویژگی های اصلی زیرساخت دیجیتالی که برای فعال کردن این نوع رهبری ساخته اید ، به ما بگویید.

هانس کالن ، فیلیپس

البته هدف نهایی این است که اطمینان حاصل کنید همه برنامه های شما ، کل زیرساخت های شما 100٪ در فضای ابری قرار دارند. مدل ترکیبی در این دوره به نوعی قابل قبول است ، اما این هدف نهایی نیست. زیرساخت های مربوط به ابر اکنون هزینه های موجود را کاهش می دهد و راهی کارآمدتر برای رشد فراهم می کند. به طور خلاصه ، این باعث می شود که زمان بیشتری برای بازاریابی داشته باشید. این یک استراتژی مبتنی بر هزینه نیست. البته ، قیمت یک مزیت است ، اما هرگز یک راهنما نبوده است ، اما جاه طلبی برای انعطاف پذیری بیشتر و کار سریعتر این چیزی است که ما را وادار می کند به ابر برویم و به همان روشی برویم که در حال حاضر بیش از 90٪ بارهای شرکتی ما در فضای ابری انجام می شود.

علاوه بر این ، وقتی این کار را می کنید ، وقتی به سمت مهارت در ابر می روید ، مطمئناً شبکه های شما به ابر خراب می شوند. همانطور که ما برای فناوری اطلاعات شرکتها نیاز داریم وقتی شما چند ابری هستید ، به یک کارگزار نیاز داشته باشید. اینجاست که Equinix مانند یکی از این دلالان برای ما رفتار می کند. با این حال ، شما نیاز به داشتن شبکه های خود از هر نوع ، چه این کار را بکنید و چه نکنید ، باید انتقادی را در نظر بگیرید.

جولی Devol ، HBR

شما به اعتدالگویی اشاره کردید. Equinix چگونه به شما کمک می کند تا زیرساخت های دیجیتالی خود را تلفیق کرده و به یکدیگر متصل کنید؟

هانس کالن ، فیلیپس

توانایی Equinix در تأمین نیازهای جهانی فناوری اطلاعات فیلیپس و فراهم کردن دسترسی به شبکه ها و ابر بسیار ضروری بود. آنچه جالب است و فکر می کنم افراد صنعت تا زمانی که این احساس را احساس نکنید این مسئله را درک نمی کنند ، آیا گاهی اوقات برای افزایش ظرفیت یا گسترش قابلیت های منطقه ای به Equinix و فقط ایجاد یک پیکربندی منطقی نرم در شبکه ، گاهی اوقات یک تماس تلفنی یا ایمیل از بین می رود شما متصل هستید و آماده کار هستید. زمان اعدام ، زمان انتظار ، حفر جاده ، اینها همه شرایط گذشته است. برای ما ، آنها به نوعی در قرن 20 مردند.

جولی Devol ، HBR

وقتی به آینده زیرساخت های دیجیتال نگاه می کنید ، طی سه تا پنج سال چگونه این وضعیت را می بینید؟

هانس کالن ، فیلیپس

خوب ، من فکر می کنم که من با بسیاری از CIO ها صحبت می کنم ، و این مختص ما نیست ، اما فکر می کنم این را در صنعت می بینید ، زیرا شرکت های قدیمی با بدهی فنی موروثی دست و پنجه نرم می کنند ، و ظرف سه تا پنج سال ، CIO جامعه به شدت بر روی اصلاح بدهی های فنی متمرکز خواهد شد تا توسط یک سرور یا حتی یک سیستم عامل ، زیرساخت بدون سرور agnostic یا ریز خدمات جایگزین شود. من معتقدم که کانتینر سازی به ما کمک می کند تا به آنجا برویم ، اما با این وجود هزینه های اضافی ایجاد می کند و یک مرحله متوسط ​​برای رسیدن به آنجا است.

جولی Devol ، HBR

اکنون فیلیپس برای آماده سازی برای آینده چه اقداماتی را انجام می دهد؟ آیا سیستم عامل ها یا فناوری هایی وجود دارد که در مقیاس وسیع تری از آنها استقبال کنید؟

هانس کالن: من فکر می کنم آنچه که تاکنون انجام داده ایم انتقال به ابر ، خاموش کردن و بررسی انتقادی شبکه هایی است که مستقر کرده ایم و اکنون باید از شر هزینه های اضافی خلاص شویم ، شاید بر اساس سیستم عامل ماشین مجازی در صورت امکان کد یکپارچه را با سرور و مدولار جایگزین کنید.

جولی Devol ، HBR

مشارکت خود را با Equinix چگونه توصیف می کنید؟

هانس کالن ، فیلیپس

اکنون شش سال است که با Equinix کار می کنیم. آنها به یک عامل کلیدی در کمک به ما در ادغام و اتصال ابر جهانی و ستون فقرات اترنت به زیرساخت IT شرکت های بزرگ ما تبدیل شده اند. در تلاش ما برای ایجاد سریعتر IT و پاسخ سریعتر شرکت ، Equinix به یک قسمت مهم از معما برای رسیدن به آنجا تبدیل شده است.

جولی Devol ، HBR

هانس ، خیلی ممنون که امروز به ما پیوستی.

هانس کالن ، فیلیپس

خوش آمدید صادقانه بگویم ، این یک افتخار و افتخار بوده است که در اینجا هستم و با شما صحبت می کنم ، جولی ، و امیدوارم شنوندگان این ضبط از آن بهره ببرند. یک بار دیگر ، از فرصت شما بسیار سپاسگزارم.

برای کسب اطلاعات بیشتر ، اینجا را کلیک کنید

[ad_2]

منبع: bighat-news.ir