تم های تولد بر اساس سلیقه افراد در مراسمات تولد مورد استفاده قرار می گیرند. این تم های تولد انواع مختلفی دارند که یک نمونه از آن تم تولد تینکربل می باشد.

تم های تولد پسرانه در چه طرح هایی به بازار عرضه شده اند؟

 

برگزاری جشن تولد با استفاده از تم های تولد، برنامه ریزی و تدارکات خاص خود را می طلبد. برای مثال چنانچه می خواهید تولدی پسرانه، برای فرزند کودک خود ترتیب دهید، در ابتدا می بایستی از با انواع تم تولد کودک پسر آشنا شوید و بعد از اطلاع از قیمت تم تولد پسرانه، اقدام به تهیه تم های تولد، بر اساس علاقه فرزند خود و متناسب با بودجه ای که برای این کار در نظر گرفته اید، نمایید. تم های تولد دارای انواع متفاوتی می باشند و ما در این مقاله سعی کرده ایم تا با معرفی انواع تم های تولد، راه را برای شما هموار نماییم و انتخاب درستی را پیش روی شما قرار دهیم.

 

تم تولد تینکربل

تم تولد تینکربل، برگرفته شده از یک شخصیت کارتونی دیزنی می باشد که در بین دختر خانم ها طرفداران زیادی دارد. چنانچه علاقه به این شخصیت کارتونی دارید می توانید، به مراکز فروش وسایل تولد بروید و اقدام به خرید تم تولد تینکربل و انواع مدل تزیین تولد کودک نمایید و جشنی دوست داشتنی را ترتیب دهید. فراموش نکنید که از بال مخصوص تم تولد دخترانه تینکربل نیز در برگزاری جشن تولد استفاده نمایید تا زیبایی آن را چند برابر نمایید.

 

ایده های خلاقانه برای تم تولد 18 سالگی پسران

زندگی پسرها پر از هیجان و شادی و نشاط می باشد. از همین رو می توانید این هیجانات را در قالب تم تولد پسرونه در جشن های تولدشان به کار ببندید. انواع مختلفی از تم تولد پسر نوجوان وجود دارد که در قسمت زیر به ذکر برخی از آنها اشاره خواهیم نمود. انواع تم های تولد پسرانه شامل:

  • مهمانی آبی: که محل برگزاری این تم نوع تم تولد در یک استخر عمومی و یا خصوصی می باشد که از هیجان بالایی برخوردار می باشد.
  • مهمانی ماجراجویانه: این نوع تم نیز یکی از انواع تم های مورد علاقه پسرها می باشد که دارای هیجان و نشاط بالایی می باشد.
  • مهمانی در مجموعه های تفریحی و ورزشی: که برگزاری این تم هیجان خاص خود را میطلبد.
  • مهمانی غافلگیرانه: به این صورت که بدون در جریان قرار گرفتن فرزند خود برای او یک مهمانی ترتیب دهید و از تمامی دوستانش بخواهید که در این جشن شرکت کنند.
  • رفتن به کارتینگ: که با توجه به مقدار هزینه ای که در برپایی تولد خود کنار گذاشته اید می توانید، کارتینگ را برای چندین ساعت رزرو نمایید.
  • برگزاری کنسرت در خانه: که می توانید در این نوع تم به پخش آهنگ مورد علاقه خود و یا اطرافیان به همراه باندهای بزرگ و اسپیکر، اقدام نمایید. در این جشن می توانید از انواع رقص نورها نیز استفاده و مهمانی خاصی را برگزار نمایید.