[ad_1]

همانطور که ایالات متحده محاسبات را دنبال می کند و با تقسیمات داخلی دست و پنجه نرم می کند ، تجارت دقیقاً با آنچه که باید درباره همه چیز بگوید مبارزه می کند. به دنبال ارتباط و به موقع پیام ها ، بازاریابان و تبلیغ کنندگان تلاش زیادی می کنند تا حرف های درست را بزنند.

متأسفانه ، بسیاری وسوسه می شوند که همچنان همان افسانه های قدیمی را ارائه دهند. درست همانطور که در هنگام شیوع همه گیر اتفاق افتادند ، مارک ها از گفتن حرف های ضد و نقیض ترسیدند که در نهایت یکسان و یکباره تکرار همان موارد را تکرار کردند. همانطور که در یکی از ویدیوهای محبوب YouTube گفته شده است ، “هر تبلیغ تجاری Covid-19 دقیقاً یکسان است” ، پر از موسیقی دلخراش ، توصیف “اوقات نامشخص” و نوید “اینجا برای شما” است – همه از راه هایی که کم یا زیاد نیست مربوط به نام تجاری است و بنابراین برای برنده شدن مصرف کنندگان کم کاری انجام می دهد یا هیچ کاری انجام نمی دهد. چنین تبلیغاتی به گوش و گوش دیگر وارد می شود.

اگر این روند ادامه یابد ، می توان انتظار داشت که آینده نگری در مشاغل – از طریق تبلیغات (مانند Super Bowl) ، پست های رسانه های اجتماعی ، فیلم های آنلاین و موارد دیگر – روی موضوعات وحدت ، بهبود و درک متمرکز باشد. این حالت ها به خودی خود هیچ مشکلی ندارد ، اما بعید است پیام های تبلیغاتی الهام خرید باشد (که متأسفانه نمونه تبلیغات Super Bowl است).

نقش بازاریابی تشویق مردم به خرید یا حمایت از چیزی است ، خواه یک محصول ، خدمات ، کمپین یا کاندیدا باشد. تبلیغاتی که نشان می دهد درک یکدیگر خوب است ، همانطور که در تبلیغات مختلف گفته می شود مارک ها به شما اهمیت می دهند ، چیز خاصی برای خرید ارائه نمی دهند.

اما پیامی وجود دارد که تجارت می تواند در آن زمان منتقل کند ، که قدرتمند و سازنده خواهد بود. طبق مطالعه ای که توسط شرکت من انجام شد ، موضوعی که اکنون به معامله گران نیاز داریم ، پشتکار است. اگر این موضوع به درستی انجام شود ، این موضوع نمی تواند فقط به نفع خریداران مارک های خاص باشد. می تواند با شروع به کار افرادی که پول دارند ، دوباره اقتصاد را راه اندازی کنند.

رفتار الهام بخش هنگام خرید از طریق ناخودآگاه

اعتماد به نفس مصرف کننده در سال 2020 در نتیجه همه گیری رنج می برد. در آخرین ماه موجود ، نوامبر ، او دوباره سقوط کرد. مصرف شخصی تقریباً 70٪ از تولید ناخالص داخلی را نشان می دهد. با افزایش اعتماد به نفس مصرف کننده و در نتیجه هزینه های مصرف کننده ، اقتصاد همچنان رو به زوال است.

بسیاری اظهار می دارند که انجام واکسیناسیون م workثر است و به افراد کمک می کند تا با شل كردن چمدان خود ، در انجام فعالیت ها و هزینه ها احساس امنیت و راحتی كنند. اما تصمیم گیری در مورد هزینه منطقی گرفته نمی شود. آنها نتیجه فرایندهای پیچیده ناخودآگاه هستند.

همانطور که تحقیقات دانشکده تجارت هاروارد و جوایز نوبل تحقیق کرده اند ، تقریباً تمام تصمیمات خرید در سطح ناخودآگاه گرفته می شود. بنابراین ، س keyالات اصلی این است: چه چیزی غریزه مردم را به خرج می دهد ، خریدهایی را که انجام داده اند و الگوهای عادی رفتار مشتری را از سر می گیرد؟ و تبلیغات برای تحریک این غرایز چه کاری می تواند انجام دهد؟

در طول 25 سال کار و تحقیق ، من تحقیق کرده ام که در میانبرهایی که مردم برای تصمیم گیری در مورد خرید استفاده می کنند ، نهفته است. همانطور که با استاد عصب شناسی Wharton مایکل پلات نوشتیم ، شبکه هایی از خاطرات و ارتباطات با یک مارک ، مثبت و منفی ، در ذهن مصرف کنندگان وجود دارد. من به هر یک از این شبکه ها “Brand Connectome” می گویم.

مصرف کنندگان متوجه این موضوع نیستند ، اما این شبکه های مخفی مارک هایی را سفارش می دهند که اغلب به آنها می رسند. و این اتصالات با گذشت زمان همچنان تغییر می کنند. آنها به طور قابل توجهی پلاستیکی و پویا هستند. بازاریابان می توانند با ایجاد انجمن های مثبت و تحت سلطه هر انجمن منفی ، بر آنها تأثیر بگذارند.

این کانکتوم ها محدود به مارک ها نیستند. علل ، نامزدهای سیاسی و رویدادها نیز آنها را دارند. Covid-19 یکی دارد. و در حال حاضر تأثیر بسزایی در اعتماد به نفس مصرف کننده دارد.

کوید کانکتوم

با استفاده از الگوریتم اختراع شده ما ، ارتباط ناخودآگاه مصرف کنندگان با بیماری همه گیر را بررسی کردیم. ما دریافتیم که Covid Connectome شامل دو خوشه مخالف است ، مانند یک تنه درخت که به دو شاخه قوی تقسیم می شود: حفظ و دوام. همه گیری ، انجمن های قدرتمندی را برای هر دو برانگیخته است و هر دو طرف برای برتری مبارزه می کنند. در حال حاضر ، حفظ برنده است.

مردم سازگار می شوند و سازگار می شوند. وقتی اختلالات ترسناکی رخ می دهد ، می خواهیم خم شویم و آنچه را که داریم نگه داریم. ما به دنبال هموستاز هستیم. با توجه به مدت زمان این بیماری همه گیر و غریزه قوی ما برای بقا ، شبکه ای از انجمن های حفاظت بهم پیوسته بوجود آمده است. این شامل همه فعالیت ها و روابط خانوادگی گرفته تا آشپزی و باغبانی است. خاطرات مربوط به حفظ از طریق آیین های جدید تقویت می شوند و بیشتر و بیشتر تثبیت می شوند. “Covid-statis” رخ داده است – حالتی از انیمیشن متوقف شده که ما را سر جای خود نگه می دارد.

اما مردم همچنین می خواهند با وجود موانع به جلو حرکت کنند. ما می خواهیم فعالیت هایی را که دوست داریم از سر بگیریم ، پیشرفت کنیم ، به اهداف خود برسیم و اجازه ندهیم که همه گیری همه گیر مانع از زندگی ما شود. هزینه ها بخشی از آن است.

وقتی طرف دائمی Covid Connectome بزرگتر از قسمت نگهداری شود ، مردم دوباره هزینه را شروع می کنند. پول مانند خون در اقتصاد جریان می یابد.

تبلیغاتی که پیام ها ، تصاویر و استعاره ها یا سیگنال های مناسبی را به همراه دارد در تحقق این امر نقش مهمی دارد. اول ، باید نیاز مصرف کنندگان برای محافظت را تأیید کند. درک درستی از تمایل طبیعی آنها برای احساس امنیت را منعکس کنید. اما همچنین باید به مصرف کنندگان در تمرکز بیشتر روی پشتکار کمک کند.

دو تبلیغ از سال گذشته به خوبی نشان می دهد که چگونه می توان این کار را انجام داد. یکی برای نایک ، با عنوان “هرگز خیلی دور” (بخشی از کمپین “شما نمی توانید ما را متوقف کنید”) از بازگشت به این ورزش به عنوان استعاره استفاده می کند. او ورزشکاران مشهوری را برجسته می کند که در نهایت برای پیروزی بلند می شوند و استقامت می کنند. دیگری تبلیغات دیزنی است با عنوان “فردا فقط یک رویاست”. این خانواده ها را در خانه پنهان نشان می دهد ، پس از آن آنها به طور ناگهانی احساس سربالایی می کنند ، زیرا آنها قصد سفر به دنیای دیزنی را دارند. این تبلیغ به جای نشان دادن افرادی که هم اکنون در پارک موضوعی هستند ، از لذت بخشترین خاطرات نوستالژیک و ارتباطات مثبت بیننده استفاده می کند تا غریزه رزرو تعطیلات آینده را ایجاد کند.

با ایجاد انجمن های مثبت پیرامون جامعه پذیری ، تحقیق ، ماجراجویی ، جشن و نوآوری ، تبلیغات می تواند با بیدار کردن کاربران Covid-statis جنبه پایداری Covid Connectome را گسترش دهد.

اگر بازاریاب ها می خواهند مردم را وادار كنند كه لحظه ای بخندند یا پاره شوند و در هنگام مبارزاتشان “هیاهو” كنند ، احساس خوبی داشته باشند ، می توانند به آگهی ای بپیوندند كه توجهات را به خود جلب كند اما ناموفق است. اما اگر آنها می خواهند از عمل الهام بگیرند ، باید بر روی آنچه بازاریابی می تواند به بهترین وجه انجام دهد تمرکز کنند: به درونی ترین روندهای ذهنی افراد دسترسی پیدا کنند و غریزه خرید آنها را فعال کنند – به نام تجاری و تجاری.

[ad_2]

منبع: bighat-news.ir