برای تقویت ابروهای تان نیازی به تقویت کننده های شیمیایی و گران قیمت ندارید. از دیگر خواص منحصر به فرد سیر سیاه می توان به درمان چربی خون کلسترول خون و غلظت خون اشاره کرد چنانچه دارای کلسترول بد می باشید روزانه دو حبه سیر سیاه میتواند در درمان کلسترول خون و چربی خون و همچنین غلظت خون بسیار مفید باشد و این مشکلات همواره سبب می شود تا شما انرژی کافی نداشته باشید احساس خستگی کنید و نتوانید فعالیت های خود را به طور احسنت انجام دهید. به طور خلاصه اما مفید می توان گفت که سیر سرشار از فولیک اسید، ویتامین C، کلسیم، آهن، منیزیم، پتاسیم و مقدار کمی روی و ویتامین های B2، B1 و B3 است. بادام آتش گرفته را درون یک قابلمه روی بیندازید و در ان را ببندید سپس پس از خاموش شدن بادام درب را برداشته و دوده های چسبیده به دور ظرف را که همان سرمه است جدا کنید.

یک نفر رفت دنبال « سید میرزا ولی دعا نویس». گرچه قرصهای ضدبارداری دارای ترکیبات هورمونی هستند ولی جذب پوستی این هورمونها از طریق پوست سر آنقدر ناچیز است که به شمار نمیآید و از سوی دیگر موجب تقویت رشد موهای شما نمیشود. آلوئه ورا دارای خواص مرطوبکنندگی و حاوی آنزیمهایی است که فولیکولهای مو و ابرو را برای رشد سریعتر و ضخیمتر تغذیه میکند. بنابراین به بهبود سلامت، ضخیم شدن و تقویت ابرو کمک میکند. شیر سرشار از پروتئین و بسیاری مواد مغذی دیگر است که ریشهی مو را تغذیه میکنند و رشد موها را بهبود میبخشد. بعضی از انواع سل ریوی را معالجه می کند مخصوصا وقتی که با شیر ممزوج شود، زیرا در این صورت اثر قابل توجهی در کشتن میکرب کوخ دارد (میکرب سل). امامزاده ساختمانی کوچک داشت که در مقابل درب آن دو تا درخت تنومند و بزرگ قرار داشتند. همچنین گذاشتن مقداری چای خشک در دهان و قورت دادن آن. عبارت «مهندسی شده» از سال 88 به این طرف از ادبیات سیاسی وارد نقد فیلم شده و بیش از یک دهه است در مفهوم منفی­اش به کار می­رود. این روش درمانی را یک یا دو بار در هفته تکرار کنید تا به نتیجهی مطلوب برسید.

سیر پوست بدن را خوش رنگ و گونه را سرخ و روده ها را از عفونتها پاک می کند به خصوص در اطفال، و با این خصوصیت سپری مقابل تیفوئید و دیفتری و مسکن سیاه سرفه و خروسک است. پنومونی به سرعت بدتر می شود و ممکن است به حفره قفسه سینه، قلب و مغز گسترش یابد و به سایر قسمت های بدن دستگاه گوارش ، پوست و کلیه مانند قارچ مخاطی گسترش پیدا کند. این افراد باید برای مدتی از خوردن لبنیات و خوردن ترشی جات و مصرف غذاهای سردی بخش بدون حضور مصلح خودداری کنند و بیشتر از غذاهای گرمی بخش مانند : ارده , عسل , دیابت و سیر سیاه شیره انگور یا خرما و یا ارده و خرما استفاده نمایند. بوی سیر با جویدن کاهو، جعفری یا خوردن شیر، سیب یا عسل رفع می شود. پودر هسته سیب و ۱۰۰ مرتبه آیه لو انزلنا هذا القرآن در سوره حشر بعد از نماز صبح خوانده شود ژل رویال ۳۰ گرم با نیم کیلو عسل خالص مخلوط و صبح ناشتا یک قاشق با ۷ عدد سیاهدانه میل شود. خاکشیر را پودر کنید و با چند قطره آب مخلوط کنید. این مخلوط را با معده خالی به مدت 3-4 ماه مصرف کنید و مطمئناً متوجه نتایج مثبت خواهید شد.

خوردن سیر مجاری تنفس و خون را پاک می کند و با این کار از شدت و زحمت تنگ نفس کاسته و گاهی موجب درمان آن می شود. پس از گذشت دو تا سه ماه سیر حالت ژله ای پیدا می کند، مزه آن شیرین و رنگ آن سیاه می شود. سپس حرارت کم می شود تا در مرکز ماهی به خوبی بپزد. یکی از نقاط ضعف فرآیند تولید خشک نمودن محصولات غذایی در ایران استفاده از سیستمهای سنتی و بدون استفاده صحیح از عملیات آماده سازی و خشک کردن به روش آفتابی است که خوشبختانه در سالهای اخیر استفاده از سیستمهای مکانیکی و صنعتی تا حدودی جایگزین سیستمهای قبلی شده است . یکی دیگر از همان باورهای عجیب و غریب که در میان بانوان خیلی هم کم نیست، این است که از قرصهای ضدبارداری به عنوان دارویی برای رویش مو و درمان کمپشتی موهایشان استفاده میکنند. برای کسب نتیجهی بهتر یکی از این روشها را یکبار در روز انجام بدهید.