از انواع محبوب این ورقها میتوان به ورق مولتی استایل براق اشاره کرد. برخی ورق های مولتی استایل چسب دار هستند که میتوان آن ها را روی سطوح مختلف چسباند, مولتی استایل پشت چسب دار برای نصب این ورق ها باید سطح مورد نظر را با الکل اتانول کاملا تمیز کرد. سطوح مورد نظر باید یکدست, خشک, فاقد گرد و غبار, آلودگی و یا ترکیبات روغنی یا سیلیسی باشند. قابل ذکر است این ورق ها مناسب استفاده در نمای خارجی ساختمان و یا کف سطوح نمی باشند. ورق های مولتی استایل با این طرح و رنگ (طلایی، نقره ای، مسی) شباهت زیادی نیز به سطوح فلزی دارند.

استفاده از این ورق ها مزایای زیادی دارد. تابلو مولتی استایل تابلویی است که در ساخت آن از نوعی ورق پلاستیکی با روکش فلزی استفاده می شود . پلاستیکی به اسم ABS به عنوان لایه دوم روی این ورقها قرار میگیرد. تایل مولتی استایل- کد MS-101 یکی از انواع ورق های پلاستیکی که با لایه ای طرح دار روکش شده است. جایگزینی ورق مولتی استایل طلایی و نقره ای با آیینه، کارهای خلاقانه بسیاری را امکان پذیر وراحت می کند. همچنین از نظر هزینه نیز این جایگزینی بسیار مقرون به صرفه است. دلیل محبوبیت این جایگزینی هم کیفیت و زیبایی بی نظیری است که دارد.

اما مانند هر محصول دیگری این محصول هم شرایطی برای استفاده دارد. هم چنین ورقهای طلایی خش دار هم زیبایی و البته کاربردهای خاص خودشان را دارند. این دسته از مولتی استایل ها در ساخت لوح ها ، گیفت ها و ساختار های دیگر کاربرد فراوانی دارند و عموماً آن ها را در سطوحی به کار می برند که چندان در معرض تابش نور مستقیم نباشد چرا که نمی تواند به اندازه مدل های براق انعکاس داشته باشد . خرید ورق مولتی استایل نقره ای برای مشاهده ی تصویر در اندازه های متعدد و ضخامت یک میلی متر است.

همچنین این مجموعه آمادگی تولید تایل ها در اندازه های سفارشی و تعداد زیاد در بازه زمانی کم را دارد. همچنین کمک کردیم که قیمت روز و همچنین خرید ورق مولتی استایل را از یک وب سایت مطمئن پیگیری کنید. ورق های پلیمری مولتی استایل دارای مقاومت فشاری بالا و سختی متناسب می باشند که کاربرد های گوناگونی در صنایع دارند. از نقاط ضعف ورق های مولتی استایل نیز می توان به عدم مقاومت در مقابل ضربه، حرارت و خراشیدگی وابعاد محدود وکوچک آن نام برد . تا حدی که می توان در امور تزئینی از آن ها به جای فلز نیز استفاده نمود.

اگر دوست دارید این نوشتار را داشته باشید و مایل به دریافت اطلاعات بسیار بیشتر در مورد سفارش مولتی استایل لطفا به بازدید از وب سایت ما.