[ad_1]

خلاصه

شما همیشه می توانید روی شرایط بیرونی حساب کنید تا بر قد شما به عنوان یک رهبر ارشد تأثیر بگذارد ، بنابراین آماده باشید که با درک پویایی بین فردی بازی ، امتیازات خود را تحت فشار تصویب کنید. “داستان های” رئیس شما چیست؟ چگونه آنها با مواد درگیر می شوند؟ و آنها به دنبال چه کسی هستند؟ دانستن این موارد زودهنگام به شما کمک می کند در صورت لزوم حضور در اتاق ، چه به صورت حضوری و چه به صورت م effectivelyثر به دافعه و چرخش پاسخ دهید.

آموزش یک مدیر ارشد یک هنر است و مسئولان ماهر کاخ سفید هر روز این کار را در سخت ترین شرایط انجام می دهند. آنها در فشرده سازی اطلاعات مناسب برای زمان مناسب ، فارغ از موضوع پیچیده یا دستورالعمل مختصر ، مهارت دارند. مهارت های مورد نیاز برای اطلاع مدیر عامل دفتر بیضی مستقیماً در جلسه توجیهی کاربرد دارد همه جوره مدیر عامل شرکت C-suite.

در مورد چگونگی اطلاع رسانی به یک رهبر ارشد هیچ نکته ای کم نیست: او را کوتاه نگه دارید ، پیام را بارگیری کنید و غیره اینها رهنمودهای محکمی هستند ، اما عناصر بین فردی را که برای یک توجیه موفقیت آمیز مهم هستند ، دست کم می گیرند. ارائه شما ممکن است قبل از شروع شکست بخورد یا موفقیت آمیز باشد و اگر شخصی را به نفع پاورپوینت ذخیره کنید ، شانس شما بدتر است.

مشاوره زیر بر اساس علائم نبرد یک سرویس دو بار در کاخ سفید و سالها جلسات توجیهی برای رهبران ارشد شرکت های بزرگ ، غیرانتفاعی و دولت و همچنین آموزش مهارت های توجیهی در سمینارهای سراسر کشور است. آنها چه در جلسات توجیهی حضوری برگزار شوند و چه در عمل از اهمیت برخوردار هستند.

قبل از ورود (یا ورود) به اتاق

“تکان دادن کلید” را تعریف کنید. در یک لحظه حساس در جلسه توجیهی ، رئیس جمهور به یک مشاور معتمد متوسل می شود و برای تأیید سخنان شما به دنبال حالت های چهره می رود. این شخص باید “بله” را تکان دهد. این یک حرکت آرام است که به رئیس راحتی می دهد. این نشان می دهد که ایده شما سالم است و از همه افراد مناسب مشاوره شده است. هر چیزی که فاقد سر تکان دهنده باشد ، سوالات بعدی را ایجاد کرده و شک و تردید در اتاق را ایجاد می کند. بدتر اینکه نگاهی به پهلو یا عدم تأیید یک مشاور عمومی می تواند منجر به مرگ سریع رشته شما شود.

قبل از ارائه ایده خود ، بدانید که گره های اصلی چیست (آنها می توانند چندین نفر باشند و بسته به مشکل متفاوت هستند) و پیش از آنها با آنها مشورت کنید. گرچه مدیرعاملی که شما به او اطلاع می دهید ممکن است سرنوشت سازانه ای نداشته باشد ، اما به احتمال زیاد آنها افرادی دارند که بیش از سایرین به عقایدشان اعتماد دارند. شما به حمایت آنها نیاز دارید – یا حداقل احساس آنها مبنی بر اینکه درگیر جنگ سختی هستید.

“داستان های” رئیس خود را بدانید. اگر وقت زیادی را با مدیر عامل شرکت می گذرانید ، باید نشانه های غیرکلامی را که نشانگر مواردی مانند “در این لحظه عمیق تر کنید” یا “سرعت آن را” بدانید ، بدانید. در غیر این صورت ، به دنبال افرادی باشید که به طور منظم جلسات توجیهی برگزار می کنند و با آنها ارتباط برقرار می کنند. بپرسید که به دنبال چه چیزی باشید تا متوجه شوید رئیس رنجیده است یا خیر و آیا راهی برای تعیین اینکه آیا این حرف به خاطر چیزی است که می گویید یا نه وجود دارد. همچنین بپرسید که چگونه می توانید به سیگنالهای منفی پاسخ دهید و سعی کنید روحیه خود را تغییر دهید. درک مقدماتی از زبان بدن رئیس شما به شما کمک می کند تا در طول جلسه توجیهی خونسرد باشید و در مسیر درست خود قرار بگیرید.

دریابید که رئیس چگونه با مواد درگیر می شود. افراد در نحوه واکنش و جذب اطلاعات متفاوت هستند. یک رهبر ارشد که در کاخ سفید به او دستور دادم در هر جلسه توجیهی س askالاتی را مطرح می کند و هر نقطه از بزرگ یا کوچک را محکم دفع می کند. برخی از همکاران این شرم آور را پیدا کردند و سرانجام به افرادی “بله” تبدیل شدند و احترام او را از دست دادند. افراد دیگر هر بار می پریدند. بسته به نظر می رسیدند و او را هیجان زده می کردند. همکارانی که احترام این رهبر را به دست آوردند کسانی بودند که نبردهای خود را هوشمندانه انتخاب کردند. آنها هر جا می توانستند “بله” رفتند و وقتی بیشتر از همه مورد محاسبه قرار گرفت آن را عقب برانند و انعطاف پذیری و اعتماد به نفس در نظرات خود را نشان دهند. اگر با آگاهی از سبک تعامل رهبر وارد شوید ، برای انتقال م effectivelyثر اطلاعات و پاسخ به طرد شدن ، آمادگی بهتری خواهید داشت.

برنامه فارغ التحصیلی موفقیت و شکست. مطمئناً ، شما باید قبل از ورود به در ، آنچه را که لازم دارید از یک جلسه تعیین کنید. اما در اینجا یک پیچ و تاب وجود دارد: برای موفقیت و شکست در مورد آن به صورت باینری فکر نکنید. با “سوال” خود ، اما همچنین با برنامه های احتمالی برای چندین سناریو موفقیت و شکست ، وارد جلسه شوید. اگر مکالمه “خیر” باشد ، می توانید نسخه پیشنهادی خود را کاهش دهید. به همین ترتیب ، اگر ایده شما به موفقیت رسید ، چند ایده اضافی برای برنامه های الحاقی داشته باشید یا روش هایی را برای سرعت بخشیدن به برنامه خود پیشنهاد دهید. به طور خلاصه ، به این فکر کنید که چگونه می توانید یک پیروزی محدود بدست آورید ، به جای یک شکست کامل ، ایده را برای مبارزه با یک روز دیگر زنده نگه دارید ، یا در بهترین حالت ، بزرگتر و سریعتر شوید.

هنگامی که شما در اتاق هستید

اتاق را بخوانید ، نه یادداشت های خود را. این دستورالعمل شخصی باشد یا مجازی ، باید خطوط و زبان بدن را بخوانید. در این مرحله ، شما باید مواد خود را سرد بدانید تا با یادداشت های خود اشتباه نکنید. انرژی ذهنی شما باید بر روی خواندن اتاق ، جستجوی دهانه ها و تماشای تله متمرکز باشد. اگر نتیجه این قانون وجود داشته باشد ، این است که “یادداشت برداری کنید ، نه یادداشت برداری”. (در واقع ، در صورت امکان ، شخص دیگری را وادار به یادداشت برداری کنید تا بتوانید کاملاً در لحظه حضور داشته باشید.)

روی وظیفه خود متمرکز باشید. فشار زمان ، علایق رقابتی و شرایط پیش بینی نشده می تواند شما را از کار در طول جلسه منحرف کند ، اما تمرکز خود را از دست ندهید. پرسش شما اولویت شما و دلیل حضور شماست ، بنابراین تمام انرژی ذهنی خود را صرف جستجوی فرصت های توسعه آن کنید. اگر مکالمه از خط خارج شد ، س causesال باعث می شود جلسه کم شود ، یا کسی شروع به صحبت در مورد یک حیوان خانگی می کند ، چند روش برای هدایت مکالمه از قبل و دریافت آنچه شما نیاز دارید برنامه ریزی کنید. تعقیب یک استعداد نادر است اما در عین حال ماهر ، و البته ، شما نمی خواهید مانند یک سفت یا روبات به نظر برسید. اما در یک محیط شلوغ کاری ، جلسات اغلب قطع یا قطع می شوند. سعی نکنید انحراف و جزئیات غیرضروری را انتخاب کنید تا احتمال وقفه در جلسات خلاصه قبل از انجام تحقیق را کاهش دهید.

هنر سکوت را تمرین کنید. شما ایده خود را منتشر کرده اید یا سوال خود را مطرح کرده اید. بحث آغاز شده است و اکنون شما باید بسیار استراتژیک باشید که آیا و چه موقع باید تماس بگیرید. مدیرعامل دیگران را در اتاق درگیر می کند یا با صدای بلند فکر می کند. هنگامی که در زمان نامناسبی صحبت می کنید ، خطر این را دارید که خط فکری خود را خارج کرده یا رئیس خود را آزار دهید. نیازی نیست که مورد غیرضروری را تأیید کنید یا دانش خود را نشان دهید. متناوباً ، اگر بحث علیه شماست ، هنگام پریدن سعی کنید بهترین ضربه را بجای همه شلیک ها بزنید تا سعی کنید همه چیز را به حالت قبل برگردانید. غالبا، نه صحبت در زمان اشتباه به همان اندازه گفتن حرف درست در زمان مناسب مهم است.

مهم نیست که چقدر آماده باشید ، شرایط خارج از کنترل شما ، از یک بحران غیرمرتبط تا سطح استرس رئیس در آن روز ، بر قد شما تأثیر می گذارد. اگرچه نمی توانید موفقیت را تضمین کنید ، اما تمرکز بر پویایی های بین فردی پیش از موعد و بهبود آگاهی از موقعیت خود در اتاق ، باعث تأثیرگذاری بیشتر شما خواهد شد. چه در حال اطلاع دادن به رئیس جمهور ایالات متحده ، چه به مدیر عامل شرکت C-suite و چه به عنوان یک رهبر ، در موقعیت بهتری برای ارائه پیام مناسب تحت فشار خواهید بود.

[ad_2]

منبع: bighat-news.ir