بهترین جاروبرقی

دنیای بهترین جاروبرقی که در حال گسترش است ، می تواند یک میدان مین باشد. با استفاده از چوب و سیلندر ، دست و بالابر ، و نیازی به ذکر نیست که مدل های ربات افزایش یافته است

به نظر می رسد طیف بهترین جاروبرقی های موجود در بازار در حال حاضر بی پایان است. اما پیدا کردن موردی که برای تمام نیازهای تمیز کردن شما مناسب باشد

چه با فرش ، کف سخت ، پله ، موی حیوان خانگی یا همه اینها روبرو باشید – نباید استرس آور باشد.ما با تلاش ، آزمایش و بررسی حداقل 92 مدل برای یافتن بهترین جاروبرقی ، وظیفه خود را بر عهده گرفتیم

تا تمام زحمات شما را از شما بگیریم. ما آنها را توزین کرده ایم تا بهترین نتیجه ای را که پول شما می تواند بخرد ، پیدا کنیم.

ما مناطق کلیدی را شامل عملکرد هنگام تمیز کردن طیف وسیعی از سطوح مختلف کف ، سهولت استفاده ، طراحی و دستورالعمل ها کردیم. این راهنمای مفید

به شما کمک می کند تا خلا  مناسب فضای خود را پیدا کنید. بهترین جاروبرقی های مناسب برای خانواده های بزرگتر و فرش دار بهترین گزینه هستند. دلیل این امر این است

که آنها معمولاً دارای یک برس توربو در سر کف هستند که باعث می شود آنها بخصوص در برداشتن مو و باقی مانده از فرشها م effectiveثر باشند. سر کف گسترده نیز به این معنی است

 

که آنها می توانند با سرعت بیشتری و موثرتر مساحت بیشتری از سایر بهترین جاروبرقی را پوشش دهند.در حالی که آنها را به جلو می رانید و نه اینکه آنها را به پشت خود بکشید

این مدل ها  بهترین جاروبرقی نسبت به سیلندرها پایدارتر و راحت تر هستند. در هنگام استفاده از حالت ایستاده نیازی به خم شدن نیز نیست ، که این امر گزینه خوبی برای افرادی است که از ناحیه کمر دچار مشکل هستند.

این طرح می تواند برای پله ها ناجور باشد و همچنین برای رسیدن به زیر مبلمان بسیار حجیم باشد و وزن بعضی ها نیز می تواند پس از استفاده طولانی مدت آسیب ببیند.

هر چند آنها معمولاً برای ذخیره سازی مرتب هستند و معمولاً می توانند ابزارها را روی بدن نگه دارند بنابراین هنگام تمیز کردن باید آنها را تحویل بگیرید. خلا های سیلندر معمولاً سبک تر و قابل حمل تر از حالت ایستاده هستند

انواع مدل های بهترین جاروبرقی

زیرا بدنه اصلی روی زمین قرار گرفته و کشیده می شود. پشت شما همانطور که جارو برقی می کنید. بسته به نوع علاقه شما می توانند کیسه ای و بدون کیسه باشند و اغلب با انتخاب مناسبی از ابزارها تهیه می شوند.

آنها سالهاست که به لطف سبک و راحت بودن آنها وجود دارد ، و آنها را برای کسانی که با بهترین جاروبرقی های سنگین تر مبارزه می کنند ایده آل می کند.

آنها برای رسیدن به زیر و اطراف مبلمان بهتر هستند و تمیز کردن یک پله را با یک شلنگ بلند و انعطاف پذیر ساده تر می کنند. هرچند باید در هنگام کشیدن آن در خانه دقت شود زیرا می تواند به دیوارها و مبلمان بکشد.

برخی از طرح ها همچنین می توانند نسبت به انواع دیگر بهترین جاروبرقی کمی حجیم و ناخوشایندتر باشند ، مخصوصاً که دارای یک شلنگ بلند هستند.

به دلیل طراحی بی سیم و بهترین جاروبرقی ، تقریباً با سیم های رقیب ، جاروبرقی های چوبی اکنون محبوبیت بیشتری پیدا می کنند.

مدل ها. در حقیقت ، در حالی که آنها در ابتدا برای نشت سریع طراحی شده بودند ، اکنون از آنها برای تمیز کردن کل خانواده استفاده می شود.

در هسته اصلی ، طراحی آنها راحتی را فراهم می کند ، به طور معمول دارای یک بدنه سبک “چوب” و یک قوطی کوچکتر است که به طور منظم خالی می شود.

آنها همچنین تمایل دارند که از اتصالات مانند ابزار شکاف ، تودوزی و در بعضی موارد حتی برس حیوان خانگی موتوری مخصوص موهای حیوانات خانگی استفاده کنند.

اگرچه چون بی سیم هستند ، به عمر باتری نیز بستگی دارند ، بنابراین آماده استفاده در هنگام استفاده از آن باشید.آنها برای ذخیره سازی جمع و جور هستند

(بعضی از آنها می توانند روی دیوار نصب شوند) و سبک تر از جاروبرقی های ایستاده و استوانه ای هستند ، که به طور کلی استفاده آنها را راحت تر می کند.

در حالی که خلا  ربات جای خلا standard استاندارد شما را نخواهد گرفت ، اما به شدت باعث کاهش غالباً باید دیگری را بیرون بیاورید و به شما وقت بیشتری بدهید.

این بهترین جاروبرقی با استفاده از سنسورها کار می کنند تا از برخورد با مبلمان و نقشه برداری از مکان هایی که در اطراف اتاق بوده اند ، جلوگیری کنند و اطمینان حاصل کنند که هیچ منطقه ای فراموش نشده است.

بهترین جاروبرقی رباتیک

در سالهای اخیر خلا  ربات ها بهترین جاروبرقی مسیری طولانی را طی کرده اند. آنها اکنون از قدرت بالاتری بهره می برند ، از گلدان های گرد و غبار بزرگتری برخوردار هستند و از فناوری بالاتری نسبت به گذشته برخوردار هستند.

اکثر مدل ها با wifi سازگار هستند ، به این معنی که می توانید خلا home خود را طوری تنظیم کنید که حتی اگر در خانه نباشید تمیز شود.

با استفاده از بسیاری از مدل ها ، هم اکنون می توانید مکان های ممنوع را تنظیم کرده و اتاق هایی را که نمی خواهید تمیز شوند نیز مسدود کنید.

بهترین جاروبرقی دستی برای تمیز کردن سریع ریختن و همچنین فضاهای تنگ و نامناسب مانند فضای داخلی ماشین و راه پله ها ایده آل است.

بدون سیم بودن ، گرفتن و راحت بودن آنها امکان پذیر است ، اما به عمر باتری بستگی دارد و دارای ظرفیت گرد و غبار کمتری نسبت به بهترین جاروبرقی ایستاده و سیلندر است ، بنابراین مهم است که قبل از خرید این مشخصات را بررسی کنید.

به عنوان یک قاعده کلی ، به دنبال حداقل 20 دقیقه دوام باتری باشید (این به شما فرصت کافی برای دور زدن اتومبیل را می دهد) و اگر نمی خواهید اغلب آن را خالی کنید ، حداقل 0.3 لیتر گرد و غبار داشته باشید.

همچنین لازم به ذکر است که بسیاری از بهترین جاروبرقی ایستاده بی سیم نیز می توانند به عنوان دستی کار کنند ، بنابراین ممکن است از قبل یکی از آنها را در خانه داشته باشید.

اما اگر می خواهید در یک دستی جدید و همچنین عمر باتری و ظرفیت گرد و غبار سرمایه گذاری کنید ، باید وزن آن را نیز در نظر بگیرید.

ممکن است در ابتدا احساس سبکی کند اما بعد از مدت کوتاهی احساس سنگینی و خستگی می کند. وزن باید به طور متوسط حدود 1-1.5 کیلوگرم باشد.

ابزارهای موجود نیز می توانند متفاوت باشند. برخی از آنها ، مانند ابزار شکاف و یک وسیله حیوان خانگی ، ممکن است برای تمیز کردن شما ضروری باشد.بهترین جاروبرقی

به این فکر کنید که از این خلا برای چه چیزی استفاده خواهید کرد و آیا لوازم جانبی به شما کمک می کنند.