سرشیشه اونت – حال که شما در این صفحه و به دنبال اطلاعات کافی درباره ی سرشیشه های اونت هستید میتوانیم بگوییم که شما هم یکی از طرفداران این برند هستید و یا قصد این را دارید که برای اولین بار از این برند برای نوزاد عزیز خود استفاده کنید . به همین دلیل ما در این بخش به تعدادی از پرتکرار ترین سوالات درباره سرشیشه های اونت را پاسخ دادیم تا شما بتوانید بهترین و صحیح ترین انتخاب را داشته باشید. شیشه شیر اونت، سرشیشه و همچنین پستانک اونت از پرفروش ترین محصولات ابن برند هستند.

یکی از وسیله هایی که با تولد نوزاد در خانه ها یافت می شود، سر شیشه شیر است تا بتوان در کنار تغذیه کودک از سینه مادر، شیشه شیر را نیز استفاده کرد. متاسفانه در بازار سر شیشه شیرهای بی کیفیتی عرضه می شوند که به دلیل رعایت نشدن استانداردها، می توانند به سلامت کودک آسیب برسانند.

بهتر است سر شیشه شیر دارای کیفیت باشد و کاملا به حفظ سلامت کودک کمک کند. یکی از برندهایی که در بازار موجود است و می توان با خیال راحت برای کودک و نوزاد خود استفاده کرد، سر شیشه اونت است که بسیار باکیفیت می باشد. در ادامه با این محصول بیشتر آشنا می شوید.

 

ویژگی های سر شیشه اونت

سرشیشه اونت محصول ساخت کشور انگلستان است که مطابق با آخرین استانداردهای جهانی ساخته شده است و به مادران کمک می کند که با خیال راحت از این سر شیشه ها برای نوزاد خود استفاده کنند. برخی از ویژگی های مهم سر شیشه فیلیپس اونت عبارتند از:

  • سر شیشه اونت به گونه ای ساخته شده است که نوزاد در زمان مک زدن آن، تفاوتش را با سینه مادر متوجه نمی شود. متاسفانه سازنده دیگر سر شیشه های موجود در بازار به این امر توجه نمی کنند و پس از چند بار استفاده از شیشه شیر، کودک تمایلی به تغذیه از طریق سینه مادر ندارد.
  • سر آن از انعطاف بالایی برخوردار است و سوراخ های آن متناسب با سن کودک طراحی می شوند.
  • می توان به راحتی آن ها را شست و یا این که هر چند وقت یکبار برای استریل شدن آن را در مایکروویو قرار داد.
  • در ساختار ان موادی که برای کودک مضر باشد، وجود ندارد و فاقد هر گونه مواد شیمیایی می باشد.
  • در ایجاد نفخ کودک اثری ندارد زیرا از تکنولوژی خاصی استفاده می کند.

 

آیا نفخ کودک به سر شیشه شیر مربوط می شود؟

معمولا در ماه های اول تولد، کودکان دچار نفخ می شوند و والدین راه های متفاوتی را برای برطرف کردن آن امتحان می کنند. اگر نوزاد و کودک از شیشه شیر استفاده می کند، این امر می تواند به یکی از دلایل نفخ تبدیل شود و ان هم به دلیل طراحی و ساخت نامناسب سر شیشه شیر می باشد که کودک در زمان خوردن شیر، هوا را به داخل می کشد.

در سر شیشه اونت از حلقه دولایه ضد نفخ استفاده شده است که به واسطه ان هوا به دهان کودک وارد نمی شود بلکه در داخل شیشه جای می گیرد و این یعنی سر شیشه اونت برخلاف دیگر سر شیشه های موجود در بازار نمی تواند به دلیل  نفخ و کولیک کودک تبدیل شود.

منبع:

https://niniyari.com/%d8%a8%d8%b1%d8%b1%d8%b3%db%8c-%d9%85%d8%b4%d8%ae%d8%b5%d8%a7%d8%aa-%d9%88-%d9%88%db%8c%da%98%da%af%db%8c-%d9%87%d8%a7%db%8c-%d8%a7%d8%b3%d8%aa%d9%81%d8%a7%d8%af%d9%87-%d8%a7%d8%b2-%d8%b3%d8%b1%d8%b4/