برای افزایش تنوع ، شرکت های فناوری آمریکایی باید از استعداد پیروی کنند


اگر صنعت فناوری بخواهد با مشکلات دیرینه خود در زمینه تنوع در رده های خود مقابله کند ، ممکن است شرکت های فناوری نیاز به مراجعه به مکان های مختلف استعدادها داشته باشند نه برعکس. بنابراین این شرکت ها باید به کجا نگاه کنند؟ مجموعه ای از داده ها در مورد محل زندگی Black ، فارغ التحصیلان Latinx و فارغ التحصیلان STEM ؛ جایی که هزینه های پایین زندگی برخی از موانع ورود را از بین می برد. و در مواردی که زیرساخت های دیجیتال به اندازه کافی قابل اعتماد و در دسترس باشد تا بتواند برای کار از راه دور مفید باشد ، این مقاله شش ایالت را شناسایی می کند – جورجیا ، تگزاس ، دلاور ، ویرجینیا ، کانکتیکات و مریلند – که در رتبه بندی تنوع استعداد بالا هستند و فراتر از حد معمول هستند خوشه های فناوری در کالیفرنیا ، نیویورک و ماساچوست.

هیچ رازی نیست که فناوری از دیرباز با تنوع و فراگیری مشکلی داشته است. همگن بودن صنعت فقط یک مشکل سطحی نیست – شاید دلیل اصلی مشکلات بسیار بزرگتری باشد که گریبانگیر فناوری است. این پیامدهایی برای عدالت و انصاف دارد. این امر همچنین منجر به کاستی های مخرب در محصولات خود صنعت می شود. به فن آوری های ناعادلانه تشخیص چهره فکر کنید که تبعیض علیه افراد را با هدفون های رنگی یا واقعیت مجازی تشدید می کند – که عمدتا توسط آقایان ایجاد شده و می تواند زنان را دچار حالت تهوع کند. اینها فقط دو نمونه از محصولات در یک صنعت با کمبود چشم اندازهای متنوع است که برای طراحی محصول مورد استفاده قرار می گیرند. اکنون ، در میان فشارهای فزاینده اجتماعی ، صنعت متعهد شده است گام های جدیدی برای کاهش شکاف پایدار تنوع خود بردارد.

شرکت های فنی قبلاً وعده های مشابهی داده بودند ، اما موفقیت چندانی نداشته اند. مورد گوگل را در نظر بگیرید که از نظر چالش هایش در بین شفاف ترین هاست. سهم آن از کارمندان کم نماینده بین 2014 و 2018 به سختی منحرف شده است. در این میان ، از سال 2016 ، سه افسر اصلی تنوع را پشت سر گذاشته است. گزارش تنوع سالانه 2020 گوگل پیشرفت هایی را نشان می دهد ، اما هنوز هم از تعادل دور است: 5.5٪ از کارمندان سیاه یا سیاه و نژاد و 6.6٪ خود را شناسایی می کنند Latinx یا Latinx و هر نژاد دیگر و 32.5٪ از کارمندان زن معرفی می کنند. Google عادی نیست ؛ همکاران وی در صنعت آمار تحریف شده مشابهی دارند. آمازون و اپل به دلیل نمایندگی بیشتر چنین جوامعی در واحدهای فروش و انبارداری این شرکت ها ، سهم نسبتاً بیشتری از کارمندان Black و Latinx را نشان می دهند.

اما اکنون همه گیری و تغییراتی که در نحوه انجام کار ایجاد کرده است ، فرصتی بی سابقه برای یک نقطه عطف فراهم می کند. یکی از موانع غلبه بر ناهماهنگی در تنوع ، تمرکز شدید جغرافیایی شرکت های فناوری است که توانایی صنعت را برای اتصال ، استخدام و حفظ استعدادها از یک استخر پراکنده محدود می کند. هفتاد و پنج درصد بودجه سرمایه گذاری مخاطره آمیز فقط در سه ایالت – نیویورک ، کالیفرنیا و ماساچوست – متمرکز شده است و بیش از 90٪ رشد فشرده فناوری در بخش نوآوری بین سال های 2005 و 2017 فقط در پنج منطقه مترو اتفاق افتاده است ، از این تعداد چهار مورد – نیویورک ، بوستون ، سانفرانسیسکو و سن خوزه – در این سه ایالت هستند.

حتی اگر شرکت های فناوری برای استخدام استعدادها از این مکانها فراتر روند ، ترغیب نیروهای جدید از مناطق مختلف کشور – به ویژه افراد جوامع کمبود نماینده – برای جابجایی مجدد دشوارتر است. شبکه های اجتماعی و سیستم های پشتیبانی آنها در جای دیگری است و تمرکز تکنسین ها هزینه زندگی در مکان های خوشه ای مانند خلیج فارس یا بوستون را افزایش می دهد. به عنوان مثال شرکت ها در ترغیب نیروهای جدید برای انتقال به منطقه خلیج فارس مشکل دارند و طبق یک مطالعه اخیر ، دو سوم تکنسین های فعلی می گویند در صورت امکان می توانند منطقه خلیج فارس را ترک کنند.

برای فراگیرتر کردن صنعت ، شرکتهای فناوری باید از تعصبات جغرافیایی خود رها شده و نحوه استخدام ، سازماندهی تیمها و اجازه کار به کارمندان را تغییر دهند. همانطور که شرکت ها در طی یک همه گیری – و شاید برای همیشه – به کار از راه دور می روند ، شرکت های فناوری باید یک استراتژی جذب و نگهداری را پیش بینی کنند که استعدادها را از مکان های دور از خوشه های معمول هدف قرار دهد. (اگر قبلاً چنین کاری انجام داده اند ، باید این استراتژی را دو برابر انجام دهند.) حتی اگر روند “کار از خانه” در همه جا رشد نکند ، شور و شوق کنونی برای آن فرصتی برای کاهش شکاف در تنوع ایجاد می کند. با استخدام و حفظ گروههای کم نماینده.

حتما بخوانید:
نیسان بار تهران نیسان بار شهرستان نیسان بار غرب وانت نیسان بار آنلاین
قدرت گرفته توسط وبسایـــت سمنـــدون

فرصت ها را شناسایی کنید

صنعت فناوری برای موفقیت در جایی که در گذشته شکست خورده است ، نیاز به رویکرد جدیدی در یافتن و حفظ استعدادها دارد. ما پیشنهاد می کنیم بدون محدودیت های جغرافیایی و با شناسایی مناطقی که دارای شرایط مناسب برای حفظ چنین استعدادی هستند ، با جلسه ای با استخدام با کیفیت بالا در جایی که هستند ، شروع کنیم.

به عنوان بخشی از ابتکار تحقیق ما ، ارائه اقتصاد دیجیتال برای همه (IDEA) 2030 (ایجاد شده با همکاری مرکز رشد جامع Mastercard و پشتیبانی صندوق تأثیر Mastercard) ، ما دو اقدام اساسی را توسعه دادیم: یكی ارزیابی “تنوع استعداد فناوری” است كه سهم گروههای كم بازده را در خط لوله فناوری (با استفاده از STEM یا دارندگان درجه) تجزیه و تحلیل می كند. مربوط به STEM ، به عنوان پروکسی برای جریان استعدادهای مرتبط با صنعت فناوری) و نحوه توزیع آن در بین ایالت های آمریکا دومین اقدام ارزیابی آمادگی دیجیتال برای هر کشور ایالات متحده است که ویژگی های کلیدی مانند سهولت استفاده از خانه در ایالت ، در دسترس بودن خدمات عمومی آنلاین و دسترسی به اینترنت فراگیر. ما این نتایج را در برابر دو فاکتور مهم اقتصادی اجتماعی که به جذب و نگهداری کمک می کنند ، ترسیم می کنیم: هزینه زندگی و سهم نیروی کار دولت در صنعت فناوری ، بنابراین احساس حمایت از یک شبکه حرفه ای نزدیک را ایجاد می کنیم.

نتایج ، بینش هایی را ارائه می دهد که می تواند استراتژی های شرکت های فناوری را برای کاهش اختلافات در تنوع و اقدام تسهیل کند. شرکت ها می توانند از این تجزیه و تحلیل استفاده کنند تا نه تنها منابع استخدامی خود را در مناطقی متمرکز کنند که مخازنی با استعدادهای مختلف دارند ، بلکه همچنین مناطقی را که برای حفظ استعداد و حفظ بهره وری آنها مناسب هستند ، شناسایی کنند. این به ایجاد یک نقشه راه برای سازماندهی نیروی کار متنوع و پراکنده کمک می کند. نتایج تجزیه و تحلیل در نمودار زیر نشان داده شده است.

شش ایالت وجود دارد – جورجیا ، تگزاس ، دلاور ، ویرجینیا ، کانکتیکات و مریلند – که از نظر تنوع در استعداد فناوری رتبه بالایی دارند و خارج از خوشه های فناوری سنتی در کالیفرنیا ، نیویورک و ماساچوست هستند. آنها همچنین سهم قابل توجهی از کارگران فنی را در اختیار دارند و در کشورهایی هستند که از نظر اقتصادی مقرون به صرفه تر از ایالت های دارای خوشه فناوری روز هستند – همه عواملی که باعث ماندگاری و بهره وری بیشتر می شوند. آنها می توانند یک مجموعه اصلی از “کشورهای هدف” را تشکیل دهند ، که فرصتی استفاده نشده برای شرکت های بزرگ فناوری برای توسعه استراتژی های استخدام برای ایجاد تنوع در نیروی کار خود است.

مثال

برای دیدن نمونه ای خاص ، گرجستان را در نظر بگیرید ، کشور مورد نظر که تمام معیارهای ما را با هم ترکیب می کند. به طور خاص ، در مورد آتلانتا ، بزرگترین شهر ایالت و هسته اصلی مجموعه ایالت از فرصت ها استفاده کنید. آتلانتا ویژگی های فرخنده بسیاری را در خود جای داده است که آن را به یک کانون استعداد از جوامع سنتی که کمتر نمایندگی دارند ، تبدیل می کند. این رتبه 10 در استخدام فناوری در سطح ملی را دارد ، قطب کارآفرینی در زمینه فناوری سیاه است و مجموعه ای از مراکز مهم دانشگاهی از جمله Tech Georgia و دانشگاه Emory و همچنین Morehouse و Spelman ، دو HBCU شناخته شده است. که سهم بسزایی در آموزش جوامع کم نماینده دارند. در آتلانتا همچنین میدان Tech ، قطب نوآوری در فن آوری وجود دارد.

حتما بخوانید:
انقلابی در علم مواد
قدرت گرفته توسط وبسایـــت سمنـــدون

HBCU ها گره ای قدرتمند در شبکه آتلانتا هستند. آنها مسئول تعداد نامتناسب فارغ التحصیلان سیاه پوست در زمینه های STEM ، از جمله تقریباً نیمی از مدارک STEM اعطا شده بین سال های 1995 و 2004 برای زنان سیاه پوست هستند. Morehouse همچنین یک راه اندازی برنامه نویسی به نام Momentum @ Morehouse را اداره می کند. با این حال ، شرکت های فناوری هنوز به طور فشرده از HBCU استخدام نمی کنند. سایر م institutionsسسات دانشگاهی در این زمینه که قبلاً در رادار صنعت فناوری قرار گرفته اند ، مانند Georgia Tech ، از نظر تعداد رشته های مهندسی Black در ایالات متحده در پنج دانشگاه برتر قرار دارند.

یافتن نیروهای استخدام شده در نقاط داغ مانند آتلانتا و رها کردن آنها برای کار از راه دور ، یا در دفاتر ماهواره ای یا به عنوان بخشی از خوشه های منطقه ای در جوامع خانگی آنها ، می تواند چرخه استخدام و نگهداری شدیدتری ایجاد کند. واضح است که شرکت های فناوری انگیزه خواهند داشت تا شکاف تنوع را برطرف کنند و نشان دهند که به تعهدات خود عمل می کنند. این شرکت ها در بازار کار رقابتی هستند و دائماً با استعداد روبرو می شوند. این شرکت ها تمایل دارند لیبرال ها را تحریف کنند ، آنها نیاز به ایجاد محیطی دارند که از ترکیب کارکنان متنوع تر و گسترده تر پشتیبانی کند. و به لطف افزایش قیمت سهام ، منابع نامتناسبی دارند و به طور کلی صنعت به خصوص در هنگام افزایش فعالیت دیجیتال در طی همه گیر شدن وضعیت خوبی دارد.

به عنوان مثال ، با فوریت زیست محیطی جدید ، مدیر عامل Google ، Sundar Pichai ، به پنج قدم مهم “ایجاد عدالت پایدار برای جامعه سیاه + ما” متعهد است ، از جمله هدف بهبود نمایندگی رهبران گروه کم نماینده تا 30 سال تا سال 2025. با شکایت قابل توجه ضد انحصاری وزارت دادگستری ، که اکنون از Google خارج شده و پرونده های قضایی بیشتر علیه چندین شرکت ، فشار برای انجام کلیه تعهدات قبلی ، از جمله ایجاد فرصت برای کار متنوع تر ، فقط زیاد شده شرایط هدف مشخص شده در اینجا در تجزیه و تحلیل ما با Googleplex در کالیفرنیا فاصله دارد. آنها به پیچای و همكاران صنعت وی این فرصت را می دهند كه براساس تعهد برای تغییر تركیب نیروی كار ، شركت ، محصولات و فرهنگ آن را عمل كنند. همه گیری ممکن است محیطی را برای آگاهی مجدد از بی عدالتی اجتماعی و نیاز به مقابله با مشکلات ایجاد کرده باشد. اما ممکن است این محیط ایجاد شده باشد تا اقدامات قابل توجهی در مورد آن انجام شود.

یادداشت نویسنده: تیم تحقیقاتی ما شامل دویانی سینگ ، کریستینا فیلیپوویچ و جو جوی ژانگ بود.

یادداشت در مورد روش: برای محاسبه “تنوع فنی برای تنوع استعداد” ، ما از دارندگان مدرک STEM یا STEM به عنوان یک پروکسی برای “استعداد” متناسب با صنعت فناوری استفاده کردیم و نسبت دانشجویان سیاه ، لاتینکس و زنانی را که این درجه ها را دنبال می کنند اندازه گیری کردیم ، مانند نسبت جمعیت کل دانشجویان سیاه ، لاتین یا دختر در هر ایالت ، با استفاده از داده های اداره سرشماری ایالات متحده برای سال 2018. نمره آمادگی دیجیتال با ترکیب “نمره آمادگی در خانه” محاسبه شد که فاکتورهایی مانند دسترسی به دستگاه های فن آوری در خانه ، سهم پیش بینی شده نیروی کار از راه دور و میزان صنعت اطلاعات و خدمات و ارزیابی فراگیر اینترنت و خدمات عمومی دیجیتال را اندازه گیری می کند که دسترسی به اینترنت قابل دسترسی و نحوه استفاده کشورها را اندازه گیری می کند فن آوری برای خدمت به جوامع خود را در طول Covid-19.

یادداشت سردبیر: هر رتبه بندی یا شاخص فقط یک روش برای تجزیه و تحلیل و مقایسه شرکت ها یا مکان ها بر اساس یک روش خاص و مجموعه داده است. در HBR ، ما معتقدیم که یک شاخص خوب طراحی شده می تواند اطلاعات مفیدی را ارائه دهد ، حتی اگر به عنوان یک عکس فوری از یک تصویر بزرگتر باشد. ما همیشه از شما می خواهیم که روش را با دقت بخوانید.


منبع: bighat-news.ir

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum tiktok takipçi satın alhtml nullednulled themesElexbetCanlı Bahis SiteleriCanlı Bahis SiteleriTrbetGorabetMariobetTipobetBetpasBetvoleMobil Ödeme bozdurma