با کار BFF خود دوست باشید – حتی پس از رفتن یکی از شما


دردناک است وقتی یک دوست صمیمی در محل کار خود به یک کار جدید برود. از دست دادن آن تعامل منظم می تواند منجر به فقدان سه مورد اتصال شود که به ما کمک می کند تا با دیگران احساس نزدیکی کنیم: ثبات ، آسیب پذیری و مثبت بودن. برای برقراری ارتباط با همکار سابق خود ، باید سخت تلاش کنید تا یک دنباله جدید ایجاد کنید. شما باید در برقراری ارتباط فعال باشید و باید فراتر از کار خود به عنوان یک موضوع مکالمه باشید. پیروی از این مراحل به شما کمک می کند الگوی دوستی جدیدی ایجاد کنید و بنیادی را که قبلاً بنا کرده اید ، بنا کنید.

بسیاری از ما در محل کار دوست صمیمی هستیم و مزایای این روابط بسیار است. با پایان یافتن این دوستی ها می تواند دردناک باشد – نه به دلیل انفجار یا ناامیدکننده بودن آنها ، بلکه به دلیل چیزی بسیار معصوم تر: دوستی کار را رها می کند.

اگرچه در سطح فکری ممکن است بدانیم که محل کار هنگام ترک دوستمان احساسی مشابه نخواهد داشت ، اما ما معمولاً معتقدیم که رابطه خارج از کار نیز ادامه خواهد داشت. فقط بعد از چند هفته یا چند ماه ، وقتی دیگر احساس نزدیکی با آنها نکنیم ، احتمالاً احساس صدمه خواهیم کرد ، سکوت را شخصاً تحمل خواهیم کرد و می پذیریم که دوستی برای طرف مقابل آنقدرها که انتظار داشتیم معنی ندارد.

این درد عمیق است. در واقع ، آنقدر عمیق است که 30٪ از پاسخ دهندگان در سال 2019 من. دوستان در نظرسنجی محل کار گفت بزرگترین ترس آنها از دوستی در محل کار این است که از دست دادن دوستی بعد از کار بیش از حد درد می کند. در واقع ، این پنجمین ترس از دوستی در محل کار در رتبه های برتر است. این ترس از دست دادن دوستی بعد از کار حتی از ترس از دست دادن آن دوستی بالاتر است در حین به دلیل دعوا یا جدایی کار کنید.

با این حال ، خبر بد نیست. در حالی که صدها داستان از احساس تعجب و صدمه دیدن مردم از دوستی که در محل کار باقی نمانده است را شنیده ام ، در همان نظرسنجی ، بیش از 61٪ از پاسخ دهندگان گفتند که هنوز با یک دوست صمیمی قبلی دوست هستند.

همانطور که قبلاً نوشتم ، تحقیقات من نشان داده است که سه مورد نیاز برای اتصال میزان نزدیکی ما به دیگران را تعیین می کند:

  • سازگاری: تجربه مشترک و تعاملات منظمی که با یکدیگر داریم
  • آسیب پذیری: احساس می کنیم مثل اینکه یکدیگر را می شناسیم و می توانیم صادقانه با کسانی که هستیم شریک شویم
  • مثبت بودن: ما از روابط خود احساس پاداش می کنیم زیرا از یکدیگر لذت می بریم و احساس پذیرش و ارزشمند بودن می کنیم
حتما بخوانید:
خرید فالوور اینستاگرام هر هزار فالوور 5 هزار تومان
قدرت گرفته توسط وبسایـــت سمنـــدون

وقتی دوستی از محل کار ما خارج می شود ، رابطه ما کاملاً به پایان می رسد ، فقط به این دلیل که قوام ما به این بستگی دارد که برای حضور در یک مکان و گذراندن وقت با هم به ما پول داده شود. بدون تعامل منظم (عدم انسجام) ، به زودی احساس خواهیم کرد که نمی دانیم در زندگی دیگران چه اتفاقی می افتد (عدم آسیب پذیری) و احساس ارزشمندی و تفریح ​​با هم (عدم مثبت اندیشی) را متوقف خواهیم کرد.

کلید برقراری ارتباط با یک همکار سابق این است که درک کنید دنباله در فصل بعدی دوستی شما چگونه است. مراحل زیر می تواند به شما کمک کند با دوستی که با او کار کرده اید ارتباط برقرار کنید – یا شما را از دور شدن دور کند.

اتصال را آغاز کنید. وقتی دوستی در درجه اول در “ظرف زندگی حرفه ای” شما زندگی می کند ، تنها راهی برای زنده ماندن هنگامی که یک نفر دیگر در آن ظرف نمی آید ایجاد یک ظرف جدید است. شما باید مدل جدید خود ، عادات جدید و راه های جدید برقراری ارتباط را درک کنید. متأسفانه ، هیچ کدام از اینها این فقط اتفاق می افتد – شما باید آن را انجام دهید

می توانید این کار را قبل از ترک کار با شروع مکالمه با چیزی مانند: “من می خواهم حتی در کار جدیدت با شما ارتباط برقرار کنم!” آیا در مورد چگونگی بهتر دیدن منظم همدیگر ، اکنون که ما تمام روز را در خارج از خانه نخواهیم دید ، ایده ای دارید؟ “یا اگر آنها دیگر از بین رفته اند ، می توانید تماس بگیرید ،” دلم برایت تنگ شده است! بیایید قبل از اینکه خیلی طولانی شود دور هم جمع شویم. چه زمانی برای شما بهتر است؟ “

سپس دوباره شروع کنید. خواه خود شما باشید و هم ماندن ، تصدیق کنید که تلاش های جدی برای بازگرداندن داربست دوستی شما خارج از کار مورد نیاز است. این رابطه نیازی به شروع هر دو به نوبت ندارد. فقط به این دو نفر نیاز دارد که وقت خود را با روشی مثبت و معنی دار بگذرانند. برای مدت زمان طولانی ، ما فداکاری را با مراقبت بیشتر برابر دانسته ایم ، بنابراین اگر احساس کنیم گویا تنها ما در تلاش هستیم احساسات خود را جریحه دار می کنیم. س importantال مهمتر این است: مهم نیست که هر دو از گذراندن وقت با هم صرف نظر از این که ایده چه کسی باشد ، خوشحال هستیم؟

حتما بخوانید:
آموزش طراحی سایت در تبریز ،آموزش طراحی وب در تبریز
قدرت گرفته توسط وبسایـــت سمنـــدون

ساده ترین راه تعیین یک تاریخ مشخص است ، مانند قرار ملاقات ناهار هر دوشنبه ، گرفتن نوشیدنی از زوم در آخرین جمعه هر ماه یا تماس 15 روز با یکدیگر به مدت 15 دقیقه. این یک الگوی سازگار و بدون نیاز به کسی برای اتصال هر بار ایجاد می کند.

یا ممکن است عادت داشته باشید که در پایان هر تماس یا تماس چند دقیقه وقت بگذارید تا تاریخ بعدی خود را تعیین کنید. همچنین می توانید بعد از مکالمه با یک متن یا ایمیل ادامه دهید و بگویید: “مثل همیشه ، بیایید با شما تماس بگیریم.” آیا هیچ یک از این تاریخ ها تکرار می شود؟ “

مکالمه را گسترش دهید. تمرکز مکالمات بر روی به روزرسانی ها از محل کار قدیمی می تواند وسوسه انگیز باشد ، اما اگر این دوستی دوست دارد پیشرفت کند ، این رابطه نباید فقط براساس کاری باشد که شما انجام داده اید. همچنین مهم است که در مورد شرایط رها کردن یک دوست مراقب و دلسوز باشید – او ممکن است احساس کند که شما را رها کرده یا بیرون رانده است ، و شما ممکن است گیر کرده یا رها شوید. هدف این است که هر دو طرف احساس امنیت کنند ، و آنچه مهمترین آنها برای آنهاست را به اشتراک بگذارند. با نشان دادن کنجکاوی در مورد وضعیت جدید دوست خود می توانید این احساس امنیت را ایجاد کنید. یکی از سوالات مورد علاقه من در مکالمه این است: “من فکر کردم برای همه سرگرم کننده خواهد بود که یک چیزهایی را که ما در زندگی در حال حاضر دوست داریم به اشتراک بگذارند و یک چیزی که باعث استرس می شود.” این به همه امکان می دهد این مورد را برای که بیشتر می خواهد صحبت کند و اطمینان می دهد که هر دو نفر از آنها تجلیل و حمایت می شود.

شروع یک مدل جدید با کسی دشوار است و یافتن زمان برای اتصال به علاوه هر کاری که انجام می دهید. اما در این مرحله ، شما در حال ساختن پایه محکمی هستید که قبلاً داشته اید. همانطور که روش های جدیدی را برای گذران وقت با هم و گفتگو در مورد موضوعات جدید ایجاد می کنید ، بهترین دوست خود را به یک دوست صمیمی تبدیل می کنید و صلح ناشی از این واقعیت را به وجود می آورید که دوستی شما می تواند از تغییرات زندگی دوام بیاورد.


منبع: bighat-news.ir