کرم پودر یکی از پرفروش ترین و پر طرفدار ترین لوازم آرایشی است که هر خانومی در کیف آرایشی خود دارد. برخی بر این باوراند که استفاده هر روزه و یا بیش از حد از کرم پودر به پوست صورت آسیب میزند. تا جایی که ممکن است شما بایدکرم پودر های مات یا کرم پودر هایی که برچسب oil-free دارند را انتخاب کنید. بافت یا جلوه کرم پودر روی صورت یا مات است و یا اکلیلی و براق. این کار باعث میشود اسفنج کرم کمتری جذب کند و در نتیجه در مصرف آن صرفهجویی میشود. در صورتی که هر یک از این کلمهها روی آن نوشته شده بود، مخصوص پوست چرب است.

خانم هایی که پوست چربی دارند و چند ساعت بعد از آرایش صورتشان برق میزند و کرم پودری که استفاده میکنند روی صورتشان ماسیده میشود. زیرسازی کردن ، عمر ماندگاری آرایش روی پوست را بیشتر و از درخشش نواحی چرب جلوگیری می کند. و برای کم دیده شدن چربی پوست از کانسیلر استفاده کنید ، و بیش از حد پودر و پنکیک استفاده نکنید.و در استفاده پنکیک ازبهترین برندهای پنکیک استفاده کنید. 7. وقتی از ضدآفتاب استفاده می کنید البته ضدآفتاب های فاقد چربی بعد از زدن آن ، یک دستمال کاغذی تمیز را روی صورتتان پهن کنید.

اگر پوست مخلوط دارید، بهتر است از کرم پوست چرب و خشک در فصول مختلف استفاده کرده تا شفافیت و شادابی پوست حفظ شود. نیازی نیست که در این مرحله نگران این باشید که کاملاً خوب پخش شده است یا خیر، در مرحله بعدی به آن میپردازیم. در ادامه به معرفی برخی از انواع کرم پودر برای پوست چرب میپردازیم. 3. بعد از عمل پاکسازی صورت و قبل از آرایش کردن از یک نرم کننده صورت استفاده کنید ، و نرم کننده ای که به صورتتان زده اید را به خوبی روی صورتتان ماساژ دهید تا ذرات نرم کننده نماند.

کرم پودر لورآل و میبلین محصولی ایده آل برای زیرسازی آرایش و داشتن یک آرایش بی نقص و زیبا هستند. با استفاده از این کرم پودر فاقد چربی پوستی صاف، مخملی و زیبا خواهید داشت. یکی از مهمترین فاکتورهایی که هنگام خرید کرم پودر مورد توجه مشتریان قرار میگیرد، قیمت است. کرم پودرها برای انواع پوست از چرب گرفته تا جوش دار تولید میشوند و هر فردی با توجه به نوع پوست خود میتواند از هر کدام استفاده کند.

اگر دوست دارید این نوشتار را داشته باشید و مایل به دریافت اطلاعات بسیار بیشتر در مورد کرم پودر قطره چکانی اوریفلیم لطفا به بازدید از وب سایت ما.