[ad_1]

مرحله ای برای بازسازی جدید به رهبری شرکتهای آمریکایی تنظیم شده است. همه آمریکایی ها ، مودیان مالیاتی ، شرکت ها و سرمایه گذاران می توانند از کاهش هزینه های موانع سیستمی و پتانسیل بهره وری توسعه یافته سیاه پوستان آمریکایی بهره مند شوند. به گفته مک کینزی ، شرکت های متنوع نژادی از شرکت های همگن سفیدپوست 36 درصد بهتر عمل می کنند ، در حالی که کاهش شکاف ثروت برای سیاه پوستان آمریکایی سالانه 1.5 تریلیون دلار به اقتصاد ما اضافه می کند. چگونه شرکت ها می توانند از بازسازی جدید پشتیبانی کنند؟ نویسنده چهار توصیه برای مدیران عامل و همکاران آنها در C-Suite ارائه داده است.

زانوی یک افسر پلیس روی گردن جورج فلوید نشان دهنده ظلمی است که به معنای واقعی کلمه زندگی سیاه پوستان در آمریکا را مکیده است. سنگینی زانو که مانع جریان هوا می شود استعاره ای است برای مانع دسترسی به سرمایه و فرصتی که چنین ثروت عظیم و عدم تعادل دارایی را بین آمریکای سفید و سیاه ایجاد کرده است.

اکنون زمان بازسازی جدید است – و این بار باید توسط شرکت های آمریکایی هدایت شود. همه آمریکایی ها ، مالیات دهندگان ، شرکت ها و سرمایه گذاران می توانند از هزینه های کاهش یافته برای موانع سیستمی و ظرفیت بالقوه بهره وری سیاه پوستان بهره مند شوند. تجارت فقط برای عمل به شجاعت و اعتقاد لازم دارد.

دو بازسازی اولیه آمریکایی ناکام ماند. اولین بازسازی ، که برای کمک به بردگان آزاد شده پس از جنگ داخلی طراحی شده بود ، شکست خورد زیرا با مقاومت شدید (واقعی و مجازی) از سوی مقامات کنفدراسیون سابق و صاحبان برده سابق روبرو شد. تصمیمات ظالمانه دادگاه عالی ایالات متحده و مصالحه 1877 ، که منجر به حذف نیروهای دفاعی فدرال از جنوب و ظهور جیم کرو شد. بازسازی دوم دهه 1950 و 1960 ، با هدف اعطای حقوق شهروندی کامل به سیاه پوستان ، به دلیل شعارهای نژادی قطبی که سفیدپوستان را در برابر سیاه پوستان طبقه کارگر قرار می دهد ، و تلاش های شرکت ها برای پیشبرد ارزش های محافظه کارانه و عقب نشینی سودهای غیرنظامی و سود کارمندان به شکست انجامید پس از جنگ جهانی دوم. خشونت اقتصادی به شکل تحریم و نافرمانی مدنی باید به ظلم مجازات شده توسط دولت سیاه پوستان پایان دهد.

ستم سیاه در طول تاریخ به عنوان “مشکل سیاه” دیده می شد. یک مطالعه جدید حقیقت را آشکار می کند: سیتی گروپ تخمین می زند که نژادپرستی سیستمی طی 20 سال گذشته 16 تریلیون دلار برای اقتصاد ایالات متحده هزینه داشته است. سرکوب سیاه پوستان نه تنها اقتصاد ایالات متحده و مالیات دهندگان را وحشت زده می کند ، بلکه رفع موانع سیستمی منجر به پتانسیل سود می شود. به گفته مک کینزی ، شرکت های متنوع نژادی 36٪ بیشتر از نظر مالی از شرکت های سفید همگن بهتر عمل می کنند ، در حالی که کاهش شکاف ثروت برای سیاه پوستان آمریکایی سالانه 1.5 تریلیون دلار به اقتصاد ما اضافه می کند.

چگونه شرکت ها می توانند از بازسازی جدید پشتیبانی کنند؟ در اینجا چهار توصیه برای مدیران عامل و همکاران آنها در C-Suite آورده شده است:

1. خود را آموزش دهید.

کلاسیک ها را بخوانید بررسی تجاری هاروارد مقاله ، “رقابت مهم است”. نویسنده ، دیوید توماس ، رئیس کالج مورهاوس ، استاد سابق دانشکده بازرگانی هاروارد و یکی از برجسته ترین متخصصان کشور در زمینه موانع موجود در برابر کارمندان سیاه پوست و راه موفقیت است. این مقاله ابزاری قدرتمند برای بهبود شرایط کارمندان سیاهپوست و عملکرد شغلی است ، زیرا مشخص می کند: (1) اشکال خاص آسیب دیدگی کارکنان سیاه پوست ، (2) نقاط قوت و دارایی های حرفه ای که کارمندان سیاه پوست ایجاد می کنند (به عنوان مثال پایداری ، فرهنگی انعطاف پذیری ، تفکر سیاسی استراتژیک ، روابط) برای زنده ماندن در سیستمی که برای شکست آنها طراحی شده است ، و (iii) اینکه چگونه شرکت های هوشمند می توانند از نقاط قوت و دارایی کارمندان سیاه پوست خود برای توسعه کل تجارت شما استفاده کنند. توماس همچنین در تابستان امسال آهنگ جدیدی را در HBR با عنوان “جدی گرفتن تنوع: با پرونده تجاری کافی است” نوشت.

2. رهبران را دنبال کنید.

تیم رایان ، مدیر اجرایی PWC ، مدیر اجرایی Action for Diversity & Inclusive را در سال 2016 و پس از آنکه یک بوتهام ژان ، 26 ساله ، عضو ارشد PWC ، در حین تماشای فوتبال در آپارتمان ، توسط یک افسر پلیس خارج از وظیفه کشته شد ، آغاز کرد. در دالاس هستم امروزه این شاید بزرگترین همکاری تجاری باشد که با بیش از 1000 عضو به مقابله با ستم سیاهپوستان اختصاص یافته است.

در سپتامبر سال 2020 ، شان وودن ، خزانه دار کانتیکت و دارن واکر ، رئیس بنیاد فورد ، ابتکار عمل شرکت (CCA) را با همکاری مدیران عامل برخی از بزرگترین و معتبرترین مدیران سرمایه گذاری نهادی جهان آغاز کردند. هدف CCA تسهیل گام های مشخص برای رفع نابرابری های اقتصادی نژادی در ایالات متحده و تنوع در شرکت های آنها است. این طرح با هدف شکستن دیوارها ، حفظ ظلم و ستم با نیروهای بیشتر برای همیشه ، که دوره جدیدی از عدالت ، فرصت ها و تحرک رو به بالا را برای سیاه پوستان آمریکایی و اقتصاد آمریکا آغاز می کند.

CCA قبلاً تعهد خود را برای افشای داده ها در مورد تنوع نیروی کار اعلام کرده است ، که به افزایش پاسخگویی از طریق اندازه گیری کمک می کند. شرکت کنندگان CCA همچنین در حال چگونگی افزایش دسترسی به سرمایه برای مدیران صندوق های سرمایه گذاری مشکی ، شبیه تعهد بنیاد فورد از طریق برنامه سرمایه گذاری ماموریت ما هستند. خزانه دار Connecticut و بنیاد فورد ، با کمک مک کینزی ، فرایندی را هدایت کردند که از طریق آن شرکت کنندگان CCA در تحلیل گروهی خود ، ایده پردازی برای تصمیم گیری ها ، و مشارکت جمعی و پاسخگویی شرکت می کنند.

3. سال 2021 را سال “S.” قرار دهید.

عوامل محیطی ، اجتماعی و مدیریتی (“ESG”) می توانند تأثیر قابل توجهی بر عملکرد مالی شرکت و پایداری سرمایه داری داشته باشند. تا کنون ، بیشترین تمرکز بر ESG “E.” بوده است. با این حال ، وقایع سال 2020 وابستگی اقتصاد ما به عوامل “S” سرمایه انسانی و ثبات اجتماعی را نشان داد. کارگران اصلی از طریق Covid-19 از ما حمایت کرده اند و افراد ناراضی که به خیابان ها می آیند می توانند به بی ثباتی اجتماعی و در نتیجه هزینه های مالی قابل توجه دامن بزنند.

سرمایه گذاران عمده ، مانند مشاوران استریت استریت جهانی و بلک راک ، از افزایش تمرکز خود بر سرمایه انسانی خبر داده اند. هیئت استانداردهای حسابداری پایدار ، که به عنوان SASB شناخته می شود و نهاد پیشگام در زمینه استانداردهای ESG برای سرمایه گذاران و شرکت ها است ، تحقیقات خود را در مورد تأثیرات مثر S بر شرکت ها ، تمرکز مورد نظر و مورد استقبال سرمایه گذاران جهانی ، دو برابر کرده است.

4. به وعده های خود برای کاهش اثرات ظلم سیاهپوشان وفا کنید.

در آگوست 2019 ، میزگرد تجارت از مزیت سهامداران به نفع سرمایه داری سهامداران چشم پوشی کرد. از زمان فاجعه جورج فلوید تاکنون میلیاردها وعده شرکت داده شده است. مک کینزی تخمین می زند که 66 میلیارد دلار وعده داده شده است ، و جی پی مورگان به تنهایی 30 میلیارد دلار تعهد کرده است تا شکاف ثروت نژادی قابل توجهی را که بین سیاه پوستان و بقیه در آمریکا وجود دارد ، برطرف کند. اجرا راه دور از کلمات پوچ است ، حسابداری محافظ حمایت از شرکتها است و مسئولیت پذیری دستیابی به اهداف گفته شده را آسان می کند.

سرمایه گذاران و سیاست گذاران در این عصر افزایش اعتماد از طریق مدیران ESG با رفتار شرکت ها هماهنگ می شوند. مشاوره روشن بینانه نیز پاسخگویی را تحریک می کند. از سال 2021 ، هیئت مدیره اپل بخشی از غرامت مدیر عامل تیم کوک را به عوامل ESG مرتبط می کند. در اینجا ایده دیگری برای ارتقا behavior رفتار خوب وجود دارد: برای افزایش تعداد کارمندان سیاه پوست و ارتقا of کارمندان سیاه پوست ، افزایش قابل توجه جبرانی مانند 25٪ به رهبری. تجار خوب از کارمندان بد پشتیبانی نمی کنند و آنها را تشویق نمی کنند ، بنابراین جبران خسارت بیشتر باعث ایجاد روابط نزدیک با کارمندان سیاه پوست برای اطمینان از موفقیت آنها می شود.

طبق شورای فدرال رزرو ، سفیدپوستان در راس هرم اقتصادی آمریکا قرار دارند و سیاه پوستان با کمتر از 15 درصد ثروت سفید در انتها هستند. در شرایط عادی ، دو قرن طول می کشد تا یک خانواده متوسط ​​سیاه پوست به ثروتی برسد که امروز یک خانواده متوسط ​​سفیدپوست دارد و تا آن زمان ممکن است شکاف حتی بیشتر شود. واقع بینانه ، تصور اینکه ثروت سرانه سیاه پوستان در آمریکا با سرانه سفید هرگز به برابری برسد ، دشوار است. اما تجارت می تواند به انجام یک بازسازی جدید کمک کند که شکاف را برطرف کرده و باعث بهبود همه ملت می شود. اقتصاد آمریکا یک ورزش تیمی است. خفه شدن هم تیمی های سیاه و سفید با توپ و زنجیره سرکوب سیستماتیک به همه تیم آسیب می رساند.

[ad_2]

منبع: bighat-news.ir