الکترود قلیایی که برای جوشکاری اتصالی فولادهای معمولی ساختمانی، مخزن سازی، کشتی سازی و لوله مناسب میباشد. این الکترود برای فولادهای دوفازی حاوی ۲۵% کرم مورد استفاده قرار می گیرد. این نوع استیل در درجه حرارت بسیار نمی توانند مانند استیل نیمه آستنیتی از خود استقامت نشان دهند و مطلوب نیستند زیرا در درجه حرارت بسیار وضعیت نرمی یا پیر شدگی به دلیل ایجاد بخش آستنیتی متحول گشته است. به عنوان مثال برای صنایعی که با دمای بالا سروکار دارند از ورق آلیاژی ضد حرارت یا آتشخوار بهره گرفته می شود. علاوه بر انتخاب بهترین روش برای جوشکاری ورق گالوانیزه که از اهمیت بالایی برخوردار است چرا که این محصولات به دلیل دارا بودن لایه ای از فلز روی بر روی خود یا قرار گیری در برابر حرارت بالای ناشی از نازل جوشکاری مقداری از پوشش سطحی ورق تبخیر خواهد شد که این بخار برای انسان مضر می باشد، خرید این محصول با بهترین قیمت نیز مهم است. حداکثر ضخامت در نظر گرفته شده برای این دسته از الکترودها چیزی حدود 2.5 میلی متر و جریان نیز مابین 10 الی 200 آمپر در نظر گرفته می شود. این الکترود، معمولاً برای جوشکاری آلیاژهای با ترکیب مشابه کاربرد دارد.

الکترود فولاد ضد سایش سیمهای جوش توپر در روش MAG و TIG میتوانند برای این منظور به کار روند. برای ساختن بلوک گچی قالب مکعبی شکل به ابعاد 4 در 3 در 1.5 سانتی متر را تهیه کنید، سپس دو قطعه تور سیمی (اندازه 20 مش) از فولاد ضد زنگ به ابعاد 1 در 2 سانتی متر انتخاب کرده و به هر کدام یک سیم را لحیم کنید. جهت جوشکاری، به پیش گرم کردن نیاز بوده و با عملیات حراتی پسگرمایی می توان بسیاری از ویژگی های مکانیکی از دست رفته را باز یافت. فروشگاه اینترنتی یاب کالا نماینده ی رسمی شرکت الکترود میکا تضمین می کند که قیمت های الکترود ها در این فروشگاه پایین ترین قیمت در تمامی سایت ها و مطابق با قیمت کارخانه به صورت مستقیم و بدون واسطه می باشد و بدون اضافه ی ارزش افزوده کالا با قیمت درج شده به دست مشتریان عزیز یاب کالا می رسانیم .

انواع الکترود ضد سایش در طراحی های مدرن خود از این ورق های ضد سایش به عنوان انتخاب برتر در راستای تضمین مرغوبیت تولیدات خود بهره می­گیرند. 1. پلکسی گلاس شفاف که به عنوان شیشه پلاستیکی استفاده می شود. باید بگوییم که استفاده از الکترود ها با قطر کوچک تر برای جوشکاری تیگ ممکن است که وسوسه است چرا که قوس شروع به ان بسیار راحت و اسان می باشد و از کیفیت جوش بالاتری بهره می برد. برای انتخاب بهترین مارک الکترود جوشکاری باید با آنها و کاربردشان آشنایی داشت. اغلب این گونه توصیه می گردد که در انتخاب نوع الکترود وسواس گونه رفتار شود چرا که الکترودهای مورد استفاده در جوشکاری با گاز آرگان باید دارای سایز متوسط باشند. عبدالرضا محمودپور با بیان اینکه اکنون قیمت ورقهای ضدسایش پنج برابر قیمت محصولات فولادی معمولی است، اظهار کرد: برآوردهای ما نشان میدهد که کشور سالانه به 60هزار تن ورقهای ضدسایش که در بخشهای صنعتی و تجهیزات مکانیکی و راهسازی کاربرد فراوان دارد نیاز داشته و با تولید این میزان ورق در شرکت فولاد اکسین میتوان از خروج سالانه 130میلیون دلار ارز از کشور جلوگیری کرد.وی با تصریح بر اینکه هر کیلوگرم ورق ضدسایش 80هزار ریال است، گفت: اکنون در حال بازاریابی در ایران و کشورهای دیگر هستیم و در این ارتباط سفارشهایی را نیز دریافت کردهایم که در حال بررسی است.مدیرعامل شرکت فولاداکسین با بیان اینکه این شرکت در سال 95 به علت معوقات، یک شرکت زیانده بوده است، گفت: با همه مشکلاتی که از قبل انباشته شده بود ولی با تلاش و خرد جمعی کارکنان در سال 96 به سوددهی رسیدیم.وی با اشاره به اینکه شرکت سال گذشته 3200 میلیارد ریال بابت فروش کاغذی 180هزار تن فرآورده فولادی به بازار بدهکار بود، افزود: با تلاشهای صورت گرفته اکنون تعهد به بازار از 180هزار تن به 110هزار تن کاهش یافته است و این شروع خوبی برای حرکت به سمت ثبات در شرکت بوده است.

در همین راستا برای دریافت قیمت ورق گالوانیزه آنلاین با قیمت مناسب به این لینک مراجعه کنید. کلیه مواردی که در شرح الکترود E 502 بیان شد در خصوص این الکترود نیز مصداق پیدا می کند. از طرفی باید دقت نمود که جوشکاری به شیوه قوس الکتریکی نیازمند دستگاه و مهارت فنی شخص جوشکار می باشد بخشی از کیفیت جوش نیز وابسته به دستگاه مورد استفاده حین عملیات جوشکاری قطعات فولادی می باشد به خصوص زمانی که جوشکاری به واسطه گاز آرگان صورت می گیرد. جوشکاری استیل با روش قوسی با گاز محافظ GMAW که به آن MIG نیز میگویند. یک قانون کلی این است که جریان گاز محافظ (بر حسب l/min ) به اندازه قطر داخلی نازل – بر حسب میلیمتر – تنظیم شود. کلیه حقوق مادی و معنوی برای این سایت محفوظ می باشد و هرگونه کپی برداری شامل پیگرد قانونی می باشد. ورق هاردوکس با استفاده از الکترودهای 7018 یا سیم جوش میگ ((SG2 – مناسب برای فولاد نرم – جوشکاری میشود.

الکترود ضد سایش آمادر اینجا بیشتر به بررسی وب سایت الکترود جوشکاری ضد سایش.