[ad_1]

تا زمانی که به ارزیابی یک ساله کار از خانه نرسیم ، تیم های از راه دور در معرض خطر از دست دادن انگیزه هستند. با استفاده از تکنیک های مورد استفاده سازندگان ، رهبران تجارت می توانند تیم ها را احیا کرده و انگیزه و نوآوری جدیدی ایجاد کنند. به عنوان مثال ، مطالعات نشان می دهد که مهارت های بداهه نوازندگان موسیقی جاز از طریق افزایش فعالیت حسی در مغز همراه با غیرفعال سازی عملکردهای کنترل شناختی ، و منجر به یک فرآیند باورنکردنی و لجام گسیخته از خود بیان می شود.

اما “حالت جریان” چیزی نیست که فقط مجریان موسیقی جاز بتوانند به آن برسند. این فراتر از صنعت موسیقی است و می توان آن را به دفاتر (و خانه ها) هر شرکت در جهان فراخواند. همه می توانند درگیر هنر جریان آزاد باشند تا ایده هایی فراتر از مرزهای معمول خود بسازند. تکنیک های پنج رشته هنری زیر می تواند تفکر خلاق تیم شما را تحریک کرده و یکنواختی دورکاری را از بین ببرد.

از طریق هنرهای تجسمی دیدگاه های جدید ترسیم کنید.

تجسم از طریق تصاویر مغز انجام می شود ، سلولهای عصبی آن تصاویر را طوری تفسیر می کنند که گویی عملی واقعی هستند. این بدان معناست که وقتی چیزی را تجسم می کنیم ، سلولهای مغز ما خود را به همان روشی نشان می دهند که اگر واقعاً اتفاق بیفتد. شما احتمالاً عبارت “دیدن باور داشتن است” را می دانید ، اما در واقع ، دیدن اینگونه است شما انجام می دهید.

بیایید یک مثال واقعی بزنیم. ما کارمندان یک سازمان بزرگ غیرانتفاعی داشتیم که تصور می کردند در اسکار شرکت می کنند. آنها وظیفه داشتند تصور کنند کدام جوایز در لیست کوتاه قرار نمی گیرند ، کدام جوایز معرفی می شوند و در نهایت کدام جوایز را به دست می آورند. این به آنها کمک کرد تا بفهمند چه کسانی بودند و برای دستیابی به اهدافشان آماده نشده بودند. با تجسم سناریو ، آنها می توانند بفهمند که چگونه نیاز به سازماندهی مجدد و دستیابی به اهداف خود دارند.

دیدن آنچه می خواهید به دست آورید ، شما را در موقعیت نهایی قرار می دهد تا در هنگام مبارزه با روند ، اهداف اصلی را از دست ندهید. ممکن است شما مایل به چاپ عکس از مشتریان خود نباشید ، اما در نظر داشته باشید که آرم ، بیانیه ماموریت ، رنگ مارک یا تبلیغات آنها در فضای کاری شما باشد. اگر در B2C کار می کنید ، سعی کنید کاربران یا پروفایل شخصیت هدف خود را نشان دهید.

تمرین دیگر استخراج پاسخ به مشکلات تجاری است. طراحی یک روش قدرتمند برای باز کردن جنبه خام و خام ذهن شماست. وقتی مردم را ترغیب می کنید تا رسانه ای را که معمولاً برای پاسخ به س questionsالات باز استفاده می کنند تغییر دهند ، فرایند گام به گام ساختاریافته را جایگزین چیز اکتشافی تری می کنید. افراد نباید یک بلوک دیاگرام یا نمودار ون ترسیم کنند ، اما در غیر این صورت باید حداقل دستورالعمل ها یا محدودیت ها را دریافت کنند.

در اینجا یک جمع بندی درخشان وجود دارد: به تیم خود بگویید که در طی 2000 سال ، یک انسان شناس با نقاشی های غاری که آنها کشیده اند روبرو می شود. از آنها بخواهید این نکته خاص را به موقع و به بهترین شکل ممکن روی یک کاغذ نشان دهند. متراکم شدن واقعیت به بیان هنری ریشه آنچه اتفاق می افتد بیش از جزئیات است و شاید حتی برخی تصمیم بگیرند که آن را به روش های احساسی و حسی که غالباً در روز کاری وجود ندارد ، ارائه دهند.

از آن لذت ببرید ، شارژ کنید و به سمت تئاتر فرار کنید.

یکی از پیوندهای هنری مورد علاقه ما بداهه نوازی است. این به افراد کمک می کند خطوط را بخوانند ، به خود بخندند ، با دقت بیشتری گوش دهند و آرام باشند. و از آنجا که بداهه نوازی یک ورزش گروهی است ، برای اتصال همه از طریق یک سناریو مشترک ایده آل است. بداهه پردازی لازم نیست درام کاملی باشد (که گاهی اوقات می تواند مردم را بترساند). شما می توانید در جلسات و تمرینات تیمی عناصر بداهه را جذب کنید تا افراد بلافاصله از کانون توجه خارج نشوند.

به عنوان مثال ، در حین مکالمه تیمی ، از مردم بخواهید که یک دقیقه وقت بگذارند تا در خانه شیئی پیدا کنند که مشکلی را در محل کار یا مشتری به آنها یادآوری کند و سپس انتخاب خود را برای گروه توضیح دهند. از آنجا که آنها با چالش روبرو می شوند که با منابع محدود عمل کنند ، این تمرین افراد را به انجام برخی از ژیمناستیک ذهنی ترغیب می کند تا به یک نتیجه موثر برسند. همچنین یک شی physical فیزیکی را روی یک مسئله انتزاعی قرار می دهد و مردم را مجبور می کند که آن را از منظر جدید ببینند.

تمرین دیگر این است که تیم شما تصور کند که آنها در حال ایجاد یک شرکت جدید با هدف تنها پیشی گرفتن از تجارت فعلی شما هستند. آنها همه سرمایه گذاری ها و مواد لازم را دارند و باید توصیف کنند که چگونه بازار را باز می کنند ، و شخصیت متفاوتی را در بر می گیرند. آنها را فشار دهید تا به جزئیات شخصیت و رویکرد این مارک خیالی توجه کنند. آیا آنها وقتی شرکت فعلی شما محتاط هستند بی رحم هستند؟ آیا وقتی شرکت شما عینی است همدل هستند؟ ایجاد یک شخصیت برای جبران هزینه های شخصی به شما امکان می دهد نقاط ضعف خود را کشف کرده و صفات قدرتمندی را که برای انجام آنها بیش از حد خجالتی بوده اید ، به کار بگیرید.

و بازی کلاسیک بداهه ، “بله ، و …” را فراموش نکنید ، که وضعیت نشت افراد را تحریک می کند ، زیرا آنها مجبورند به طور مداوم از یکدیگر منحرف شوند. شخصی بازی را با گفتن یک جمله شروع می کند و هر شخص باید جمله بعدی را ارائه دهد ، با شروع با “بله ، و.” این بازی به بازیکنان می آموزد که همه ایده ها را بپذیرند ، آنها را ترکیب کنند و فقط با استفاده از رفلکس های خود چیزی بسازند.

از طریق رقص WFH هماهنگی ایجاد کنید.

بیش از یک سوم کارگران از راه دور نگرانند که به اندازه کافی در خانه حرکت نمی کنند و اکنون سفر به محل کار و استراحت قهوه با همکاران کمیاب است. این فعالیت کم تحرک می تواند انرژی و انگیزه کارمندان را در طول زمان کاهش دهد.

حرکت بدنی باعث ترشح اندورفین می شود که با گیرنده های مغز ارتباط برقرار می کند و باعث تحریک مثبت شدن می شود. چیزی به سادگی تغییر مکان می تواند برای کارمندان سودمند باشد ، خواه ملاقات در اتاق دیگر ، تغییر موقعیت میز یا راه رفتن در حین مکالمه. یک پیشنهاد عالی یک تماس گروهی است که در آن همه افراد حاضر در حین چت ، در حال حرکت عضلات جسمی و روحی خود در حال حرکت هستند (بیرون یا داخل منزل).

هر از چند گاهی می توانید یک مهمانی رقص بزرگنمایی برگزار کنید که در آن مردم می خواهند آهنگ ، رقص (فعال سازی دوربین اختیاری است) ، آواز بخوانند یا فقط برای مدتی از موسیقی لذت ببرند. لازم نیست که هر ثانیه روز کاری جدی باشد و این یک لحظه مشترک برای احمقانه و انسانی بودن است. نسخه مجازی را در نظر بگیرید دفتر قسمت “کافه دیسکو” – ممکن است کمی ناخوشایند آغاز شود ، اما افراد با توجه به شرایط خود ، با انجام بهترین حرکات و روحیه تازه خود ، مراقب خود خواهند بود.

هنگام ارائه این فعالیت ها به افرادی با توانایی های مختلف فکر کنید تا همه بتوانند در آن شرکت کنند ، حتی اگر مثلاً از ویلچر استفاده می کنند یا از آسیب جسمی رنج می برند.

برای تلفیق خلاقیت و محتوا از شعر استفاده کنید.

گاهی اوقات بزرگترین افزایش انرژی ناشی از ریزش هر نوع است ، وقتی شما تحت تأثیر الهام قرار بگیرید و رشته ای بی پایان از ایده ها را دور بریزید. شعر به افراد کمک می کند تا از شکاف ذهن خود به شکلی کاملاً روان و بدون داوری ، افکار را بیرون بیاورند. این در مورد غزل و یک پنتامتر ایامبیک نیست – شعر می تواند به همان اندازه که شما می خواهید انتزاعی و بی معنی باشد.

سعی کنید یک جلسه شعر را در صبح انجام دهید ، جایی که افراد چند دقیقه را بدون داشتن دست آزاد می گذرانند. این می تواند برخورد یک جریان هوشیاری ، پاسخ شش کلمه ای به سریع یا شعری با دقت ساختار یافته باشد. مانند همه شعرها ، بعضی ها پوچ پوچ خواهند بود ، در حالی که دیگران ممکن است در واقعیت این شخص درگیر شوند. افراد را مجبور نکنید که این مورد را با تیم در میان بگذارند مگر اینکه بخواهند به پتانسیل آن برسند – تا ببینید آیا موضوعاتی از مونولوگ داخلی آنها بیرون می آید و چگونه می توانند با آنچه در شرکت می گذرد ارتباط برقرار کنند.

اگر مردم به این جلسات شعر پاسخ خوبی می دهند ، می توانید کلاه های منظم آنلاین شعر ترتیب دهید یا رویدادهای میکروفون را باز کنید ، به افراد فضا دهید تا سبک ارتباطات خود را آزمایش کنند و در نهایت نحوه پردازش و ارائه کار خود را تغییر دهند.

مربا از طریق مفاهیم جدید و ارتباطات با موسیقی.

وضعیت نوازندگان موسیقی جاز به آنها این امکان را می دهد تا به قسمت های مختلف مغز دسترسی داشته باشند و به صورت کاملا سیال اجرا داشته باشند. مانند هر نوع جریان ، با پیشرفت سرعت بیشتری می یابد ، اما هیچ انتظاری ندارد – کاملاً ارتجاعی است.

وقتی نوبت به جلسات می رسد ، از موسیقی برای تزریق انرژی به سکوت استفاده کنید. هنگامی که منتظر پیوستن افراد هستید یا وقتی افراد در مورد موضوع خاصی فکر می کنند می توانید یک لیست پخش تهیه کنید. این موسیقی می تواند به افراد کمک کند تا آرامش پیدا کنند و یا آنها را در حالت تامل قرار دهند. همچنین می توانید یک لیست پخش مشترک ارائه دهید که در آن افراد بتوانند براساس روحیه یا توصیه های خود آهنگ اضافه کنند. موسیقی توانایی ذاتی دارد که مردم را به هم متصل کرده و به آنها اجازه می دهد بخشی از خود را به اشتراک بگذارند. و از آنجا که موسیقی باید جهانی باشد ، همه افراد را از نظر شنوایی در نظر داشته باشید و ابزارهایی مانند رونوشت ، پیش نمایش موسیقی یا آهنگ با فرکانس خاص را به آنها ارائه دهید.

هنرها جایگاه مهمی در تجارت دارند. آنها فقط برای سرگرمی سرگرم نمی شوند – آنها به کارمندان اجازه می دهند افکار و احساسات خود را بر روی چیزی سازنده متمرکز کنند. به خصوص برای تیم های از راه دور که در معرض احساس کسالت و عدم روحیه قرار دارند ، فعالیت های هنری با تجربه جریانات جدید مردم را متحد می کند. این تکنیک های هنری را امتحان کنید تا ببینید آیا آنها به تیم شما کمک می کنند تا در خلاقیت آنها شرکت کند.

[ad_2]

منبع: bighat-news.ir