نحوه قرار دادن عکس پروفایل در بازی پابجی موبایل

به طور کلی، اکثر برنامه ها و بازی هایی که آنلاین هستند با حساب هایی مانند فیس بوک و گوگل پلی قابل دسترسی هستند. خرید ارزان یوسی پابجی موبایل در بازی پابجی موبایل می توانید با استفاده از گوگل پلی وارد این برنامه شوید. در واقع گوگل پلی اکانت جیمیل شماست.

خرید یوسی پابجی موبایل، یعنی شما عکس پروفایل را در جیمیل خود قرار می دهید نه در بازی پابجی موبایل. برای انجام این کار، با دستگاهی که با آن پابجی موبایل، بازی می کنید، وارد حساب جیمیل خود شوید. البته اگر اکانت گوگل ندارید به راحتی می توانید برای خود حساب باز کنید.

عکس پروفایل بازی پابجی

پس از ورود به حساب کاربری جیمیل خود، روی سه نقطه سمت راست ضربه بزنید. هنگامی که منو ظاهر شد، انتخاب عکس برای حساب کاربری خود یا گزینه های مشابه را انتخاب کنید و عکس را در نمایه خود قرار دهید. خرید رویال پس پابجی موبایل اگر عکسی به نمایه درون بازی شما اضافه نشد، ابتدا باید به تنظیمات درون بازی آن بروید و سپس Exit را انتخاب کنید.

سپس به صفحه ثبت نام بازی هدایت خواهید شد. دوباره وارد جیمیل شوید و عکس را انتخاب کنید. سپس با جیمیل وارد شوید. اگر قصد خرید رویال پس پابجی موبایل در این صورت 90 درصد احتمال لود شدن عکس پروفایل شما وجود دارد.

نتیجه گیری برای عکس پروفایل پابجی

قرار دادن عکس پروفایل مناسب در پابجی موبایل می تواند تاثیر زیادی بر روحیه حریفان و شما داشته باشد. برای انجام این کار با جیمیل، جایی که وارد بازی شده اید یا می خواهید وارد بازی شوید، می توانید در تنظیمات جیمیل با گزینه Select Photo عکسی را در حساب کاربری خود قرار دهید. اگر قبلاً برای بازی ثبت نام کرده اید، اگر حساب کاربری لود نشد، ابتدا از بازی خارج شوید، سپس تنظیمات را انجام دهید و با جیمیل وارد بازی شوید.

برای پیشرفت در پابجی موبایل باید یک یوسی یا همان سکه خریداری کنید. برای خرید ارزان یوسی پابجی موبایل کافیست به وبسایت معتبر کالاف سنتر مراجعه کنید.

عکس پروفایل پابجی را برای ما ارسال کنید

در این مطلب شما را با عکس پروفایل بازی پابجی از سایت کالاف سنتر آشنا کردیم. شما می توانید نظرات خود را از طریق بخش نظرات با ما در میان بگذارید.

نظرات می توانید به مخاطبان سایت کالاف سنتر کمک کنید تا بهترین بازخورد را از این بازی دریافت کنند. این وب سایت یکی از بهترین فروشگاه های خرید بازی است که می توانید در آن خرید ارزان یوسی پابجی موبایل مطمئن را تجربه کنید.