البته به نظر میرسد فعلا فقط همراه اول این کار را انجام داده و ۱۰ درصد به حجم بستههای خود افزوده است. در مرحله بعدی، بسته های قابل خرید را خواهید دید که بسته به نیاز خود، یک مدل را انتخاب کنید. با استفاده از اینترنت همراه و کد رایگان همراه اول می توانید برای خرید انواع شارژ سیم کارت، میزان شارژ دریافتی یا بسته اینترنت دلخواه خود را انتخاب کرده و اعتبار سیم کارت خود را اینترنتی دریافت کنید. پاسخ این سوال را در ادامه بیشتر برایتان شرح می دهیم، اما به طور مختصر باید بگوییم که تعریف “بهترین” از کاربری به کاربر دیگر تفاوت های بسیار فاحشی دارد. البته اینکه بین اوپراتور ایرانسل یا همراه اول کدام را انتخاب کنید، باید ابتدا بررسی کنید که منطقه مورد نظر شما تا چه اندازه تحت پوشش شبکه مورد نظر شماست. کدهای رایگان همراه اول، تنها شامل بخشی از خدمات این سامانه می باشد که از طریق وب سایت تخفیف هات می توانید سیم کارت همراه اول و سایر خدمات را با کد هدیه رایگان اینترنت همراه اول تهیه و خریداری کنید.

پس از آنکه مدیران شرکت با استقبال بی نظیر و فوق العاده مردم مواجه شدند، نقاط پوشش را به کل تهران افزایش داده و تعداد 6000 هزار شماره دیگر به شماره های سری اول اضافه نمودند. بسیاری از کاربران پس از تهیه گوشی جدید و یا تهیه سیم کارت به دنبال فعالسازی اینترنت برروی گوشی خود هستند در این مقاله روش فعال سازی را خدمت شما اعلام خواهیم کرد . شما حتی می توانید از سرویس “بوم” نیز استفاده کنید و بسته مورد نظر خود را بسازید. می توانید آن را فعال کنید. تمامی مشترکین دایمی و اعتباری همراه اول امکان استفاده از این بسته ها را دارند. مبلغ بسته روزرو شده در زمان فعالسازی آن از شارژ همراه اول مشترک اعتباری کسر خواهد شد و یا به قبض همراه اول مشترک دایمی منظور می شود. هزینه خرید بسته های اینترنت برای مشترکین دائمی همراه اول بر روی قبض خواهد آمد و برای مشترکین اعتباری همراه اول از شارژ کسر خواهد شد.

کاربران با توجه به شیوه مصرف خود و هزینه های خود می توانند از یکی از این بسته ها استفاده کنند. باید توجه داشته باشید که تنوع بسته های به نوعی کار برای ما سخت تر می کند. توجه داشته باشید در صورتی که حجم اینترنت شبانه شما به پایان رسیده باشد و از اینترنت نوترینو در ساعات 2 تا 7 استفاده نمایید از حجم روزانه بسته شما کسر می شود. حجم وای فای اول هر بسته تنها در نقاط تحت پوشش وای فای اول و با اتصال به شبکه بی سیم WiFiAval امکانپذیر می باشد. بدون شک سرعت نت و دسترسی ساده و سریع به آن یکی از مزایا و محاسن یک اوپراتور خوب به حساب می آید، اما جزئیات خدمات رسانی و سرویس های ویژه ای که هر اوپراتور برای کاربر در نظر می گیرد، در انتخاب نهایی کاربر تاثیر فراوانی دارد. را شمارهگیری کنید. همچنین اپلیکیشن مدار فیروزه ای برای آگاهی از بستههای پیشنهادی در هر ساعت در دسترس قرار گرفته است.

لازم به ذکر است که این اوپراتور برای مشترکین جدید خود نیز بسته های ویژه ای را در نظر گرفته است؛ مشترکینی که حداکثر 30 روز از تاریخ فعالسازی سیم کارت آنها گذشته است، می توانند از این بسته ها استفاده کنند. کد استعلام اینترنت همراه اول را از سایت پست روزانه دریافت کنید. اقدام به انتقال اینترنت همراه اول کنید. برای استفاده از کد اینترنت رایگان همراه اول و سایر خدمات این مجموعه می توانید از طریق تخفیف هات اقدام نمائید. همچنین امکان استفاده از طرح اینترنت همراه با وارد کردن کد تخفیف کدهای اینترنت همراه اول رایگان، برای تمامی مشترکین دائمی واعتباری جهت خرید بسته و شارژسیم کارت متناسب با مصرفشان فراهم می باشد. مشترکان با ارائه کد تخفیف میتوانند ازسیم کارت رایگان اعتباری بهره مند شوند. با حجم نامحدود بهره مند شوید. فعلا با همان قیمتها، ده درصد حجم بیشتر اضافه شده است. ترافیک هدیه صبحانت معادل ده درصد حجم بسته خریداری شده است. روش های مختلفی برای مشاهده باقیمانده حجم اینترنت همراه اول وجود دارد که در ادامه به شما آموزش می دهیم. امکان خرید این بستهها به طور همزمان با بسته های آلفا پلاس وجود دارد. در صورتی که تعرفه یک گیگ بسته اینترنت حدود ۵.۰۰۰ تومان است؛ بنابراین اگر بسته اینترنت مشترک تمام شود و مصرف اینترنت طبق تعرفه آزاد محاسبه شود، در هزینههای مشترک اختلاف بسیاری به وجود خواهد آمد.