در برج و ساختمان ها استفاده از گیاهان در نما علاوه بر القای حس طبیعت به افراد زیبا و مفید می باشد. همانطور که حتما تا به حال دیده اید، در قسمت لابی ساختمان ها معمولا یک قسمت را به قرار دادن مبل و یا میز و صندلی هایی اختصاص می دهند تا میهمانان و یا دیگر افرادی که قرار است به انتظار بشینند و یا سایر ساکنین ساختمان، بتوانند در آن قسمت بنشینند. طراحی داخلی همانطور که در ابتدای مطلب نیز گفتیم هنری است آمیخته با اصول و نیازمند شناخت فضا، متریالها، المانهای مختلف زینتی و شناخت روحیه افرادی است که در آنجا زندگی خواهند کرد. در بحث پایداری باید مصالح نوین، سبک و در عین حال دوستدار محیط زیست را استفاده کرد. سبک صنعتی نماد سبک فرانسه در دوران انقلاب صنعتی است. این طراح داخلی، به دلیل داشتن لغت نامه غیر متعارف و جسورانه خود در ایجاد سبک خیره کننده در سراسر جهان معروف است و همیشه در تلاش بوده تا سبک معماری مدرن را به نحوی به عنوان یک مجسمه ای خیره کننده و مجلل به نمایش بگذارد. مارسل واندرز یک طراح معروف هلندی است که در سال 1996 توجه جهانیان را به خود جلب کرده است.

در سال های اخیر به دلیل افزایش جمعیت و روی آوردن مردم به خانه های آپارتمانی، ساخت آپارتمان ها و مجتمع های مسکونی افزایش یافته است و همین موضوع باعث شده تا امروزه به دقت به ابعاد مختلف یک مجتمع مسکونی پرداخته شود. با اتمام سال میلادی گذشته،گروه طراحی و معماری شیپ تصمیم دارد تا لیستی از برترین و بهترین معماران داخلی جهان را در سال 2018 به شما عزیزان معرفی کند. در این قسمت از معرفی خدمات طراحی داخلی آبگون دیزاین قصد داریم تا درخصوص طراحی لابی ساختمان صحبت کرده و اطلاعات خوب و مفیدی را در این خصوص به شما ارائه نماییم. در قسمت های مختلف خانه به شکلی هنرمندانه است و علاوه بر این دیزاین داخلی منزل شامل ریزه کاری هایی است که اغلب دستخوش تغییرات نیز می شوند. امروزه طراحی منزل و دکوراسیون داخلی آن بسیار مورد توجه افراد قرار گرفته و خوشبختانه در منازل مسکونی جدیدی که به تازگی احداث می شوند، دکوراسیون منزل جدید مورد توجه قرار می گیرد. طراحی معماری داخلی منزل یکی از مهمترین بخش های ساخت هر واحد مسکونی است امروز قصد داریم شما را با طراحی زیبای معماری داخلی منزل شیک و مدرنی آشنا سازیم که در آن از ایده های زیبا و کاربردی فراوانی استفاده شده است.

این مجتمع مسکونی با برخورداری از ۵۰ واحد مسکونی، از زیربنایی معادل ۳۷۸۰۰ متر بهره میبرد و در ابتدا با هدف اسکان اقشار کم درآمد اصفهان و طراحی شده بود. استفاده هوشمندانه از رنگ ها و هارمونی مناسب بین آن ها و همچنین دقت به نور و چشم انداز واحد از عوامل مهم در تعیین دکوراسیون داخلی میباشد که تیم تخصصی ما همراه با شرکا ایتالیایی خود طرح های متنوعی را جهت انتخاب به کارفرما ارائه داده و تا آخرین لحظه ی اجرا در خدمت خواهد بود. طراحی لابی ساختمان یکی از این قسمت ها می باشد چرا که لابی ها، معمولا در طبقه همکف و محل ورود افراد به ساختمان ایجاد می شوند و در بدو ورود افراد به ساختمان، بسیار مورد توجه قرار می گیرند؛ بنابراین دقت در طراحی آن ها می تواند خرید و فروش ساختمان را تسهیل نموده و همچنین آسایش را برای ساکنین آن به همراه داشته باشد. نباید در قسمت لابی پیچیدگی در طرح ایجاد شود زیرا باعث سردرگمی افراد می شود. طرح کلی دکوراسیون آشپزخانه بهتر است متناسب با سایر قسمت های ساختمان باشد. اگر برج مسکونی باشد واضح است که دقت در طراحی داخلی آن میتواند باعث موفقیت کلی طرح شود.

البته دقت کنید که طراحی داخلی لابی یک ساختمان مسکونی با طراحی داخلی لابی یک ساختمان اداری و البته یک هتل تفاوت های زیادی دارد و این موضوع بایستی به دقت مورد ارزیابی قرار گیرد. در طراحی برج باید با توجه به کاربری های مورد نظر فضاسازی صورت گیرد. زیرا اولین فضایی که کاربر پس از نمای بیرون و محیط پیرامونی برج میبیند لابی و ورودی برج می باشد که باید تجلی بخض و جذاب باشد. استفاده از فضاها و بافت های عمودی محیط را بزرگتر نشان می دهد و این موضوع بیشتر برای دکوراسیون ساختمان های کوچک قابل توجه است. رعایت مقیاس ها و اندازه های دقیق از جزئیات مهمی است که باید برای طراحی یک محیط، جایگیری صحیح اشیا، قرار گرفتن هر جزء محیط در محل مناسب و … استفاده از سبک های معماری کلاسیک و مدرن و یا ترکیبی از هردو این روز ها طرفداران خاصی پیدا کرده و مورد پسند قشر زیادی از مردم می باشد.

اگر شما هر گونه سوالی در رابطه با کجا و نحوه استفاده از دکوراسیون داخلی مسکن مهر پردیس دارید، می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.